metro.cz

Počasí v Praze

-5 °C / -2 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina
Otrokovické svahy lákají vyznavače běhu i nordic walkingu | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Otrokovické svahy lákají vyznavače běhu i nordic walkingu

Komerční sdělení Bezmála osmnáctitisícové Otrokovice přivítají na Den vzniku Československa, v sobotu 28. října, sedmý ročník přespolního běhu s názvem Otrokovické svahy. Na své si přijdou všichni – od dospělých po děti, od trénovaných sportovců po rekreační milovníky pohybu, od běžců po fanoušky nordic walkingu.

Široká škála tratí, pěkné okolí a velké množství cen jsou zajisté lákadly, proč se zúčastnit.

Akce se v tomto roce stala opět součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Otrokovické svahy lákají vyznavače běhu i nordic walkingu

„Podle přihlášek, co se nám scházejí, očekáváme, že se zapojí kolem dvou set závodníků, hlásit se lze až do poslední chvíle před startem. Svou účast přislíbili také hejtman Zlínského kraje a starostka města Otrokovic, pokud se jim do cesty nepřipletou pracovní povinnosti. Za sebe bych rád pozval všechny, ať s námi přijdou strávit začátek víkendu aktivním sportovním vyžitím,“ uvedl za pořádající oddíl TJ Jiskra Otrokovice David Zentrich.

Právě ve sportovním areálu TJ Jiskra Otrokovice se nachází startovní centrum, které nabídne program už od rána. V 9,30 hodin vyrazí mladší děti na trať 400 metrů, aby je v 10 hodin následovali starší kamarádi na 1000 metrů. V 10,20 hodin odstartuje závod v nordic walkingu na 6,5 kilometru, v 11 hodin se do kopců vydají běžci na trati 10 km a nakonec v 11,05 hodin vyrazí běžci na 5 km.

Otrokovické svahy lákají vyznavače běhu i nordic walkingu

„Je třeba počítat s podzimními podmínkami, a tak se určitě hodí trailové boty. Zhruba 95 procent našich tratí vede v terénu – nejprve kolem řeky Moravy, pak na kopec Tresný a v jeho okolí. Je třeba se připravit na potenciálně kluzké podloží. V cíli bude pro závodníky připravena na zahřátí polévka a občerstvení i zajímavé ceny. Všechny děti v nejmladší kategorii dostanou odměnu v podobě sladkosti a pro starší děti a dospělé máme připravených osmdesát cen vždy pro nejlepší tři v každé kategorii. Chybět nebudou třeba čelenky s logem závodu, káva, trička, startovné na další akce a sportovní vybavení,“ vyjmenoval David Zentrich.

Otrokovické svahy lákají vyznavače běhu i nordic walkingu

Hlavní zprávy

Naším cílem je, ať jsou lidé tady šťastní, říkají architekti k nové tváři hlavního nádraží

vydáno 28. listopadu 2023  17:01

Hlavní nádraží a jeho okolí projdou velkou proměnou. Architektonická soutěž určila, že těžký úkol dostane na svá bedra kodaňské studio Henning Larsen...  celý článek

Jsme ve vesmíru sami? Odpoví na to chystaná česká komedie Franta mimozemšťan?

vydáno 28. listopadu 2023  15:26

Na Jakuba Prachaře čekal úkol zhostit se dvou postav – reálného Franty a mimozemšťana Franťana. Mají něco společného? „Je tam určitá podoba. Jinak jsou...  celý článek

Světové časy u Florence i chytré displeje na zastávkách MHD. Praha vstupuje do budoucnosti

vydáno 28. listopadu 2023  5:46

„U ikonických hodin ukazujících světový čas na Florenci se finišuje s pokládkou dlažby, aby vše bylo, jak má být. V době, kdy jsem monument fotila, na...  celý článek

„Když se parta, jako jsme my, rozhodne udělat EP o lásce, nemůže to dopadnout dobře“

vydáno 27. listopadu 2023  15:46

Nu-metalová kapela Cocotte Minute působí na české hudební scéně víc než dvě desítky let. Její zpěvák Martin Zeller není v deníku Metro žádný nováček. Nyní...  celý článek