metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 22 °C

Středa 18. května 2022. Svátek má Nataša

Společnost Crown Sterling uspořádala summit blockchainových lídrů v egyptské Gíze

  16:49
Newport Beach (USA) 12. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) -

Společnost Crown Sterling Limited LLC, lídr v oblasti svrchovanosti osobních údajů a poskytovatel kvantově odolných šifrovacích a kompresních technologií, uspořádala minulý měsíc ve spolupráci se společností Crypterns v egyptské Gíze summit, kterého se účastnilo přes 40 odborných autorit v oblasti blockchainu a kryptoměn. Společnost Crypterns se specializuje na poskytování talentových a personalistických služeb a vzdělávacích programů pro všechny úrovně odbornosti – od seznámení se základy kryptoměn až po navrhování nejnovějších inovací tohoto revolučního odvětví.

Na této akci, první svého druhu, se sešli přední hráči z odvětví, aby se zde prostřednictvím společných zážitků věnovali sebepoznání, propojování komunit a budování udržitelných řešení pro budoucnost oboru. Semináře pod vedením Roberta E. Granta , zakladatele a generálního ředitele společnosti Crown Sterling, se zabývaly trendy ve vedení či otázkami růstu a řízení společnosti. Nechyběly ani dynamické skupinové diskuse o dosahování cílů pro rozvoj celého odvětví prostřednictvím nástrojů společnosti Crypterns. Ke klíčovým tématům patřily například strategie usnadnění přijetí kryptoměn širokou veřejností či vybudování důvěryhodného informačního centra pro spotřebitele. Na akci vystoupili také Její královská Výsost královna Bakwa Indu v provincii Kasai Demokratické republiky Kongo, teoretický fyzik, spisovatel a nositel Nobelovy ceny Lawrence Krauss, informatik a podnikatel Craig Wright a spisovatelka, právnička a manažerka Chinwe Esimai.

"Bylo mi ctí spolupořádat akci Crypterns Alliance. Skupinové diskuse byly podnětné a inspirativní. Účastníci opouštěli konferenci s jasnými cíli a akčním plánem pro podporu kryptoměn ve svých oborech i pro jejich přijetí běžnými spotřebiteli," uvedl pan Grant.

O své dojmy se podělil také Dustin Plantholt, zakladatel a generální ředitel společnosti Crypterns: "Tato první výjezdní akce Crypterns Alliance byla opravdovým úspěchem, především díky obětavému personálu, důkladné podpoře jedinečného týmu partnerské společnosti Crown Sterling a našim mimořádným účastníkům. Pro mě to byl skutečně nezapomenutelný zážitek – jak na profesionální, tak na osobní úrovni. Cenné chvíle strávené s tak obdivuhodnými osobnostmi a průkopnickými mozky nám ještě více objasnily naše poslání. Prostřednictvím dlouhodobého, angažovaného úsilí společnosti Crypterns a jejích aliančních partnerů chceme podpořit pracovníky blockchainového sektoru v pozitivním působení na společnost a přetváření světa. Jsme za tento týden navždy vděční."

Společnost Crown Sterling také s potěšením oznamuje vstup svého tokenu WCSOV na UniSwap , kryptoměnovou burzu, která využívá decentralizovaný síťový protokol. Tento protokol usnadňuje automatizované transakce mezi kryptoměnovými tokeny v ethereovém blockchainu pomocí chytrých kontraktů. Data se stávají nejcennějším aktivem digitálního věku a posláním společnosti Crown Sterling je umožnit jednotlivcům chránit, kontrolovat a zpeněžit svá data v éře převážně neregulované zranitelnosti a monopolizace velkých technologických společností. Pro více informací o společnosti Crown Sterling a CSOV se připojte ke komunitě na Telegramu a Twitteru .

O společnosti Crown Sterling Limited LLC

Společnost Crown Sterling je průkopníkem technologií pro zajištění svrchovanosti osobních údajů . „Crown Sterling Chain" je živá síť v rámci blockchainové sítě Polkadot, využívající kvantově odolné šifrování One-Time Pad pro funkci přechodu stavu v blockchainu (procesní tok transakcí v síti). Kvantově odolný užitkový token Crown Sovereign () přináší uživatelům možnost podílet se na široké škále produktů společnosti, jako např. kvantově odolné kryptografii, NFT a dalších budoucích kompresních technologiích. Cílem společnosti Crown Sterling je stát se vedoucí platformou pro správu dat a digitálních aktiv.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1627853/crown_sterling_vert_black_Logo.jpg

KONTAKT: Crown Sterling Limited LLC Press Contact,

Tel: +1-949-260-1700, https://www.crownsterling.io/

PROTEXT

Hlavní zprávy

Takhle bude vypadat Vltavská filharmonie. Vznikne díky Dánům

vydáno 17. května 2022  19:33

Praha zná vítěze mezinárodní architektonické soutěže na podobu Vltavské filharmonie, je jím tým dánského studia Bjarke Ingels Group (BIG) v čele s Bjarkem...  celý článek

Plácáme se po ramenou, ale jsme špičkoví škůdci přírody

vydáno 17. května 2022  5:42

Česko patří k pěti nejhorším státům v ochraně přírody v EU. I když v přepočtu na ni dáváme víc peněz, než je unijní průměr.  celý článek

První den oprav na Barranďáku? Auta stála jen na Strakonické

vydáno 16. května 2022  15:30

Ostře sledovaná oprava Barrandovského mostu započala. Na očekávaný dopravní kolaps nedošlo.  celý článek

Na svou exkluzivní trať z Královky na Zvonařku se vrací nostalgická linka číslo 23

vydáno 16. května 2022  12:20

Nostalgická linka jezdí po stejné trase jako před přerušením provozu v březnu 2020.  celý článek