metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 8 °C

Středa 29. března 2023. Svátek má Taťána
S Rentou z nemovitosti od FINEMO.CZ si mohu dál užívat | foto: FINEMO CZ SE

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S Rentou z nemovitosti od FINEMO.CZ si mohu dál užívat

Komerční sdělení Dokud jsem neodešel do důchodu, měl jsem pohodový život. Koupil jsem si všechno, co jsem potřeboval, a ještě jsem si udělal radost novým autem, po kterém jsem dlouho toužil.

Jenomže potom se všechno změnilo. Měl jsem sice něco našetřeno, ale úspory velmi rychle zmizely. Najednou jsem byl v situaci, kdy jsem musel obracet každou korunu a přemýšlet o tom, co si můžu a nemůžu dovolit. Na to jsem během svého života nebyl zvyklý a rozhodně jsem si na to nechtěl zvykat v důchodu, kdy jsem si chtěl užívat o to víc.

Výhody Renty z nemovitosti:

  • získáte peníze na cokoli (najednou, či postupně)
  • za svého života nemusíte nic splácet a nikdy se nesplácí více než cena nemovitosti
  • zůstáváte bydlet doma a jste nadále vlastník svého bytu či domu
  • můžete žít důstojněji a život si více užívat

Zvažoval jsem, co udělám. Vlastnil jsem velký dům, který jsem neměl komu odkázat, ale rovněž jsem ho nechtěl prodávat a stěhovat se někam jinam. Už jsem v něm zapustil kořeny a byl jsem na něj zvyklý. A v okolí rovněž bydlela spousta mých přátel. Nedovedl jsem si představit, že bych přežíval v nějakém malém bytě kvůli tomu, abych měl peníze na živobytí.

Vyhledával jsem si na internetu různé možnosti a objevil jsem tak zpětnou hypotéku neboli Rentu z nemovitosti od společnosti FINEMO.CZ. Produkt se mi hned zalíbil, ale samozřejmě jsem měl jisté pochybnosti. Nechtěl jsem se stát obětí nějakých podvodníků. Hodně času jsem strávil zjišťováním detailních informací, výhod a nevýhod daného produktu a na schůzku s obchodní zástupkyní firmy FINEMO.CZ, která Rentu z nemovitosti poskytovala, jsem šel připravený.

Chcete vědět víc?

Další informace o Rentě z nemovitosti najdete na webu: www.rentaznemovitosti.cz.

Můžete zde požádat o orientační kalkulaci a seznámit se s příběhy klientů.

Můžete také zavolat na tel. 233 321 850.

Máme licenci České národní banky.

Dostalo se mi ujištění, že vše, co jsem si o produktu zjistil, je platné. Příjemná obchodní zástupkyně mi připravila předběžnou kalkulaci a dala mi k pročtení smlouvu.

Jsem rád, že jsem se pro Rentu z nemovitosti rozhodl a mohu tak peníze z domu využít ještě během svého života.

Hlavní zprávy

Sportovní turistika přináší skrytě miliardy do pokladen. Největším magnetem je Praha

vydáno 29. března 2023  13:30

Nehlučí v ulicích do ranních hodin a skryté kouty nejsou cítit jejich zvratky. Existuje druh návštěvníků, který Česku slušně vydělává.   celý článek

Putin je hráč pokeru, který prohrál a nemá co ztratit, říká fotoreportér Dárvík Máca

vydáno 29. března 2023  11:00

Válka na Ukrajině se propadá do bahna a krve. Deníku Metro je ctí, že již od samého začátku konfliktu spolupracuje s Vojtěchem Dárvíkem Mácou,...  celý článek

Chytří holubi z ulic. Poznají sami sebe v zrcadle, nebojí se ani umělého dravce

vydáno 29. března 2023  4:05

Podle odborníků panuje kolem holubů řada mýtů. Věděli jste ale, že holubi jsou velmi inteligentní. Dokáží trénovat kognitivní dovednosti a dokonce...  celý článek

Komerční sdělení

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

vydáno 29. března 2023

Nejsledovanější informací pro organizátory Novoveského přespoláku v Ostrožské Nové Vsi je nyní předpověď počasí. A není divu. Před rokem je totiž dokázala...  celý článek