metro.cz

Počasí v Praze

8 °C / 11 °C

Sobota 2. března 2024. Svátek má Anežka

Dalších 9 fotografií v galerii
Chapeau Rouge. | foto: Archiv Chapeau RougeMetro.cz

Pařba roku: kluby se chystají na nápor slavících silvestra

  7:37
Tisíce lidí letos zamíří slavit silvestra do klubů. Protančit se do prvního rána nového roku opět půjdou davy. Tradičně nejvíc akcí nabídnou podniky v hlavním městě.

Chapeau Rouge

Chapeau Rouge.

Klub v centru Prahy patří mezi nejstarší a největší v metropoli. Program nabízí ve všech svých třech patrech. Proslulé jsou tam mejdany přes celý rok, ale poslední večer roku to bude ještě divočejší. „Silvestr je každoročně zdrojem neuvěřitelných klubových historek. Hrdinou jedné z nich je návštěvník, který vypil zapálený absint a s hořící pusou nevěřícně zíral na naše barmany, kteří ho vzápětí uhasili. Jeho kamarád si ale svoji skleničku se zapáleným absintem popletl a mezitím vypil hořící svíčku. Celé kolečko si tedy barmani zanedlouho zopakovali,“ říká Hedvika Pajerová z Chapeau Rouge.

Palác Akropolis

Žižkovský klub letos nabídne program v komiksovém duchu. „Po celý rok u nás probíhají koncerty ve velkém sále jen do 22 hodin, ale na silvestra hrajeme až do rána,“ říká Matouš Trávník.

Radlická kulturní sportovna

Radlická kulturní sportovna.

Skvělý multifunkční klub u Ženských domovů oslaví silvestrem své druhé narozeniny. Kromě DJs, kapel, prodloužených barů a vstupu zdarma se můžete těšit na sníh! „Je to velké překvapení. Na stropě budou zavěšeny čtyři stroje, které budou vyrábět skutečný sníh,“ směje se jeden ze zakladatelů sportovny, Jakub Zajíc.

Programy klubů

Najděte si svůj klub.

  • Chapeau Rouge. Během noci se představí více než 15 DJ různých stylů. Klub bude speciálně vyzdoben, pít se budou speciální silvestrovské drinky.
  • Lucerna Music Bar. Velký program chystají také v klubu pár kroků od Václavského náměstí. Těšit se můžete na 80s & 90s video party DJ Jirky Neumanna. Návštěvníci si zatancují na ty nejlepší, léty prověřené hity a také welcome drink zdarma.
  • Palác Akropolis. Budou tu komiksové dekorace, videoprojekce a personál bude v kostýmech různých superhrdinů/ padouchů.
  • Party chystají v klubuRoxy (tahákem bude 3D videomapping a světelná show) neboLa Loca, kde se bude tančit v rytmu diska 80. let. Vstup tam bude zdarma.

Komentáře

Hlavní zprávy

Netradiční pivo, to je „léčivý“ chmel i med z kaštanů. Jiříkovo vidění vám zachutná

vydáno 2. března 2024  19:45

Vymyslel recepturu několika piv. Sám se ale za sládka nepovažuje. Příběh člověka, kterému neslouží oči, ale nevzdal to.  celý článek

Námět na vycházku. Malíř Rittstein má na Kampě Dvě klády. A Nohy na stole.

vydáno 2. března 2024  15:21

Emeritní profesor pražské Akademie výtvarných umění patří již téměř půl století mezi přední představitele české figurativní malby.  celý článek

Bedřich Smetana. Třetina skladatelovy tvorby vznikla v naprosté hluchotě

vydáno 2. března 2024  5:37

Bedřich Smetana, který by dnes oslavil 200. narozeniny, je vedle Antonína Dvořáka patrně největším českým skladatelem. Nicméně Smetanův zvuk je v...  celý článek

Arrow zase řádí na Netflixu. Dvojka Kódu 8 je dražší, zato však utahanější, než jednička

Strážce streamu
vydáno 1. března 2024  14:00

STRÁŽCE STREAMU Na streamovací platformu Netflix před pár dny dorazila očekávaná sci-fi jednohubka Kód 8: Část 2 (Code 8: Part II). Pokračování pět let starého...  celý článek