metro.cz

Počasí v Praze

18 °C / 20 °C

Sobota 30. září 2023. Svátek má Jeroným, Ráchel

Další 1 fotografie v galerii
Hodonínské drakobití láká na pestrý program pro celou rodinu | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hodonínské drakobití láká na pestrý program pro celou rodinu

Komerční sdělení Sobota 9. září bude v jihomoravském Hodoníně rušná. Tamější veslařský klub totiž v areálu svých loděnic na řece Moravě uspořádá devátý ročník Hodonínského drakobití. Na programu budou závody dračích lodí pro děti i dospělé, ale rovněž spousta dalšího sportovního i kulturního vyžití.

Akce se v tomto roce stala také součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Hodonínské drakobití láká na pestrý program pro celou rodinu

„Bez nadsázky můžu říct, že si u nás přijde na své skutečně každý. Na dračí lodě je vždy hezká podívaná a my jich máme přihlášenou dvacítku, což znamená zhruba 470 účastníků. Kromě toho organizujeme rovněž závody i pro děti, kde se odhadem zapojí další dvě stovky zájemců,“ uvedl Filip Švrček z pořádajícího Veslařského klubu Hodonín. Součástí akce je i školní pohár, kterého se v loňském roce zúčastnilo 700 dětí ze základních a středních škol.

Pestrý program na břehu řeky Moravy zahájí od 9 hodin zmiňované dětské jízdy, následovat bude od 10 hodin závod doktorů, doktorek, sester a bratrů. V 10,30 hodin pak vypukne hlavní závod dospělých a souboje na vodě budou pokračovat až do pozdního odpoledne.

Hodonínské drakobití láká na pestrý program pro celou rodinu

Kromě toho bude od 9 do 17 hodin probíhat v areálu sportovní den pro děti s rodiči v rámci Family Festu, kdy si rozličné aktivity vzaly na starost místní kluby. Příchozí si tak budou moct vyzkoušet třeba florbal, pingpong, tanec, in-line brusle, skateboard, koloběžky, kolečkové lyže, vodní aktivity a mnoho dalšího. Zkrátka rozhodně nepřijdou ani gurmáni, neboť na místě bude pro účastníky k dispozici řada stánků a foodtrucků, stejně jakoi pivovarská chill-out zóna.

Hodonínské drakobití láká na pestrý program pro celou rodinu

„V neposlední řadě máme bohatý kulturní program. Děti pobaví vystoupení interaktivního divadla Zahrátky nebo Cirkusové akademie Jiřího Sadily. Dospělé zase naladí koncerty, kdy se mohou těšit na Pavla Čadka, Trochu klidu, Michala Horáka, Easy Line, Vojtaano nebo Morčata na útěku. V závěru pak převezme taktovku DJ,“ prozradil Filip Švrček.

Hlavní zprávy

V USA se mi líbila otevřenost, v Česku miluji kulturu, říká dcera legendárního hokejisty

vydáno 30. září 2023  5:26

Zpěvačka Dominika Hašková, známá z mezinárodní kapely We Are Domi, prožila dětství s rodinou v Severní Americe, pak strávila několik let v Česku a vydala...  celý článek

Kombo nesrovnatelných novinek. Dejte si Medvěda na Koksu a po něm opulentní Babylon

Strážce streamu
vydáno 29. září 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU K výběru tématu aktuálního Strážce streamu mě tentokrát ponoukla aktuální nabídka čerstvě přidaných filmových titulů dostupných na streamovací platformě...  celý článek

Téměř 500 let starý pivovar opravují nadšenci z Měcholup. Zlonické pivo chce valivou pěnu

vydáno 29. září 2023  5:59

Budova Pivovaru Zlonice, který se nachází asi sedm kilometrů severně od Slaného, má nové vlastníky. Těmi je dvojice mladých pivovarníků stojících za již...  celý článek

Komerční sdělení

Petit Prix zve vyznavače orientačního běhu na svahy loňského šampionátu

vydáno 29. září 2023

Lyžařská sezóna je sice zatím v nedohlednu, ale spodní stanice vleku v obci Nová Ves nad Nisou bude i tak v sobotu 30. září a v neděli 1. října v...  celý článek