metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Středa 10. srpna 2022. Svátek má Vavřinec
Fortuna Czech Bowl opět na Žižkově | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fortuna Czech Bowl opět na Žižkově

aktualizováno  10:49
Komerční sdělení Finále Snapbacks ligy amerického fotbalu nabídne reprízu loňského finále. Prague Lions se v neděli 17. července na stadionu FK Viktoria Žižkov představí proti obhájcům titulu Vysočině Gladiators.

Oba finalisti splnili prognózy před sezonou a suverénně prošli základní částí i semifinálovými zápasy. Lions zvítězili také ve vzájemném zápase na hřišti Gladiators. Zápas ale výrazně ovlivnilo zranění quarterbacka Gladiators Ryana Pahose. Gladiators povolali ze sportovního důchodu Jana Dundáčka a od té doby neprohráli. Dundáček ukázal, že ze svého umu nic nezapomněl a také v semifinále proti Ostravě Steelers byl klíčovou postavou při výhře 49:6.

Obhájce titulu tak zažehnal pohromu v podobě zranění zahraniční posily a je krok od obhajoby. V cestě ale má silného soupeře. Lions deklasovali všechny soupeře, a to včetně semifinále, kdy nad Přerovem Mammoths vyhráli 59:6. Útok Lions se může pyšnit nejvyšší produktivitou v lize a v základní části ukázal, že dokáže vítězit dominantními výkony běhové i passové hry. Quarterbacka Shazzona Mumphreyho výborně doplňuje running back Adam Žouželka, který do Lions přišel před letošní sezonou z Přerova. V premiérové sezoně v dresu Lions Žouželka ovládl všechny individuální statistiky a je tak jedním z klíčových hráčů útoku.

Fortuna Czech Bowl opět na Žižkově

Fortuna Czech Bowl XXIX slibuje skvělou podívanou, bouřlivou atmosféru a americký fotbal na špičkové úrovni. Oba finalisté jsou ve výborné formě a finálový zápas tak bude opravdovým soubojem titánů. Zápas o českého mistra je na programu v neděli 17. července od 16:00 a v přímém přenosu ho odvysílá Premier Sport 2.

Hlavní zprávy

Slavný stadion Nikolajka končí. Hokejisté musejí jinam

vydáno 10. srpna 2022  5:52

Pro nové kluziště radnice Prahy 5 sehnala investora. O pozemku však s magistrátem stále jedná.  celý článek

Lokální farmy budou za pár let velký trend, říká ředitel firmy GreenTech

vydáno 9. srpna 2022  20:24

Pěstují zeleninu uvnitř. Dmitrij Lipovskij, ředitel a zakladatel firmy GreeenTech, přibližuje, co jejich firma nabízí v rámci indoor farem a pěstíren a...  celý článek

Žaloba na okruh? Zoufalost, říká Ondřej Martan, starosta Běchovic

vydáno 9. srpna 2022  16:50

Dvacátá městská část má v plánu podat k soudu žalobu na vydané územní rozhodnutí k úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1. Tento krok...  celý článek

Z centra pro narkomany z Košíř je horký brambor. Odborníci volají po odkladu výpovědi

vydáno 9. srpna 2022  9:40

Na území Prahy žije až deset tisíc narkomanů. Tohle číslo vyplývající z analýzy Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je relativně...  celý článek