metro.cz

Počasí v Praze

5 °C / 12 °C

Úterý 16. dubna 2024. Svátek má Irena

Dalších 9 fotografií v galerii
Chapeau Rouge. | foto: Archiv Chapeau RougeMetro.cz

Pařba roku: kluby se chystají na nápor slavících silvestra

  7:37
Tisíce lidí letos zamíří slavit silvestra do klubů. Protančit se do prvního rána nového roku opět půjdou davy. Tradičně nejvíc akcí nabídnou podniky v hlavním městě.

Chapeau Rouge

Chapeau Rouge.

Klub v centru Prahy patří mezi nejstarší a největší v metropoli. Program nabízí ve všech svých třech patrech. Proslulé jsou tam mejdany přes celý rok, ale poslední večer roku to bude ještě divočejší. „Silvestr je každoročně zdrojem neuvěřitelných klubových historek. Hrdinou jedné z nich je návštěvník, který vypil zapálený absint a s hořící pusou nevěřícně zíral na naše barmany, kteří ho vzápětí uhasili. Jeho kamarád si ale svoji skleničku se zapáleným absintem popletl a mezitím vypil hořící svíčku. Celé kolečko si tedy barmani zanedlouho zopakovali,“ říká Hedvika Pajerová z Chapeau Rouge.

Palác Akropolis

Žižkovský klub letos nabídne program v komiksovém duchu. „Po celý rok u nás probíhají koncerty ve velkém sále jen do 22 hodin, ale na silvestra hrajeme až do rána,“ říká Matouš Trávník.

Radlická kulturní sportovna

Radlická kulturní sportovna.

Skvělý multifunkční klub u Ženských domovů oslaví silvestrem své druhé narozeniny. Kromě DJs, kapel, prodloužených barů a vstupu zdarma se můžete těšit na sníh! „Je to velké překvapení. Na stropě budou zavěšeny čtyři stroje, které budou vyrábět skutečný sníh,“ směje se jeden ze zakladatelů sportovny, Jakub Zajíc.

Programy klubů

Najděte si svůj klub.

  • Chapeau Rouge. Během noci se představí více než 15 DJ různých stylů. Klub bude speciálně vyzdoben, pít se budou speciální silvestrovské drinky.
  • Lucerna Music Bar. Velký program chystají také v klubu pár kroků od Václavského náměstí. Těšit se můžete na 80s & 90s video party DJ Jirky Neumanna. Návštěvníci si zatancují na ty nejlepší, léty prověřené hity a také welcome drink zdarma.
  • Palác Akropolis. Budou tu komiksové dekorace, videoprojekce a personál bude v kostýmech různých superhrdinů/ padouchů.
  • Party chystají v klubuRoxy (tahákem bude 3D videomapping a světelná show) neboLa Loca, kde se bude tančit v rytmu diska 80. let. Vstup tam bude zdarma.

Komentáře

Hlavní zprávy

Češi si potrpí na kvalitu. Radši si připlatí za konopí než nějaké jiné bylinky

vydáno 15. dubna 2024  18:00

Svět kanabinoidů se rozpíná, aktivisté chtějí potlačit černý trh. Až tři rostlinky marihuany na dospělou osobu v jedné domácnosti a legální držení...  celý článek

Ve škole ohně a kouře aneb Jak vymazlit steaky tak, že to hosty na párty pošle do kolen?

vydáno 15. dubna 2024  13:00

Motor zaburácí. Zvonek u vrátek. Štěká pes. Před domem zaparkoval obrovský americký pick-up. Dveře. Pohorka na silnici. V kšiltovce, košili a džínech...  celý článek

Češi zachraňují památky i méně známé ruiny. A jsou v tom poměrně úspěšní

vydáno 15. dubna 2024  6:00

Zdevastovaných zámků, hradů, fabriček i drobných staveb typu kapličky je v Česku obrovské množství. Fenomén urbexu, který v Česku začal někdy na přelomu...  celý článek

Radním došla trpělivost. Hradec Králové nastavil přísná pravidla pro sdílené koloběžky

vydáno 14. dubna 2024  7:00

Automobil to neměl ve svých začátcích snadné. Musel před ním například běžet člověk s červeným praporkem, aby varoval ostatní. Města se potýkají nejen s...  celý článek