metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / -1 °C

Pátek 8. prosince 2023. Svátek má Květoslava

Dalších 11 fotografií v galerii
Red Bull Dolomitenmann 2023: Český tým e-Finance na skvělém 14. místě. | foto: e-Finance a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Red Bull Dolomitenmann 2023: Český tým e-Finance na skvělém 14. místě.

Komerční sdělení Každý rok se v srdci alpských Dolomit koná jedna z nejextrémnějších sportovních událostí na světě – Red Bull Dolomitenmann. Tento náročný závod spojuje čtyři odlišné disciplíny – běh v horách, paragliding, horské kolo a kajaking – a týmy ze všech koutů světa soutěží o prestižní titul mistra Red Bull Dolomitenmann.

Letošní ročník, který proběhl v Dolomitech v tyrolském Lienzi, byl pozoruhodný nejen svou náročností, ale také účastí českého týmu e-Finance Sport Team. Tým složený ze čtyř vynikajících sportovců – Mountain runner Ondřej Volák, paraglider Aleš Vodseďálek, mountain biker Adam Pilčík a kajakář Matic Tercelj – byl připraven podstoupit výzvu a reprezentovat Českou republiku na tomto prestižním závodě.

Red Bull Dolomitenmann 2023: Český tým e-Finance na skvělém 14. místě.

Běh v horách: Ondřej Volák

Závod Red Bull Dolomitenmann začíná náročným během v horách. Ondřej Volák, známý český běžec, byl prvním členem týmu e-Finance Sport Team. Se svými dovednostmi a odhodláním dokázal překonat náročný horský terén a týmu zajistit solidní výchozí pozici.

Běh v horách: Ondřej Volák

Paragliding: Aleš Vodseďálek

Druhou etapou závodu byl paragliding, a zde přišel na řadu Aleš Vodseďálek. S jeho odvahou se sestava týmu přenesla na další úroveň. Aleš přistál bezpečně na vyhrazeném místě a tím dal týmu možnost pokračovat v soutěži.

Paragliding: Aleš Vodseďálek

Horské kolo: Adam Pilčík

Horské kolo je disciplínou, kde se zkušenosti a technické dovednosti stávají klíčem k úspěchu. Adam Pilčík, člen českého týmu e-Finance Sport Team, ukázal svou schopnost manévrovat po náročných horských stezkách a týmu zajistil další úspěšný přechod.

Horské kolo: Adam Pilčík

Kajak: Matic Tercelj

Poslední etapou závodu bylo kajakování po řece. Matic Tercelj byl tím pravým mužem pro tuto disciplínu. S jeho zkušenostmi v kajakářském sportu a odvahou se český tým blížil ke konečnému cíli.

Celý tým e-Finance Sport Team se společně popral s nesmírně náročným závodem Red Bull Dolomitenmann 2023 a nakonec se umístil na úžasném 14. místě. Jejich výkon byl skvělým příkladem odhodlání, spolupráce a vytrvalosti, které jsou nezbytné pro úspěch v této extrémní sportovní události.

Kajak: Matic Tercelj

Red Bull Dolomitenmann je nejen testem fyzického výkonu, ale také soutěží o hrdinství a odvahu. Tým e-Finance Sport Team si zaslouží naše uznání a gratulace k vynikajícímu výkonu na tomto jedinečném závodě. Jsou inspirací pro všechny, kteří touží po výzvách a extrémním sportu.

Red Bull Dolomitenmann 2023: Český tým e-Finance na skvělém 14. místě.

Hlavní zprávy

Nacvičování sletové skladby s sebou nese i práci na sobě samé, říká Machů

vydáno 8. prosince 2023  5:00

Cvičit v Sokole začala nyní 30letá Kateřina Machů ve svých přibližně deseti letech. V současnosti je pro ni ale komunita České obce sokolské jako druhá...  celý článek

Zpěv, fazole a LSD. Rozervané srdce Jima Morrisona dobilo nad Seinou

vydáno 7. prosince 2023  15:07

Jim Morrison by oslavil 80 let. Byl vtělením báječného doktora Jekylla, kterého flaška whisky měnila v odpudivého pana Hyda.  celý článek

Frajeři ze Slovenska učí radnice „kecat“ s místními. Pomůže i asistent Charlie

vydáno 7. prosince 2023  10:00

Po úspěšných českých projektech typu Avast či Rohlík se podobně perspektivní startup objevil i u sousedů. Aplikace má být k dispozici uživatelům...  celý článek

První ročník Eco Rally Praha byl náročný, ale vydařený

vydáno 7. prosince 2023  7:56

S rozvojem elektromobility, růstem počtu elektrických aut a rozšiřující se dobíjecí infrastrukturou se objevují i podpůrné sportovní a závodní aktivity....  celý článek