metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 4 °C

Pondělí 28. listopadu 2022. Svátek má René

Další 1 fotografie v galerii
Myslív Race láká na prověřené překážky i novou, kratší trať | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Myslív Race láká na prověřené překážky i novou, kratší trať

Komerční sdělení Dospělí, děti, jednotlivci i týmy – zkrátka milovníci náročných překážkových běžeckých závodů typu Spartan Race či Predator se vydají v sobotu 23. července do obce Myslív na Klatovsku, aby zde změřili své síly na náročné trati závodu Myslív Race, jejíž delší varianta čítá více než šedesát překážek, a ta kratší dobrých čtyřicet.

Závod se v tomto roce stal také součástí seriálu sportovních akcí České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

a

„Devítikilometrová trať už je klasika, letos jsme se ale rozhodli nově přidat i pětikilometrovou a už na ni máme sto přihlášených. I s delší distancí to vypadá, že se dostaví minimálně 450 závodníků, což nás pochopitelně těší. Snazší práci máme tentokrát se samotným vedením tras. V minulém roce kvůli kůrovcové kalamitě probíhala v lese těžba a museli jsme dost improvizovat. Práce jsou však už u konce, takže nejsme nikterak omezeni,“ vysvětlil Martin Moravec z pořádajícího sportovního oddílu TJ Sokol Myslív.

V areálu závodu navnadí diváky před hlavním programem od 9,30 hodin juniorské disciplíny – nejprve odstartují v rámci nesoutěžního klání Family Race děti do šesti let v doprovodu rodičů, následně se v jejich stopách vydají děti do jedenácti let na kilometrové a do čtrnácti let na dvoukilometrové trati.

V 11,30 hodin vyběhnou muži a ženy v hlavním závodě a nakonec ve 14 hodin i tříčlenné týmy. Jejich složení je libovolné, na trati si účastníci mohou vzájemně pomáhat – ovšem nikoliv přijmout pomoc od někoho z přihlížejících. Hlavní podmínkou klasifikace přitom je, aby všichni členové týmu závod dokončili společně.

Myslív Race láká na prověřené překážky i novou, kratší trať

„Překážky nabídneme tradiční, bude to dost náročné na ruce, chybět nebudou věže, bahno, řeka, potápění, brodění. Ale objeví i některé novinky, což bude tak trochu překvapení i pro nás, neboť je zatím stále ještě vyrábíme. Po doběhu se každý, kdo závod dokončí, může těšit na originální medaili a ve večerních hodinách proběhne tradiční after party, na níž zahrají kapely Galileo, Parkán a Paradox,“ shrnul doprovodný program Martin Moravec.

Hlavní zprávy

Občas se objeví dílo, které ještě nemáme, říká v rozhovoru pro deník Metro vnuk Josefa Lady

vydáno 28. listopadu 2022  11:15

Zasněžené kopce, vesničky a děti v beranicích. To jsou typicky ladovské Vánoce, které letos můžete zažít i v pražském Centru Černý Most – celá výzdoba se...  celý článek

Pražané stárnou. Pomoct má i nové centrum sociálních a zdravotních služeb na Vinohradech

vydáno 28. listopadu 2022  4:50

Na území hlavního města nastálo žije více než tři sta tisíc důchodců, tedy podle statistik asi čtvrtina populace. Center pro seniory se však v Praze...  celý článek

Najdou se veselé espézetky i u pražských dopravců? Rebel je zatím pouze jeden

vydáno 27. listopadu 2022  10:12

Hanlivé texty na registrační značky autobusů nepatří. I přesto by se tam mohly zcela legálně objevovat.  celý článek

Neúspornost. Správce lamp nakoupí elektřinu raději sám, bude ji i vyrábět

vydáno 27. listopadu 2022  7:58

Lampy se sodíkovými výbojkami či LED zdroji společně po celé metropoli spotřebují zhruba padesát čtyři gigawattů ročně.  celý článek