metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Středa 10. srpna 2022. Svátek má Vavřinec

Další 1 fotografie v galerii
Myslív Race láká na prověřené překážky i novou, kratší trať | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Myslív Race láká na prověřené překážky i novou, kratší trať

Komerční sdělení Dospělí, děti, jednotlivci i týmy – zkrátka milovníci náročných překážkových běžeckých závodů typu Spartan Race či Predator se vydají v sobotu 23. července do obce Myslív na Klatovsku, aby zde změřili své síly na náročné trati závodu Myslív Race, jejíž delší varianta čítá více než šedesát překážek, a ta kratší dobrých čtyřicet.

Závod se v tomto roce stal také součástí seriálu sportovních akcí České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

a

„Devítikilometrová trať už je klasika, letos jsme se ale rozhodli nově přidat i pětikilometrovou a už na ni máme sto přihlášených. I s delší distancí to vypadá, že se dostaví minimálně 450 závodníků, což nás pochopitelně těší. Snazší práci máme tentokrát se samotným vedením tras. V minulém roce kvůli kůrovcové kalamitě probíhala v lese těžba a museli jsme dost improvizovat. Práce jsou však už u konce, takže nejsme nikterak omezeni,“ vysvětlil Martin Moravec z pořádajícího sportovního oddílu TJ Sokol Myslív.

V areálu závodu navnadí diváky před hlavním programem od 9,30 hodin juniorské disciplíny – nejprve odstartují v rámci nesoutěžního klání Family Race děti do šesti let v doprovodu rodičů, následně se v jejich stopách vydají děti do jedenácti let na kilometrové a do čtrnácti let na dvoukilometrové trati.

V 11,30 hodin vyběhnou muži a ženy v hlavním závodě a nakonec ve 14 hodin i tříčlenné týmy. Jejich složení je libovolné, na trati si účastníci mohou vzájemně pomáhat – ovšem nikoliv přijmout pomoc od někoho z přihlížejících. Hlavní podmínkou klasifikace přitom je, aby všichni členové týmu závod dokončili společně.

Myslív Race láká na prověřené překážky i novou, kratší trať

„Překážky nabídneme tradiční, bude to dost náročné na ruce, chybět nebudou věže, bahno, řeka, potápění, brodění. Ale objeví i některé novinky, což bude tak trochu překvapení i pro nás, neboť je zatím stále ještě vyrábíme. Po doběhu se každý, kdo závod dokončí, může těšit na originální medaili a ve večerních hodinách proběhne tradiční after party, na níž zahrají kapely Galileo, Parkán a Paradox,“ shrnul doprovodný program Martin Moravec.

Hlavní zprávy

Slavný stadion Nikolajka končí. Hokejisté musejí jinam

vydáno 10. srpna 2022  5:52

Pro nové kluziště radnice Prahy 5 sehnala investora. O pozemku však s magistrátem stále jedná.  celý článek

Lokální farmy budou za pár let velký trend, říká ředitel firmy GreenTech

vydáno 9. srpna 2022  20:24

Pěstují zeleninu uvnitř. Dmitrij Lipovskij, ředitel a zakladatel firmy GreeenTech, přibližuje, co jejich firma nabízí v rámci indoor farem a pěstíren a...  celý článek

Žaloba na okruh? Zoufalost, říká Ondřej Martan, starosta Běchovic

vydáno 9. srpna 2022  16:50

Dvacátá městská část má v plánu podat k soudu žalobu na vydané územní rozhodnutí k úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1. Tento krok...  celý článek

Z centra pro narkomany z Košíř je horký brambor. Odborníci volají po odkladu výpovědi

vydáno 9. srpna 2022  9:40

Na území Prahy žije až deset tisíc narkomanů. Tohle číslo vyplývající z analýzy Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je relativně...  celý článek