metro.cz

Počasí v Praze

17 °C / 25 °C

Čtvrtek 25. července 2024. Svátek má Jakub

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejsledovanější informací pro organizátory Novoveského přespoláku v Ostrožské Nové Vsi je nyní předpověď počasí. A není divu. Před rokem je totiž dokázala pěkně potrápit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.


Další 2 fotografie v galerii
Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí | foto: Tipsport - sportuj s námi

Zatímco běžně se závod, jenž se letos uskuteční po šestačtyřicáté a spojuje kromě běhu také soutěže ve šplhu a plavbě na kánoi či kajaku, koná první dubnovou sobotu, před rokem se tou dobou zima vrátila v plné síle a akce se musela odložit o čtrnáct dní. Tentokrát se s výjimkou ohlášeného větru zdá, že by nic nemělo zabránit konání v plánovaném termínu 1. dubna.

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

Akce se letos stala také součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

„Je to trochu loterie, předpověď se mění každý den, ale doufáme, že vše půjde hladce. Očekáváme, že se zapojí okolo dvou stovek závodníků, tradičně se k nám sjíždějí rychlostní kanoisté z blízkého i širšího okolí, protože je to takový sezonní otvírák. Vše začalo kdysi během, který je pro kanoisty a kajakáře tradiční součástí zimní přípravy, pak se přidala plavba a asi před třemi roky i šplh – vlastně taková pozapomenutá olympijská disciplína. A kdo ví, říkali jsme si, že třeba časem zkusíme i vrh koulí,“ popsal historii akce Vít Pjajčík z pořádajícího sportovního oddílu Ostrožská Nová Ves–canoe.

Vyznavači aktivního životního stylu se v sobotu 1. dubna setkají dopoledne u jezera Čtverec v Ostrožské Nové Vsi. V 10 hodin odstartují program první rozplavby, kdy muže, ženy, veteránské, juniorské, dorostenecké a žákovské kategorie bude čekat na vodě vzdálenost 4000 metrů, benjamínky narozené do roku 2011 včetně 2000 metrů, stejně jako hobbíky na rozličných typech jiných plavidel. Přitom se mohou zapojit i rafty, paddleboardy, pramice nebo dračí lodě.

Novoveský přespolák s napětím vyhlíží předpověď počasí

Ve 13 hodin se rozjede soutěž ve šplhu po tyči, která zkrátí sportovcům čekání na běžecké závody, jež odstartují ve 14 hodin. Nejprve vyběhnou mládežnické kategorie, které absolvují podle věku od půl do dvou a půl kilometru. V jejich šlépějích se poté vydají dorostenci, junioři, dospělí a veteráni, kteří budou mít za úkol zdolat od dvou a půl do sedmi kilometrů.

Hlavní zprávy

Peníze máme, s fyzičkou je to horší! Češi utrácejí za elektrokola klidně desetitisíce

vydáno 25. července 2024  5:22

Podle odhadů poradenské skupiny Moore Czech Republic se ekonomický optimismus Čechů mírně snižuje. Přesto jsou ochotní za leccos utrácet. Například za...  celý článek

Nejočekávanější komiksový snímek roku je tu. Na úspěchu Deadpoola vydělají fandové i producenti

vydáno 24. července 2024  15:56

Výbuchy, kulky i utržené končetiny létající vzduchem, proklatě černý humor. To vše nabídla v kinech dvojice snímků Deadpool (2016) a Deadpool 2 (2018)....  celý článek

Kde je mé mlžítko? Rozmístění sprch a osvěžítek lze snadno naklikat v mapách na internetu

vydáno 24. července 2024  11:00

Pítka, fontány, brouzdaliště i zrekonstruované pumpy. To jsou místa, kde se mohou Pražané svlažit přímo v ulicích rozpáleného města. Nejvíce trendy jsou...  celý článek

Než bych se hýbal, to si raději nesundám tričko. Kila nad limit na plážích i schováváme

vydáno 24. července 2024  5:00

Vystavit tělo veřejnému obdivu, nebo ho skrýt pod hladinou? Tak může znít dilema, které mnohdy trápí lidi ve chvíli, kdy mají pocit, že jejich postava...  celý článek