metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina
Češi porazili Švýcarsko 15:0 a utkají se o 9. místo s Maďarskem | foto: Libor Vočadlo

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Češi porazili Švýcarsko 15:0 a utkají se o 9. místo s Maďarskem

Komerční sdělení Po vyvrcholení letošní Snapbacks ligy v podobě červencového Tipsport Czech Bowlu se fanoušek amerického fotbalu v Česku dočkal dalšího velkého zápasu, tentokrát souboj národního týmu mužů v rámci Mistrovství Evropy proti Švýcarsku na městském stadionu v Ústí nad Labem.

Po většinu zápasu dominovaly obrany, ale český tým se v úvodu dokázal prosadit a vybudoval si náskok 15:0, který udržel až do konce zápasu. Češi se poslední říjnový víkend utkají o konečné 9. místo na ME proti Maďarsku. Švýcarsko končí na 11. místě.

Češi vstoupili do zápasu s Pavlem Mrázem na postu quarterbacka. Úvodní drive českého týmu nikam nevedl a na řadu přišel punt Martina Mandíka. Švýcaři se ale v útoku dlouho neohřáli, když pass Trachsela vystihl Martin Mašek a po interceptionu se na 34 yardech soupeře dostal na hřiště opět český útok.

Turnover dokázal český tým přetavit v touchdown. Jakub Březina nejprve 7yardovým a 14yardovým během přiblížil útok k redzóně. Následně Mráz nejprve passem na Martina Havelku dostal míč k bezprostřední blízkosti od endzóny a následně na 3. down z 5yardové vzdálenosti doběhl sám pro úvodní touchdown zápasu. Potvrzení bylo zablokováno a Češi tak vedli 6:0.

Obrana českého týmu soupeři opět nic nedovolila. Na hřiště se tak velmi brzy vrátil český tým a na další touchdown zápasu se nemuselo dlouho čekat. Pavel Mráz hned při první akci našel Havelku, který si i s obránci na zádech dokázal protlačit cestu až do endzóny pro 30yardový touchdown. Následný pokus o dvoubodové potvrzení bylo neúspěšné a skóre se změnilo na 12:0.

Útok českého týmu nedokázal v produktivitě pokračovat a k dalším bodům se dostal v celém zápase jen jednou, a to na konci prvního poločasu, když se ke kopu za tři body dostal Martin Mandík a před koncem poločasu navýšil na 15:0.

Ve druhém poločase už dominovaly pouze obrany obou týmů. K vážnějšímu ohrožení soupeřovy endzóny již nedošlo a Češi si náskok pohlídali až do konce zápasu.

Dění v americkém fotbale v Česku můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Češi porazili Švýcarsko 15:0 a utkají se o 9. místo s Maďarskem

Hlavní zprávy

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek

S postižením sluchu se v tuzemsku potýká více než půl milionu lidí. Ti dál narážejí na problémy

vydáno 21. září 2023  5:01

„Dlouhodobě vnímáme, že mnohdy nejen úřady, ale i různé instituce ani nevědí, jaké mají lidé se sluchovým postižením potřeby, jaké prostředí jim mají...  celý článek