metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / -1 °C

Pátek 1. prosince 2023. Svátek má Iva
Češi porazili Švýcarsko 15:0 a utkají se o 9. místo s Maďarskem | foto: Libor Vočadlo

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Češi porazili Švýcarsko 15:0 a utkají se o 9. místo s Maďarskem

Komerční sdělení Po vyvrcholení letošní Snapbacks ligy v podobě červencového Tipsport Czech Bowlu se fanoušek amerického fotbalu v Česku dočkal dalšího velkého zápasu, tentokrát souboj národního týmu mužů v rámci Mistrovství Evropy proti Švýcarsku na městském stadionu v Ústí nad Labem.

Po většinu zápasu dominovaly obrany, ale český tým se v úvodu dokázal prosadit a vybudoval si náskok 15:0, který udržel až do konce zápasu. Češi se poslední říjnový víkend utkají o konečné 9. místo na ME proti Maďarsku. Švýcarsko končí na 11. místě.

Češi vstoupili do zápasu s Pavlem Mrázem na postu quarterbacka. Úvodní drive českého týmu nikam nevedl a na řadu přišel punt Martina Mandíka. Švýcaři se ale v útoku dlouho neohřáli, když pass Trachsela vystihl Martin Mašek a po interceptionu se na 34 yardech soupeře dostal na hřiště opět český útok.

Turnover dokázal český tým přetavit v touchdown. Jakub Březina nejprve 7yardovým a 14yardovým během přiblížil útok k redzóně. Následně Mráz nejprve passem na Martina Havelku dostal míč k bezprostřední blízkosti od endzóny a následně na 3. down z 5yardové vzdálenosti doběhl sám pro úvodní touchdown zápasu. Potvrzení bylo zablokováno a Češi tak vedli 6:0.

Obrana českého týmu soupeři opět nic nedovolila. Na hřiště se tak velmi brzy vrátil český tým a na další touchdown zápasu se nemuselo dlouho čekat. Pavel Mráz hned při první akci našel Havelku, který si i s obránci na zádech dokázal protlačit cestu až do endzóny pro 30yardový touchdown. Následný pokus o dvoubodové potvrzení bylo neúspěšné a skóre se změnilo na 12:0.

Útok českého týmu nedokázal v produktivitě pokračovat a k dalším bodům se dostal v celém zápase jen jednou, a to na konci prvního poločasu, když se ke kopu za tři body dostal Martin Mandík a před koncem poločasu navýšil na 15:0.

Ve druhém poločase už dominovaly pouze obrany obou týmů. K vážnějšímu ohrožení soupeřovy endzóny již nedošlo a Češi si náskok pohlídali až do konce zápasu.

Dění v americkém fotbale v Česku můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Češi porazili Švýcarsko 15:0 a utkají se o 9. místo s Maďarskem

Hlavní zprávy

Slibované kontroverze i férovost hledejte jinde! Hra na oliheň: Výzva překonává očekávání

Strážce streamu
vydáno 1. prosince 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Zbohatni nebo chcípni. Předtím si ale zahraj sérii v tuzemsku většinou neznámých dětských her. A buď v nich nejlepší ze všech. Tohle jednoduché motto se...  celý článek

Čtyři roky s covidem. Rozhovor s epidemiologem Rastislavem Maďarem Poučili jsme se?

vydáno 1. prosince 2023  5:25

Čas šíleně letí. Právě dnes jsou tomu čtyři roky, co v Číně odhalili neslavně proslulý virus covid-19. Deník Metro přináší rozhovor s epidemiologem...  celý článek

Přízračná oblaka páry v Hostivaři dosyčí. Na Vánoce po nich nebude památky

vydáno 30. listopadu 2023  16:59

Žádná díra není pro deník Metro a jeho čtenáře málo významná. Zní to jako nadsázka, ale tento fakt platí zejména tehdy, když se z ní skoro dva roky valí...  celý článek

Je tu prostě příliš mnoho aut. Praha není nakufovací, líčí náměstek primátora Zdeněk Hřib

vydáno 30. listopadu 2023  11:00

Magistrát chystá reformu zón placeného stání. Účinnost nového nastavení systému by měla začít 1. října 2024.  celý článek