metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 28 °C

Čtvrtek 19. května 2022. Svátek má Ivo

Charlie Mitchell, šestnáctiletý Australan v produkci Narady Michaela Waldena, známý produkcí Whitney Houston, překonává Micka Jaggera a Billyho Joela a debutuje na prvním místě žebříčku Adult Contemporary

  16:12
Los Angeles 10. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Charlie Mitchell, šestnáctiletý zpěvák z australského Gold Coastu se se svým debutovým singlem vyšplhal na první místo žebříčku Adult Contemporary. Společnost ESW Management oficiálně potvrdila, že skladba „Even After" v produkci Narady Michaela Waldena, kterou její autor Brian Evans věnoval své matce, obsadila vrchol žebříčku Adult Contemporary. Jesseho Stengera a Evanse, výkonné producenty písně využívající melodii Charlieho Mitchella, tato zpráva ohromila.

Charlie Mitchell porazil Micka Jaggera i Billyho Joela v žebříčku platformy PlayMPE, hlavního distributora hudby pro rozhlasové stanice. Ve středu 11. května 2022 poprvé vystoupí v australské celostátní televizi v ranní show Studio 10.

„V tuto chvíli jsme zaplavení žádostmi. Dnes ráno jsme měli e-mailovou schránku tak plnou, až nám lidé volali, že se jim jejich e-maily vracejí zpět," řekl Stenger.

„Vůbec se tomu nedivím," říká Evans. „Věděl jsem to hned, jak jsem ho uviděl."

Text písně "Even After" Evans napsal zcela jedinečným způsobem. První sloka vyjadřuje slova milované osoby, která zřejmě někoho ztratila, zatímco ve druhé sloce a bridge k vám promlouvá ten, koho jste ztratili.

„Když jsem ji psal – a trvalo mi několik let, než jsem toho byl po tragickém a předčasném odchodu mé matky schopen – věděl jsem, že ani jako zpěvák se nedokážu přinutit ji zazpívat. Byla pro mě až příliš osobní. Když jsem na sociálních sítích objevil Charlieho, věděl jsem, že má v sobě tu zranitelnost, která bude fungovat. Lidé si to vyloží po svém. Někteří si myslí, že je to o rozchodu, jiní o tom, když někdo odejde navždy," říká Evans. „Netušil jsem ale, jak je Charlie talentovaný a jakou vnitřní vyzrálost té písni dokáže vtisknout, i když je tak mladý. Je to opravdu mimořádné."

Narada Michael Walden se vyjádřil mnohem prostěji: „Charlie Mitchell je budoucí superstar. Jsem rád, že nás Brian seznámil. Čeká nás ještě spousta společné práce."

Píseň „Even After" si můžete stáhnout na Apple iTunes, Spotify a všech ostatních platformách pro stahování hudby. Mitchellovy oficiální webové stránky najdete na adrese charliemitchellmusic.com. Na svém facebookovém profilu na adrese Facebook.com/CharlieMitchellMusic nasbíral měl přes 35 000 sledujících ještě předtím, než začal spolupracovat s Waldenem.

Hudební žebříček najdete na adrese https://daily.plaympe.com/adult-contemporary-weekly-top-20-downloads/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1813055/Charlie_Mitchell_Even_After_2.jpg

KONTAKT: js@eswmgmt.com

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Steelers čeká ve Snapbacks lize klíčový zápas na Bazalech

vydáno 19. května 2022

ISMM Ostrava Steelers se v rámci dohrávky 3. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu bude snažit udržet naděje na play-off. Steelers v neděli na Bazalech...  celý článek

„Památné stromy nepřibývají“

vydáno 18. května 2022  19:46

V metropoli můžeme v současnosti najít více než dvě stovky takzvaných památných stromů. Tedy těch, které byly odborníky označeny jako mimořádně hodnotné.   celý článek

Vysoká tráva? Vyprahlý trávník v parcích? Lidé si myslí, že se radnice nestará

vydáno 18. května 2022  12:19

Máte pocit, že se městská zeleň kosí příliš často a moc? A že vyprahlé plochy v létě zhoršují již tak vysušené prostředí?  celý článek

Z buspruhu do buspruhu. Na Strakonické se řidiči chápou

vydáno 18. května 2022  4:25

U Branického mostu není nouze o kuriózní dopravní situace. Podobné lze zažít u krematoria.  celý článek