metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 20 °C

Pátek 2. června 2023. Svátek má Jarmil
S Rentou z nemovitosti se senioři nečekaných výdajů bát nemusí | foto: FINEMO CZ SE

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S Rentou z nemovitosti se senioři nečekaných výdajů bát nemusí

Komerční sdělení Už 7 let hovoříme se seniory na téma finanční gramotnosti, děláme přednášky a radíme jim, když jsou v úzkých. Pro mnohé z nich je těžké vyjít s důchodem. Proto jsme zavedli zpětnou hypotéku, takzvanou Rentu z nemovitosti. Licenci nám udělila Česká národní banka. Existují zhruba 4 okruhy problémů, kdy se senioři potýkají s nedostatkem peněz.

Nečekané výdaje

Porouchá se lednice, do domu zatéká, nefunguje topení. Nebo seniora zaskočí nemoc a on potřebuje drahé léky, dietní stravu, lázně. Důchod ani úspory nestačí. V takových náhlých situacích může Renta z nemovitosti pomoci vyřešit vážný problém.

Výhody Renty z nemovitosti:

▪ získáte peníze na cokoli (najednou či postupně)

▪ za Vašeho života nemusíte nic splácet a nikdy se nesplácí více než cena nemovitosti

▪ zůstáváte bydlet doma a jste nadále vlastník svého bytu či domu

▪ můžete žít důstojněji a život si více užívat

Nulové úspory

Chcete dát každý měsíc pár korun bokem, ale když uhradíte pravidelné platby, zbyde vám jen na jídlo a základní provoz domácnosti. Jak ušetřit na boty a oblečení nebo dokonce záliby, posezení v kavárně nebo na dárky pro blízké? Renta z nemovitosti, to znamená dostávat třeba 10 000 Kč měsíčně k důchodu navíc, které se budou každopádně hodit.

Skokové zvýšení výdajů

Život přináší i dramatické změny. Úmrtí partnera. Vážná nemoc, která s sebou nese velké doplatky za léky či výdaje za pečovatelku. Nebo snaha pomoci potomkům se splácením hypotéky. A senior najednou potřebuje o několik tisíc korun měsíčně více. Naše Renta z nemovitosti vám v nepříjemné situaci vytrhne trn z paty.

Chcete vědět víc?

Další informace o Rentě z nemovitosti najdete na webu: www.rentaznemovitosti.cz.

Můžete zde požádat o orientační kalkulaci a seznámit se s příběhy klientů.

Můžete také zavolat na tel. 233 321 850.

Máme licenci České národní banky.

Neustálé odříkání

S důchodem sice vyjdete, ale každou korunu v ruce dvakrát obrátíte, než ji utratíte. Odpíráte si divadlo, masáže i dovolenou, nic si nekoupíte a bojíte se, že nezbydou peníze na Vánoce. Celý život jste dřeli, vlastníte dům nebo byt, ale hotovost žádnou a možná navíc měsíčně splácíte půjčky. Máme řešení! Jmenuje se Renta z nemovitosti a díky ní jsme život zlepšili už stovkám seniorů.

Hlavní zprávy

Arnie is back! Netflixovská hitovka FUBAR je rutinní komedie s občasnou akcí

Strážce streamu
vydáno 2. června 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Jean-Claude Van Damme je na seriálovém poli sebeparodický Van Johnson, Sylvester Stallone je chlapácký Král Tulsy a Arnold Schwarzenegger má teď svůj...  celý článek

V holubníku jsou obydlené zatím jen čtyři „ložnice“. Vajíčka tu z hnízd odebírají pravidelně

vydáno 2. června 2023  5:52

„Tohle je umělé a tohle teplé je pravé,“ ukazuje mi dvě vajíčka Kateřina Brabencová ze spolku Holubi v nouzi. Ta pomáhá Záchranné stanici hl. m. Prahy se...  celý článek

Komerční sdělení

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

vydáno 2. června 2023

Na městském stadionu v Ústí nad Labem přivítají v rámci 8. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu domácí hráči Blades soupeře z Bratislavy. Zápas od 16:10...  celý článek

Jičínský pivovar vypustil Řáholeckou sojku. V Olomouci vám nově načepují i Fridu a Sherlocka

vydáno 1. června 2023  12:29

Zatímco před deseti lety bylo na našem území zhruba 100 minipivovarů, momentálně jich je 507. Kvůli pandemii a jiným těžkostem sice některé v posledních...  celý článek