metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina
Mistrovství Evropy amerického fotbalu v Ústí nad Labem | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mistrovství Evropy amerického fotbalu v Ústí nad Labem

Komerční sdělení Mužský reprezentační tým se na městském stadionu v Ústí nad Labem představí proti Švýcarsku. Zápas v rámci Mistrovství Evropy se odehraje v neděli 6. srpna od 16:00 a v přímém přenosu poběží na stanici Premier Sport 2.

Češi vstoupili do Mistrovství Evropy v loňském roce skupinovými zápasy proti Finsku a Dánsku. Zápas s Finskem, který se hrál také na městském stadionu v Ústí nad Labem, nabídl vyrovnaný první poločas, ale ve druhém poločase Finsko potvrdilo roli velkého favorita a zvítězilo vysoko 42:10. V Dánsku se český tým v závěru snažil o obrat po velké ztrátě z úvodu zápasu, ale i ze druhého zápasu odešel poražen, a to poměrem 45:40. Po zápase s Dánskem oznámila konec kariéry dlouholetá opora obrany Karel Augusta. I tak se český tým bude moct opřít o řadu zkušených hráčů z nejlepších českých klubů.

Mistrovství Evropy amerického fotbalu v Ústí nad Labem

Letos jsou na programu zápasy o konečné pořadí a český tým bude bojovat o konečné 9. místo. V prvním zápase se Češi utkají proti Švýcarsku. Vítěz tohoto duelu pak bude hrát o 9. místo proti Maďarsku. Poražený tým si už v letošním roce nezahraje, protože dalším soupeřem mělo být Rusko, které už do turnaje nezasáhne. Na poraženého tak čeká konečné 11. místo.

a

Více informací k zápasu proti Švýcarsku najdete na webových stránkách České asociace amerického fotbalu www.caaf.cz a vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal.

Hlavní zprávy

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek

S postižením sluchu se v tuzemsku potýká více než půl milionu lidí. Ti dál narážejí na problémy

vydáno 21. září 2023  5:01

„Dlouhodobě vnímáme, že mnohdy nejen úřady, ale i různé instituce ani nevědí, jaké mají lidé se sluchovým postižením potřeby, jaké prostředí jim mají...  celý článek