metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / -2 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina

Další 1 fotografie v galerii
Jihočeský kuželkářský maraton se nezastaví, dokud nepadne 60 000 hodů | foto: Josef Janda a David Peltán

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jihočeský kuželkářský maraton se nezastaví, dokud nepadne 60 000 hodů

Komerční sdělení Kuželkáři nejen z Jižních Čech si přijdou na své v pátek 6. a v sobotu 7. října. Po roce se totiž vrací Jihočeský kuželkářský maraton a tentokrát hned ve čtyřech kuželnách – v Blatné, Dačicích, Loučovicích a Táboře. Právě v někdejší husitské baště začali akci před třemi lety pořádat, rekordní účast čítala 350 kuželkářů.

Unikátní akce se opět stala součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Jihočeský kuželkářský maraton se nezastaví, dokud nepadne 60 000 hodů

„Srdečně zveme všechny, ať si s námi přijdou kuželky zkusit, většina hráčů je u nás neregistrovaných. Předchozí zkušenosti tedy nejsou třeba, jediným nutným předpokladem je chuť do hry. Často se třeba domluví parta kamarádů a jdou si večer nebo i v noci zahrát, někdo si zase na základě přímého přenosu vytipuje čas, kdy je prázdnější kuželna, jindy akční děti přivedou své rodiče, další preferují sobotní časné ráno. Rozhodně se u nás nebude nikdo nudit,“ vysvětlil Zdeněk Krátký z pořádajícího odboru České unie sportu Jižní Čechy.

Jihočeský kuželkářský maraton se nezastaví, dokud nepadne 60 000 hodů

Brány všech výše zmíněných kuželen se otevřou v pátek v 9 hodin, začátek obstarají děti místních základních škol, které si výjimečně udělají volno a budou mít vyhrazený prostor až do jedné hodiny. Po nich nastoupí dospělí a budou hrát až do sobotního dopoledne. V průběhu maratonu bude na všech místech připravené občerstvení, aby účastníci měli kde nabrat síly na svůj náročný úkol.

„Naše meta je skutečně odvážná – v každé kuželně chceme odehrát tisíc her, přičemž každá obnáší patnáct hodů. Když se to tedy všechno sečte, vychází z toho, že budeme hrát, dokud nepadne celkem 60 000 hodů. Není to u nás ale pouze o nějakém překonávání rekordů. Kuželky jsou hra, jež je neodmyslitelně spjatá se socializací, takže kdo chce strávit příjemný čas v přátelské společnosti, rozhodně neudělá chybu, když si k nám najde cestu,“ uvedl Zdeněk Krátký.

Jihočeský kuželkářský maraton se nezastaví, dokud nepadne 60 000 hodů

Původně se mělo hrát na jihu Čech ve více kuželnách. Strakoničtí však přesunuli program do Blatné, v Českých Budějovicích, Písku a Českých Velenicích se nakonec turnaj neuskuteční z technických a organizačních důvodů.

Hlavní zprávy

Naším cílem je, ať jsou lidé tady šťastní, říkají architekti k nové tváři hlavního nádraží

vydáno 28. listopadu 2023  17:01

Hlavní nádraží a jeho okolí projdou velkou proměnou. Architektonická soutěž určila, že těžký úkol dostane na svá bedra kodaňské studio Henning Larsen...  celý článek

Jsme ve vesmíru sami? Odpoví na to chystaná česká komedie Franta mimozemšťan?

vydáno 28. listopadu 2023  15:26

Na Jakuba Prachaře čekal úkol zhostit se dvou postav – reálného Franty a mimozemšťana Franťana. Mají něco společného? „Je tam určitá podoba. Jinak jsou...  celý článek

Světové časy u Florence i chytré displeje na zastávkách MHD. Praha vstupuje do budoucnosti

vydáno 28. listopadu 2023  5:46

„U ikonických hodin ukazujících světový čas na Florenci se finišuje s pokládkou dlažby, aby vše bylo, jak má být. V době, kdy jsem monument fotila, na...  celý článek

„Když se parta, jako jsme my, rozhodne udělat EP o lásce, nemůže to dopadnout dobře“

vydáno 27. listopadu 2023  15:46

Nu-metalová kapela Cocotte Minute působí na české hudební scéně víc než dvě desítky let. Její zpěvák Martin Zeller není v deníku Metro žádný nováček. Nyní...  celý článek