metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 6 °C

Středa, 14. dubna 2021. Svátek má Vincenc.
Miilovat může každý | foto: Rohlik.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Miilovat může každý

Komerční sdělení Abychom vám dopřáli co nejlepší nabídku, spěcháme vpřed miilovými kroky. Světlo světa tak spatřila zbrusu nová značka Miil! A co že se pod tímto názvem skrývá? Spousta mléčných produktů, které pořídíte jen na Rohlik.cz. A navíc za naprosto parádní ceny.

A aby toho nebylo málo, šetříme nejen vaši peněženku, ale i planetu. Naším cílem je totiž 100% neutralizace uhlíkové stopy všech produktů této značky. Miilujte s námi!

Co si zajisté zamiilujete?

• Pro milovníky mléčných výrobků si toho Miil nachystal spoustu. Pokud zbožňujete sýry, své chutě zajisté zaženete bločkovými i plátkovými kousky těch nejoblíbenějších druhů. A také camemberty, včetně BIO provedení, nebo Cheddarem přímo z Britských ostrovů.

• A pokud se bavíme o mléčných výrobcích, nemůžeme pominout samotný zdroj! Tohle mléko budete prostě miilovat. Ať už k snídani, k svačině nebo s jeho pomocí vaříte, nenecháme vás na holičkách. A pokud si rádi dopřejete něco lepšího, nemůžete minout naše mléko selské.

• Jste jogurtoví? Pak jste s Miilem na správném místě. Ať už vaše srdce a chuťové pohárky rozechvívá jogurt bílý, ovocný, smetanový, krémový nebo třeba BIO, u nás ho najdete. Tak už chystejte lžičky, všechny ty dobroty se samy nesní.

• Kromě toho všeho ale pod novou značkou najdete i výtečné tvarohy, zakysačku i pomazánkové. Zkrátka to, co by nemělo chybět na žádném stole a v žádné lednici. Jsme si jisti, že se z nich stanou vaši miiláčkové.

Miilujeme planetu

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat!

Naším cílem je proto 100% neutralizace této stopy. Jak? To vám řekneme obratem.

Zasadíme strom, umoříme uhlík

Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na webu Rohlik.cz. My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace!

Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Hlavní zprávy

Nabídl se nám i odborník na opravu slunečních hodin, říkají noví majitelé usedlosti Cibulka

vydáno 13. dubna 2021  18:52

S opravou areálu rádi pomůžeme, slibují lidé na sociálních sítích i v anketě. Objekt má být zrekonstruovaný do roku 2026.   celý článek

Nejen Cibulka. Deník Metro připomíná další známé squaty a jejich ne vždy růžové konce

vydáno 13. dubna 2021  17:07

Říká se jim různě – autonomní, kulturní či sociální centra nebo prostě jen hanlivě squaty. Tyhle zdánlivě veřejné a zároveň opuštěné budovy mají jedno...  celý článek

Aranžérie přináší květiny na sto způsobů

vydáno 13. dubna 2021  15:05

Květinová dílna Aranžérie se nachází v Praze 4. Zároveň jde také o sociální podnik.   celý článek

Do Prahy se vrátily školní linky. Další změny se chystají

vydáno 13. dubna 2021  11:15

Chytré displeje ve vozech nebo zbrusu nové řády. Cestující si bleskurychle zvykají.  celý článek

Vaše fotky z Prahy