metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 18 °C

Středa, 29. září 2021. Svátek má Michal.
Šalanda v Rakovníku hledá nového krále! | foto: Heineken ČR a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Šalanda v Rakovníku hledá nového krále!

Komerční sdělení Pracujete v gastronomii a láká vás provozování restaurace? Takové, kde na všechny hosty díky krásnému interiéru dýchnou staré časy?

Pak je možná právě vám určená velkorysá nabídka pronájmu zavedené ikonické restaurace Šalanda na Husově náměstí v Rakovníku: do konce roku 2021 budete platit symbolické nájemné jednu korunu měsíčně. Staňte se i vy králem! Ve špičkové restauraci s královským pivem, na kterém si pochutnával už Rudolf II., který Krušovice na královský pivovar povýšil.

Oblíbená Šalanda v Rakovníku po letech totiž mění svého provozovatele a možná se právě vy stanete novým nájemcem. Ten stávající, Roman Jašek, v restauraci působil dlouhých devět let. Vzhledem k tomu, že provozuje ještě jeden podnik, rozhodl se zvolnit a věnovat více času rodině. V Šalandě ale nastavil vysokou laťku, co se špičkové gastronomie i pivní kultury týče. „Byla to moje srdeční záležitost, do které jsem mnohé vložil, a proto věřím, že je to znát. Vzhledem k mému dalšímu podnikání jsem ale již neměl prostor se provozu věnovat a udržet si zároveň dostatek soukromého času. Těším se, jak se bude místo dál rozvíjet,“ uvedl ke svému rozhodnutí Roman Jašek.

Šalanda v Rakovníku hledá nového krále!

Prostory Šalandy v minulosti prošly rozsáhlou rekonstrukcí. S cílem udržet vysoký standard Šalandy po panu Jaškovi Krušovice stále hledají nového silného partnera, nebojme se říct dokonce krále mezi ostatními, kterému při startu pomohou, mimo jiné také nájmem za korunu měsíčně. Pivovar nového nájemníka dále podpoří v rozjezdu podnikání a poskytne mu prostředky na vybavení dle společných představ. Kromě těchto benefitů bude mít provozovatel k dispozici jednu až dvě bytové jednotky ve stejné budově. „Naše Šalanda v Rakovníku je pro nás velmi důležitá a jsme na ni všichni patřičně hrdí. Chceme proto, aby k ní měl další provozovatel obdobný přístup a vášeň,” uvedl ředitel pro gastronomii Královského pivovaru Krušovice ing. Pavel Slavík.

Zásadní prioritou zůstává udržení vysoké úrovně provozu, protože Královský pivovar Krušovice si velice váží pravidelných hostů Šalandy a milovníků skvělého piva vůbec. Šalanda se totiž stala nedílnou součástí Rakovníka a zůstane jí i do budoucna. Třeba právě vaší zásluhou.

Zájemci se o další informace mohou obracet na e-mail sales.supportcz@heineken.com nebo telefonní číslo 724 395 821.

Hlavní zprávy

Požitek ze skateboardingu je nádherná věc, říká trenér Martin Hořák

vydáno 28. září 2021  17:54

Jednatřicetiletý trenér skateboardingu Martin Hořák má na ruce vytetovaný nápis Skate is My Life. Tomuto sportu se věnuje už dvaadvacet let i jako aktivní...  celý článek

Opravdu nám scházejí všechny stavby, které jsme bourali? A ještě zbouráme?

PRAHA? AHA!
vydáno 28. září 2021  16:05

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Český unikát. Podívejte se přímo do kladenských věžáků

vydáno 27. září 2021  5:06

Přijeďte na vlastní kůži zažít, že Kladno není jen kolébkou hokejových nadějí, ale nabízí mnohem víc.  celý článek

Autobusoví šotoušové měli svátek. V Letňanech se konala přehlídka

vydáno 27. září 2021  4:47

Čtvrtý ročník Autobusového dne PID potěšil v sobotu v Praze všechny milovníky veřejné dopravy. Na autobusovém terminálu u stanice metra Letňany se konala...  celý článek

Vaše fotky z Prahy