metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 19 °C

Neděle 24. září 2023. Svátek má Jaromír
Gladiators se představí v televizním zápase proti Znojmu Knights | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gladiators se představí v televizním zápase proti Znojmu Knights

Komerční sdělení V polovině základní části Snapbacks ligy je Vysočina Gladiators na prvním místě skupiny Západ. V 6. kole se Gladiators utkají na stadionu FC Vysočina proti Znojmu Knights. Zápas odvysílá v přímém přenosu Premier Sport 2.

Pět zápasů, pět výher. To je vizitka Gladiators v polovině základní části. Také proti Knights budou Gladiators jasným favoritem. V letošním ročníku se zatím nenašel tým, který by Gladiators výrazně potrápil. V posledním kole neměli poslední Ústí nad Labem Blades šanci. Gladiators vlétli na soupeře a v prvním poločase měli náskok 35:0.

Knights prokázali, že i bez zraněného quarterbacka Ashleyho Baileyho dokáží zvítězit. V předchozím kole na domácím hřišti porazili Brno Alligators 14:10, a to především díky běhové hře a obraně. Stejný recept na úspěch budou chtít Knights zopakovat také proti Gladiators. Síla týmu z Jihlavy je ale mnohem větší.

Gladiators se představí v televizním zápase proti Znojmu Knights

Gladiators dominují v útoku i v obraně. Z pěti zápasů hned třikrát odcházel soupeř bez bodu. K tomu Bratislava Monarchs a Přerov Mammoths dokázali skórovat pouze jeden touchdown. V útoku si pak Gladiators drží průměr více než 39 bodů na zápas. Dokáže obrana Znojma zpomalit útok vedený quarterbackem Janem Dundáčkem? To se dozvíme v sobotu od 19:30.

30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí finálovým Tipsport Czech Bowlem XXX 16. července na stadionu FC Vysočina v Jihlavě.

Gladiators se představí v televizním zápase proti Znojmu Knights

Hlavní zprávy

Vítězné snímky z přehlídek v Cannes, Benátkách a Berlíně přijedou za pár dní do Prahy

vydáno 24. září 2023  19:03

Be2Can, přehlídka výrazných filmů ze tří největších filmových festivalů v Berlíně, Benátkách a Cannes, oslaví jubilejní desátý ročník. Odehraje se od 4....  celý článek

Zvědavost ho přilákala až do Turecka. Dojel tam na pionýru za šest dní, ale zvládl by to prý dřív

vydáno 24. září 2023  15:00

Na motorce do zahraničí? Žádný problém. Pionýr je jeho srdeční záležitostí. Náctiletý nadšenec Václav Hradil se rozhodl vyjet do Turecka na vlastní pěst....  celý článek

Nelíbí se ti to? Tak si postav lepší. Co všechno člověka napadne při exkurzi kanceláří

PRAHA? AHA!
vydáno 24. září 2023  11:35

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Akcemi nadupaný začátek podzimu. Přijede dvorní kameraman slavného režiséra Pedra Almodóvara

vydáno 24. září 2023  8:10

Nezůstávejte v následujících víkendech doma! Čeká vás spousta zajímavých akcí. Konají se zajímavé výstavy, vyrazit můžete do Moravského Toskánska,...  celý článek