metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / -1 °C

Pátek 1. prosince 2023. Svátek má Iva
Steelers zdolali Knights a zajistili si první místo pro play-off | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Poslední kolo Snapbacks ligy nabídne dva zápasy o postup do play-off

Komerční sdělení Až v 10. kole Snapbacks ligy amerického fotbalu se definitivně rozhodne o složení semifinálových dvojic. Hráči Vysočiny Gladiators si postup do semifinále zajistili s předstihem a nyní čekají na soupeře k zápasu o postup do Tipsport Czech Bowlu.

Soupeř Gladiators vzejde ze slovenského derby Nitra Knights - ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs.

Nitra si mohla zajistit postup do semifinále v 9. kole na domácím hřišti proti ISMM Ostrava Steelers. V atmosféře téměř tisícovky diváků nakonec zvítězili Steelers 28:25, kteří si tak udrželi letošní neporazitelnost a zajistili si i jistotu prvního místa ve skupině. Knights v posledním kole budou naopak čelit možnému vyřazení. Zápas proti Monarchs nabídne jednoduchý postupový scénář - vítěz postoupí do semifinále, pro poraženého sezona skončí. Vítěz pak v semifinále narazí na Vysočinu Gladiators.

Poslední kolo Snapbacks ligy nabídne dva zápasy o postup do play-off

Knights budou ve slovenském derby o postup do semifinále favoritem. Jejich passový útok v čele s Borisem Bútorou je téměř nemožné zastavit a Bútora je jeden touchdown od vyrovnání rekordu v počtu naházených touchdownů v základní části. I proti Steelers, nejlepší obraně v lize, se Bútora prosadil čtyřikrát a překonání rekordu je tak pro slovenského quarterbacka velmi reálné.

Poslední kolo Snapbacks ligy nabídne dva zápasy o postup do play-off

Slovenské derby o postup do semifinále je na programu v neděli a v přímém přenosu ho odvysílá JOJ šport a Premier Sport 2. 30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina.

Poslední kolo Snapbacks ligy nabídne dva zápasy o postup do play-off

Hlavní zprávy

Slibované kontroverze i férovost hledejte jinde! Hra na oliheň: Výzva překonává očekávání

Strážce streamu
vydáno 1. prosince 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Zbohatni nebo chcípni. Předtím si ale zahraj sérii v tuzemsku většinou neznámých dětských her. A buď v nich nejlepší ze všech. Tohle jednoduché motto se...  celý článek

Čtyři roky s covidem. Rozhovor s epidemiologem Rastislavem Maďarem Poučili jsme se?

vydáno 1. prosince 2023  5:25

Čas šíleně letí. Právě dnes jsou tomu čtyři roky, co v Číně odhalili neslavně proslulý virus covid-19. Deník Metro přináší rozhovor s epidemiologem...  celý článek

Přízračná oblaka páry v Hostivaři dosyčí. Na Vánoce po nich nebude památky

vydáno 30. listopadu 2023  16:59

Žádná díra není pro deník Metro a jeho čtenáře málo významná. Zní to jako nadsázka, ale tento fakt platí zejména tehdy, když se z ní skoro dva roky valí...  celý článek

Je tu prostě příliš mnoho aut. Praha není nakufovací, líčí náměstek primátora Zdeněk Hřib

vydáno 30. listopadu 2023  11:00

Magistrát chystá reformu zón placeného stání. Účinnost nového nastavení systému by měla začít 1. října 2024.  celý článek