metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Pondělí 5. prosince 2022. Svátek má Jitka

Další 1 fotografie v galerii
Otrokovické svahy lákají běžce do malebného okolí řeky Moravy | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Otrokovické svahy lákají běžce do malebného okolí řeky Moravy

Komerční sdělení Otrokovice, se sedmnácti tisícovkami obyvatel druhé největší město Zlínského kraje, zvou na sobotu 29. října na návštěvu všechny milovníky pohybu v přírodě. Pošesté se totiž stanou dějištěm závodů v přespolním běhu s názvem Otrokovické svahy. Na své si přijdou opět dospělí i děti, na programu bude navíc nově rovněž nordic walking.

Tato akce se letos stala součástí seriálu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Otrokovické svahy lákají běžce do malebného okolí řeky Moravy

„Vzhledem k tomu, jak to bylo v minulých ročnících, počítáme, že by se na start mohlo dohromady postavit asi tak dvě stě sportovců napříč všemi věkovými i výkonnostními kategoriemi. Pravidelně si naši akci nenechají ujít třeba hejtman Zlínského kraje s manželkou nebo otrokovická starostka. Startující čeká krosový závod vedený z 95 procent lesním terénem,“ připomněl Zdeněk Janda z pořádajícího oddílu TJ Jiskra Otrokovice.

Živo bude ve sportovním areálu TJ Jiskra Otrokovice od sobotních ranních hodin. Jako první se do závodu vydají v 9,30 hodin děti do osmi let, které bude čekat trať na 400 metrů. Ty úplně nejmenší ji mohou zdolat za asistence rodičů v rámci kategorie HDR. V 10 hodin nastoupí jejich starší kamarádi až po věk 14 let na kilometrové distanci a současně odstartuje premiérově vložený nordic walkingový závod na 6,5 kilometru určený všem účastníkům bez rozdílu věku.

Otrokovické svahy lákají běžce do malebného okolí řeky Moravy

Po vyhlášení dětských výkonů už přijde řada na dvojici hlavních závodů. V 11 hodin odstartuje nejprve desetikilometrový běh a v 11,05 hodin rovněž pětikilometrový. Obě varianty zavedou atlety přes řeku Moravu na kopec Tresný, který prověří jejich fyzickou kondici. Vzhledem k pokročilému ročnímu období doporučují pořadatelé terénní běžeckou obuv, neboť terén může být kluzký.

Otrokovické svahy lákají běžce do malebného okolí řeky Moravy

„Mezi dospělými budeme vyhlašovat vítěze jednotlivých kategorií – ti se mohou těšit na hodnotné ceny. Kromě toho zahrnuje startovné rovněž občerstvení po závodě. U dětí budeme vyhlašovat první tři a ty nejmenší v doprovodu rodičů obdrží drobnou odměnu úplně všechny,“ prozradil Zdeněk Janda.

Hlavní zprávy

Geometrie a její symetrie uklidňují můj vnitřní zmatek, říká o svých špercích Hana Melčová

vydáno 4. prosince 2022  17:33

Jako malá si Hana Melčová přála prodávat v květinářství, líbilo se jí množství barev, tvarů květin a tvůrčí prostředí. Před lety začala pod značkou...  celý článek

Když architekti kouzlí, vznikají skládačky, sluje, převisy. Chtěli byste v tom bydlet?

PRAHA? AHA!
vydáno 4. prosince 2022  11:58

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Spadla vám do díry v poklopu klíče či jiná cennost? Některé kanály za úplatu odklápějí

vydáno 4. prosince 2022  6:00

Přemýšleli jste někdy o tom, co dělat, když vám spadnou klíče do kanálu? Podobná svízelná situace se přitom může lehce stát každému. V takovém případě je...  celý článek

Kdo nejlépe uvaří sníh? Staroměstské náměstí bude plné čertů, andělů a soutěží

vydáno 3. prosince 2022  18:33

Největší vánoční trhy v metropoli ožijí v pondělí velkou podívanou. Na Staroměstském náměstí si totiž dávají sraz Mikuláši, čerti a andělé z celé Prahy....  celý článek