metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina
Steelers zdolali Knights a zajistili si první místo pro play-off | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poslední kolo Snapbacks ligy nabídne dva zápasy o postup do play-off

Komerční sdělení Až v 10. kole Snapbacks ligy amerického fotbalu se definitivně rozhodne o složení semifinálových dvojic. Hráči Vysočiny Gladiators si postup do semifinále zajistili s předstihem a nyní čekají na soupeře k zápasu o postup do Tipsport Czech Bowlu.

Soupeř Gladiators vzejde ze slovenského derby Nitra Knights - ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs.

Nitra si mohla zajistit postup do semifinále v 9. kole na domácím hřišti proti ISMM Ostrava Steelers. V atmosféře téměř tisícovky diváků nakonec zvítězili Steelers 28:25, kteří si tak udrželi letošní neporazitelnost a zajistili si i jistotu prvního místa ve skupině. Knights v posledním kole budou naopak čelit možnému vyřazení. Zápas proti Monarchs nabídne jednoduchý postupový scénář - vítěz postoupí do semifinále, pro poraženého sezona skončí. Vítěz pak v semifinále narazí na Vysočinu Gladiators.

Poslední kolo Snapbacks ligy nabídne dva zápasy o postup do play-off

Knights budou ve slovenském derby o postup do semifinále favoritem. Jejich passový útok v čele s Borisem Bútorou je téměř nemožné zastavit a Bútora je jeden touchdown od vyrovnání rekordu v počtu naházených touchdownů v základní části. I proti Steelers, nejlepší obraně v lize, se Bútora prosadil čtyřikrát a překonání rekordu je tak pro slovenského quarterbacka velmi reálné.

Poslední kolo Snapbacks ligy nabídne dva zápasy o postup do play-off

Slovenské derby o postup do semifinále je na programu v neděli a v přímém přenosu ho odvysílá JOJ šport a Premier Sport 2. 30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina.

Poslední kolo Snapbacks ligy nabídne dva zápasy o postup do play-off

Hlavní zprávy

Soulož s kostlivcem nemusí být hned Konec světa. Nebe s.r.o. baví i napočtvrté

Strážce streamu
vydáno 22. září 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Děj komediálního seriálu Nebe s.r.o., neboli Miracle Workers se ve čtvrté sérii přesunul do postapokalyptické budoucnost. V ní čelí pouštní válečník Sid...  celý článek

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek