metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 23 °C

Neděle 26. května 2024. Svátek má Filip

Obhájci titulu si připsali druhou jednoznačnou výhru ve Snapbacks lize

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hráči Vysočiny Gladiators se v letošní sezoně Snapbacks ligy představili poprvé na domácím hřišti, kde přivítali Ústí nad Labem Blades. Jihlavský tým vstupoval do zápasu v roli jasného favorita a na klíčové pozici quarterbacka nastoupil od úvodu náhradní quarterback Vít Bezecný.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obhájci titulu si připsali druhou jednoznačnou výhru ve Snapbacks lize | foto: ČAAF

Ten dočasně nahradil legendárního Jana Dundáčka. Na produktivitě útoku tato změna neměla zásadní vliv a Gladiators se radovali z výhry 49:7.

Gladiators vlétli na svého soupeře a velmi rychle se dostali do vedení 14:0, když nejprve skórovala americká posila Ashton Heard a následně do endzóny doběhl s míčem také Bezecný. Definitivní náskok si Gladiators vybudovali ve druhé čtvrtině, kdy se opět dvakrát prosadili. V obou případech Bezecný skóroval passové touchdowny, a to po přihrávkách na Hearda a Vojtěcha Mašitu. Poločasové skóre 28:0 tak napovídalo, že o vítězi zápasu je rozhodnuto.

Obhájci titulu si připsali druhou jednoznačnou výhru ve Snapbacks lize

Blades dlouhodobě trápí produktivita v útoku, což platilo také v tomto zápase. Jediný bodový úspěch zaznamenali hráči z Ústí nad Labem v úvodu třetí čtvrtiny po zahraniční spolupráci quarterbacka Ferrase El-Hendiho s running backem Vincentem Breton-Robertem. Na tento touchdown dokázali Gladiators rychle odpovědět a do konce zápasu si touchdowny připsali ještě Heard, Dunovský a tečku za zápasem udělal v závěrečné čtvrtině Roman Chramosta 34yardovým touchdownem.

Gladiators si připsali druhou výhru v sezoně a ve 3. kole Snapbacks ligy je 14. dubna čeká televizní zápas, ve kterém se v repríze loňského Tipsport Czech Bowlu utkají s ISMM Ostravou Steelers.

Dění o Snapbacks lize můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport. Finálový Tipsport Czech Bowl XXXI se uskuteční 14. 7. v Nitře.

Obhájci titulu si připsali druhou jednoznačnou výhru ve Snapbacks lize

Hlavní zprávy

Poláci na osmdesátá léta nezapomínají. Symbolem lží a bídy byl Jaruzelski

vydáno 25. května 2024  4:04

Rok 2014, Polsko jen kvete. Náhle ale ožijí osmdesátá léta, kdy nebylo maso, dámské vložky, bicykly. Tuhle hnusnou éru symbolizoval Wojciech Jaruzelski,...  celý článek

Šéf festivalu Rock for People sní o Red Hot Chilli Peppers a System Of A Down

vydáno 20. května 2024  12:57

Michal Thomes dokázal z lokální akce vydupat mezinárodně uznávaný festival obřích rozměrů. Šéf festivalu Rock for People deníku Metro říká, že se letos...  celý článek

Mládí vpřed! Slavný pochod obsadili teenageři, neztratil se ani editor deníku Metro

vydáno 20. května 2024  5:03

Nejslavnější český pochod Praha-Prčice ovládl deštivou sobotu. Ti největší odvážlivci se vydali na nejdelší, 75 kilometrů dlouhou trasu. V cíli panovaly...  celý článek

Deset hodin čekání. Pětiapůltunovému motýlovi hrozil nekoordinovaný let

vydáno 19. května 2024  18:55

Praha v sobotu zažila nečekanou podívanou. Lidé, kteří mířili k Národní třídě vstoupit do běžně nepřístupných domů a užít si výjimečné výhledy na město z...  celý článek