metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / -1 °C

Pátek 1. prosince 2023. Svátek má Iva
Mistrovství Evropy amerického fotbalu v Ústí nad Labem | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mistrovství Evropy amerického fotbalu v Ústí nad Labem

Komerční sdělení Mužský reprezentační tým se na městském stadionu v Ústí nad Labem představí proti Švýcarsku. Zápas v rámci Mistrovství Evropy se odehraje v neděli 6. srpna od 16:00 a v přímém přenosu poběží na stanici Premier Sport 2.

Češi vstoupili do Mistrovství Evropy v loňském roce skupinovými zápasy proti Finsku a Dánsku. Zápas s Finskem, který se hrál také na městském stadionu v Ústí nad Labem, nabídl vyrovnaný první poločas, ale ve druhém poločase Finsko potvrdilo roli velkého favorita a zvítězilo vysoko 42:10. V Dánsku se český tým v závěru snažil o obrat po velké ztrátě z úvodu zápasu, ale i ze druhého zápasu odešel poražen, a to poměrem 45:40. Po zápase s Dánskem oznámila konec kariéry dlouholetá opora obrany Karel Augusta. I tak se český tým bude moct opřít o řadu zkušených hráčů z nejlepších českých klubů.

Mistrovství Evropy amerického fotbalu v Ústí nad Labem

Letos jsou na programu zápasy o konečné pořadí a český tým bude bojovat o konečné 9. místo. V prvním zápase se Češi utkají proti Švýcarsku. Vítěz tohoto duelu pak bude hrát o 9. místo proti Maďarsku. Poražený tým si už v letošním roce nezahraje, protože dalším soupeřem mělo být Rusko, které už do turnaje nezasáhne. Na poraženého tak čeká konečné 11. místo.

a

Více informací k zápasu proti Švýcarsku najdete na webových stránkách České asociace amerického fotbalu www.caaf.cz a vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal.

Hlavní zprávy

Čtyři roky s covidem. Rozhovor s epidemiologem Rastislavem Maďarem Poučili jsme se?

vydáno 1. prosince 2023  5:25

Čas šíleně letí. Právě dnes jsou tomu čtyři roky, co v Číně odhalili neslavně proslulý virus covid-19. Deník Metro přináší rozhovor s epidemiologem...  celý článek

Přízračná oblaka páry v Hostivaři dosyčí. Na Vánoce po nich nebude památky

vydáno 30. listopadu 2023  16:59

Žádná díra není pro deník Metro a jeho čtenáře málo významná. Zní to jako nadsázka, ale tento fakt platí zejména tehdy, když se z ní skoro dva roky valí...  celý článek

Je tu prostě příliš mnoho aut. Praha není nakufovací, líčí náměstek primátora Zdeněk Hřib

vydáno 30. listopadu 2023  11:00

Magistrát chystá reformu zón placeného stání. Účinnost nového nastavení systému by měla začít 1. října 2024.  celý článek

Otužilci slaví 100 let plavání ve Vltavě. Výročí připomene kniha plná reportáží a rozhovorů

vydáno 30. listopadu 2023  7:00

Pro chladivé kratochvíle nadchl Pražany skoro šedesátiletý klenotník. Na jeho počest se pravidelně koná vánoční závod plavců u Národního divadla.   celý článek