metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 22 °C

Úterý, 3. srpna 2021. Svátek má Miluše.
Miilovat může každý | foto: Rohlik.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Miilovat může každý

Komerční sdělení Abychom vám dopřáli co nejlepší nabídku, spěcháme vpřed miilovými kroky. Světlo světa tak spatřila zbrusu nová značka Miil! A co že se pod tímto názvem skrývá? Spousta mléčných produktů, které pořídíte jen na Rohlik.cz. A navíc za naprosto parádní ceny.

A aby toho nebylo málo, šetříme nejen vaši peněženku, ale i planetu. Naším cílem je totiž 100% neutralizace uhlíkové stopy všech produktů této značky. Miilujte s námi!

Co si zajisté zamiilujete?

• Pro milovníky mléčných výrobků si toho Miil nachystal spoustu. Pokud zbožňujete sýry, své chutě zajisté zaženete bločkovými i plátkovými kousky těch nejoblíbenějších druhů. A také camemberty, včetně BIO provedení, nebo Cheddarem přímo z Britských ostrovů.

• A pokud se bavíme o mléčných výrobcích, nemůžeme pominout samotný zdroj! Tohle mléko budete prostě miilovat. Ať už k snídani, k svačině nebo s jeho pomocí vaříte, nenecháme vás na holičkách. A pokud si rádi dopřejete něco lepšího, nemůžete minout naše mléko selské.

• Jste jogurtoví? Pak jste s Miilem na správném místě. Ať už vaše srdce a chuťové pohárky rozechvívá jogurt bílý, ovocný, smetanový, krémový nebo třeba BIO, u nás ho najdete. Tak už chystejte lžičky, všechny ty dobroty se samy nesní.

• Kromě toho všeho ale pod novou značkou najdete i výtečné tvarohy, zakysačku i pomazánkové. Zkrátka to, co by nemělo chybět na žádném stole a v žádné lednici. Jsme si jisti, že se z nich stanou vaši miiláčkové.

Miilujeme planetu

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat!

Naším cílem je proto 100% neutralizace této stopy. Jak? To vám řekneme obratem.

Zasadíme strom, umoříme uhlík

Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na webu Rohlik.cz. My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace!

Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Hlavní zprávy

Brašnář z Dobrušky: Vyučil jsem se také u prvorepublikových mistrů

vydáno 2. srpna 2021  16:34

Na vlastní triko jede brašnář Pavel Matouš z Dobrušky už třináct let. Začínal aktovkami, postupně přidával opasky, peněženky a další kožené výrobky....  celý článek

Mimořádný úvodník: Jdeme za vámi do ulic!

vydáno 2. srpna 2021  15:54

Nebojte, to není výzva k revoluci. I když vlastně trochu ano. Začátkem července jsme vstoupili do 25. sezony vydávání deníku Metro, posílali jste nám...  celý článek

Deník nastávajícího otce? Ze zdánlivé banality se může vyklubat jeden z nejtěžších článků

vydáno 2. srpna 2021  14:06

Komedie Deníček moderního fotra zamíří do kin příští týden. O své „předotcovské“ postřehy se zatím na stránkách Metra dělí jeho redaktor Filip...  celý článek

K létu patří nejen dovolená, ale také víc sexuálních hrátek. Pozor na pohlavní choroby!

vydáno 1. srpna 2021  6:00

Volnější oděv, víc odhalená, často do bronzova opálená těla. Letní období víc podněcuje erotickou fantazii. „Všiml jsi si, kolik těch našich holek chodí...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám