metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 22 °C

Neděle 1. října 2023. Svátek má Igor

Dalších 5 fotografií v galerii
Grand Prix Forman nabídne letos závodníkům větší porci kilometrů | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Grand Prix Forman nabídne letos závodníkům větší porci kilometrů

Komerční sdělení Třítisícová obec Starý Jičín bude v neděli 12. června přitahovat pozornost silničních cyklistů. Ti sem, pod romantickou zříceninu stejnojmenného středověkého hradu, zamíří na 11. ročník populárního závodu Grand Prix Forman. Ve srovnání s minulými ročníky však budou muset šlapat do pedálů podstatně déle.

Tato akce se také letos stala součástí seriálu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

Grand Prix Forman nabídne letos závodníkům větší porci kilometrů

„Trasu závodu jsme v minulosti vedli tak, že na dvou místech křižovala dálnici D48 na Olomouc. Na ní ovšem v současnosti probíhají stavební práce, takže by průjezd účastníků v těchto místech vedl jedině ke komplikacím. Proto tentokrát cyklisté vyrazí na nově vytyčený okruh, jehož délka však oproti minulým letům povyrostla,“ vysvětlil Ondřej Bezunk z pořádajícího Forman Cinelli Racing Teamu.

Na rozdíl od předchozích ročníků, kdy se jelo z Janovic přes Jičinu, Starý Jičín, Hůrku, Starojickou Lhotu a Palačov zpět do Janovic aktéři odstartují v několika vlnách v rozmezí od 9:45 do 10:05 hodin přímo ze Starého Jičína od městského úřadu, aby se následně vydali přes Starojickou Lhotu, Polouvsí, Jeseník nad Odrou a Hůrku zpět do Starého Jičína. Místo čtrnácti kilometrů jim tentokrát bude stát v cestě šestnáct. Muži tak absolvují 96 kilometrů místo loňských 84 kilometrů při zachování počtu šesti okruhů.

Na závod, který je součástí seriálů FORCE Slezský pohár, Baby SPAC a MSSC pohár, se opět hlásí zajímavá jména. Před rokem nechyběl ani zlatý a stříbrný olympionik a držitel dalších cenných kovů z mistrovství světa a Evropy Jaroslav Kulhavý – a možná se na startu objeví i letos. S jistotou se cyklisté ve Starém Jičíně potkají s mistrem republiky v silničním závodě jednotlivců z roku 2007 Tomášem Bucháčkem.

„Letošní prostor startu neskýtá mnoho místa, tak jsme doprovodný program omezili jen na vyhlášení vítězů. Ti se mohou těšit v hlavní kategorii na atraktivní prize money, v těch ostatních na věcné ceny a sportovní vybavení pro milovníky cyklistiky,“ uvedl Ondřej Bezunk.

Grand Prix Forman nabídne letos závodníkům větší porci kilometrů

Hlavní zprávy

Česká mapa kávy je pestrá, ale nejčastěji pijeme dva druhy. Stále žije také „turek“

vydáno 1. října 2023  6:34

Právě dnes můžete oslavit Světový den kávy. Češi v posledních letech zkonzumují podle zjištění Českého statistického úřadu (ČSÚ) necelých dva a půl...  celý článek

Komerční sdělení

Raiffeisenbank financuje skupině Winning Group akviziční příležitosti v Německu

vydáno 1. října 2023

Raiffeisenbank úspěšně poskytuje finanční podporu skupině Winning Group při strategických akvizicích německých společností z automobilového odvětví.   celý článek

V USA se mi líbila otevřenost, v Česku miluji kulturu, říká dcera legendárního hokejisty

vydáno 30. září 2023  5:26

Zpěvačka Dominika Hašková, známá z mezinárodní kapely We Are Domi, prožila dětství s rodinou v Severní Americe, pak strávila několik let v Česku a vydala...  celý článek

Kombo nesrovnatelných novinek. Dejte si Medvěda na Koksu a po něm opulentní Babylon

Strážce streamu
vydáno 29. září 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU K výběru tématu aktuálního Strážce streamu mě tentokrát ponoukla aktuální nabídka čerstvě přidaných filmových titulů dostupných na streamovací platformě...  celý článek