metro.cz

Počasí v Praze

22 °C / 27 °C

Pondělí 22. července 2024. Svátek má Magdaléna

Očekáváný zápas Snapbacks ligy je tady. Steelers vyzvou Gladiators

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
8. kolo Snapbacks ligy nabídne duel dvou vedoucích týmů skupin. ISMM Ostrava Steelers na Bazalech vyzve v přímém přenosu Vysočinu Gladiators.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Očekáváný zápas Snapbacks ligy je tady. Steelers vyzvou Gladiators | foto: Karin Tylová

Steelers jsou po 7 odehraných zápasech stále bez prohry a směřují k překonání rekordu v počtu inkasovaných bodů v základní části. Obrana ostravského týmu zatím povolila soupeřům celkem pouze 20 bodů, a to 14 z nich skórovali v posledním kole hráči Znojma Knights. Steelers hned v úvodním kole Snapbacks ligy prokázali velkou kvalitu, když udrželi produktivní útok Nitry Knights bez bodu. Pro srovnání, Gladiators v minulém zápase prohráli s Knights 41:42.

Gladiators i Steelers procházejí základní částí suverénně s výjimkou prohry Gladiators s Knights. V ostatních zápasech se soupeři na velký odpor nezmohli a klíčový test tak čeká na oba favority především ve vzájemném zápase.

Útoky v průběhu základní části prokazují, že se dokáží prosadit a dávat velké množství bodů. Po minulém víkendu tak hlavní otazník visí především nad obranou Gladiators. Ta ale může odčinit své zaváhání z minulého víkendu a dobrý výkon proti Steelers by dal rychle zapomenout na prohru s Knights.

Zápas Steelers s Gladiators začíná v neděli 28. května od 15:00 na stadionu na Bazalech. Přímý přenos na Premier Sport 2 začíná o 5 minut dříve. Zápas favoritů komentují Jiří Kalemba a Daniel Balažovič.

Očekáváný zápas Snapbacks ligy je tady. Steelers vyzvou Gladiators

30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina od 18:00.

Očekáváný zápas Snapbacks ligy je tady. Steelers vyzvou Gladiators

Hlavní zprávy

GALERIE: Až se vydáte na výlet podél Bílé Opavy, neudělejte tu samou chybu jako my

vydáno 21. července 2024  15:26

Horké dny jde strávit u vody nebo v horách. Pokud máte chuť na druhou variantu, máme pro vás tip. Naučná stezka Bílá Opava je sice náročná, v létě je ale...  celý článek

Řadová garáž? Před pěti lety za 150 tisíc, teď dokonce za půl milionu

vydáno 21. července 2024  5:04

Když Československo zasáhla vlna automobilismu, vzrostl zájem o garáže. Ulice se začaly plnit auty, najednou nebylo kde parkovat a také při permanentním...  celý článek

RECENZE: V hlavě 2 je nejúspěšnějším filmem roku. Baví, je to ale klasická dvojka

vydáno 20. července 2024  16:58

Ještě ani neběžel v některých zemích a už bylo jasné, že jde o nejvýnosnější dílo značky Pixar. Animák V hlavě 2 je první a dosud jedinou letošní...  celý článek

Stověžaté středověké město se konečně nadechlo a rozepjalo svá křídla

vydáno 20. července 2024  5:40

Před 150 lety, 20. července 1874, začalo bourání hradeb, které chránily Prahu před útoky a ostřelováním. Začalo se ve čtyři hodiny ráno na procitající...  celý článek