metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina
Steelers ovládli šlágr Snapbacks ligy na Bazalech | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Steelers ovládli šlágr Snapbacks ligy na Bazalech

Komerční sdělení 8. kolo Snapbacks ligy amerického fotbalu proti sobě svedlo oba vedoucí týmy skupin. ISMM Ostrava Steelers na Bazalech vyzvali Vysočinu Gladiators. Dlouho očekávaný zápas favoritů ovládli domácí Steelers 34:26. V dalších zápasech se z vítězství radovali hráči ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs a Přerov Mammoths.

Zápas velkých favoritů na postup do finálového Tipsport Czech Bowlu rozhodně nezklamal. Domácí Steelers začali pomalu a jejich útok se rychle poroučel ze hřiště. První velkou chybu v zápase si připsal special tým domácích, když při plánovaném odkopu míč vyletěl vysoko nad Jiřího Šimečku, který tak neměl šanci míč odkopnout a Gladiators získali míč 1 yard od endzóny soupeře.

Chybu dokázal rychle potrestat quarterback Gladiators Jan Dundáček, který si sám našel cestu do endzóny a otevřel skóre zápasu na 6:0.

Steelers se v útoku opírali především o passovou hru s quarterbackem Bradleym Jonesem. Jeho hlavním adresátem passů byl v zápase Šimečka, kterého obrana Gladiators nedokázala zastavit. Šimečka v první čtvrtině 38yardovým touchdownem srovnal skóre a díky úspěšnému potvrzení se Steelers dostali do vedení, které na začátku druhé čtvrtiny navýšil úspěšným field goalem Dominik Římanek.

Gladiators měli navrch ve special týmech, díky kterým jejich útok začínal velmi často z dobré pozice na hřišti. Obrana Steelers se navíc dopouštěla většího množství faulů, což nakonec pomohlo Gladiators k navrácení vedení po touchdownu Kolaříka. Během tohoto drivu se zranil receiver Gladiators Vojtěch Mašita a opora útoku hostů už do zápasu nezasáhla.

Do poločasu stihli Steelers vyrovnat na 13:13, když jejich drive nastartoval interception Fröhlicha, který zachytil pass Dundáčka.

Steelers ovládli šlágr Snapbacks ligy na Bazalech

V úvodu druhého poločasu se blýskl running back domácích Dominik Dvorský, který zachytil krátký pass od Jonese a 57yardovým slalomem mezi obránci doběhl až pro touchdown.

K dalšímu touchdownu Steelers výrazně pomohly chyby hostujícího týmu. Nejprve Američan Patrick Blackwood na polovině hřiště ztratil míč a následně dva velké fauly obrany posunuli míč na vzdálenost 2 yardů od endzóny. Příležitost ke skórování využil Jones po zemi a navýšil tak skóre na 27:13.

Hostům se podařilo zápas zdramatizovat, když Jan Dundáček našel 30yardovým passem v endzóně Jana Berana.

Na začátku závěrečné čtvrtiny odskočili domácí opět na rozdíl 14 bodů, když si Jones opět doběhl sám do endzóny. Také na tento touchdown dokázali Gladiators odpovědět a dlouhým drivem se útok dostal až k 11yardovému touchdownu Tomáše Hlacha dvě a čtvrt minuty před koncem zápasu.

Steelers ovládli šlágr Snapbacks ligy na Bazalech

Steelers se následně podařilo zachytit onside kick a soupeře k míči již nepustili. Domácí si tak připsali výhru 34:26 a po 8 zápasech jsou stále bez prohry.

30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina od 18:00. Dění ve Snapbacks lize můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Hlavní zprávy

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek

S postižením sluchu se v tuzemsku potýká více než půl milionu lidí. Ti dál narážejí na problémy

vydáno 21. září 2023  5:01

„Dlouhodobě vnímáme, že mnohdy nejen úřady, ale i různé instituce ani nevědí, jaké mají lidé se sluchovým postižením potřeby, jaké prostředí jim mají...  celý článek