9 °C / 23 °C

Neděle 28. dubna 2024. Svátek má Vlastislav

Gladiators ovládli večerní zápas proti Knights

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hned dva týmy Snapbacks ligy v polovině základní části posílily o americké quarterbacky. Tyler Callens zamířil do Znojma Knights, Brett Cox do Bratislavy Monarchs. Na výhru to ale ani jednomu týmu nestačilo. Vysočina Gladiators ve večerním zápase porazila Znojmo a Steelers si proti Monarchs připsali další výhru s nulou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gladiators ovládli večerní zápas proti Knights | foto: ČAAF

Gladiators potvrdili ve večerním zápase na domácím hřišti roli favorita a nad Znojmem Knights zvítězili 49:6. Knights překvapili posílením na klíčovém postu quarterbacka. Zraněného Ashley Baileyho nahradil Američan Tyler Callens. Ten přicestoval do Česka těsně zápasem a na souhře útoku Knights to bylo znát.

V úvodní čtvrtině dokázala hostující obrana potrápit Gladiators a na touchdown Vojtěcha Mašity kontroval touchdownem Callens, který doběhl do endzóny z 10 yardů. Domácí ale vyrovnaný průběh nedopustili. Od druhé čtvrtiny si favorit počínal suverénně a quarterback Jan Dundáček nejprve navýšil vedení dalším touchdownovým passem na Mašitu a před koncem poločasu doběhl do endzóny dvakrát sám.

Jakoukoliv šanci o zdramatizování zápasu utnul v úvodu druhého poločasu David Calta, kterého našel Dundáček pro 38yardový touchdown. Calta v dalším průběhu zápasu nabídl soupeři skvělou pozici na hřišti, když nezpracoval odkopnutý míč. Knights se dostali k blízkosti endzóny soupeře, ale skórovat nedokázali. Naopak pokus o field goal Gladiators zablokovali a Štěpán Calta zvedl volný míč a po 87yardovém sprintu připsal další touchdown svého týmu.

Bodovou tečku za zápasem udělal náhradní quarterback Gladiators Vít Bezecný. Ten nejprve nezachytil snap, ale míč dokázal ze země zvednout a improvizací se dostal až do endzóny pro končené skóre 49:6.

Gladiators si připsali šestou výhru v sezoně a nadále vévodí skupině Západ.

Letošní 30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým Tipsport Czech Bowlem XXX, který se bude konat v Jihlavě na stadionu FC Vysočina. Dění v americkém fotbale v Česku můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Hlavní zprávy

Písni Nothing Else Matter trumpeta velmi sluší, říkají kluci z kapely Melanchollica

vydáno 28. dubna 2024  5:33

Tribute kapely oslavující svoje vzory jsou běžnou součástí hudební scény. V Česku se ale před rokem zrodil projekt, který se běžnému napodobování cizích...  celý článek

Když opravdu chcete, tak tomu dáte sto procent, říká běžkyně Marcela Joglová

vydáno 27. dubna 2024  6:48

Otevřela oči mnoha lidem. Přiznala se k bulimii. Sport jí pomohl přes mnohé starosti se „převalit“. To je Marcela Joglová, česká běžecká vytrvalkyně. Když...  celý článek

Pražské mrakodrapy. Víte, že ten úplně první na světě měl pouhopouhých deset pater?

vydáno 28. dubna 2024  11:48

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek