metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina

Další 2 fotografie v galerii
Počasí se chystá napsat omluvenku jubilejní Volejbalové Dřevěnici | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Počasí se chystá napsat omluvenku jubilejní Volejbalové Dřevěnici

Komerční sdělení Turnaj, který svým rozsahem stěží najde v České republice konkurenci – to je Volejbalová Dřevěnice, jež rok co rok uvede do pohybu tisíce vyznavačů sportu hraného pod vysokou sítí.

O prvním hracím víkendu 5. a 6. srpna se v malebné obci na Jičínsku potkalo 54 týmů, v tom druhém v sobotu a v neděli 12. a 13. srpna je budou následovat desítky dalších.

Tato akce, která letos slaví sedmdesátileté jubileum, bude opět součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Počasí se chystá napsat omluvenku jubilejní Volejbalové Dřevěnici

„První hrací víkend jsme měli obrovskou smůlu na počasí. V sobotu 5. srpna ráno jsme i v dešti turnaj stihli rozehrát a pokračovali jsme až do čtvrt na jedenáct večer. V neděli však přišel takový liják, že zatopil hřiště, což jsme ještě nikdy předtím nezažili. Proto jsme museli o vítězích mužské 1. A třídy a ženské 1. třídy nechat rozhodnout ´stříháním´. Týmům jsme ovšem nabídli možnost dorazit o druhém hracím víkendu a máme zpětnou vazbu, že hráči rádi přijedou. Jen je škoda, že nám tím pádem nevyšlo slavnostní zahájení, které jsme plánovali na neděli a kde měli být zástupci Českého olympijského výboru, České unie sportu i Českého volejbalového svazu,“ popsal náročný první víkend za pořadatele ředitel turnaje Václav Nidrle.

V Dřevěnici ovšem bude co k vidění i o druhém víkendu, kdy sem zamíří amatérská družstva. Sobotní program zahájí v 8 hodin zápasy mužských a ženských týmů ve volné soutěži, neděle bude patřit rovněž od osmi hodin mixům ve složení čtyři muži a dvě ženy. Vzhledem k letošnímu jubileu bude po celou dobu turnaje možnost prohlédnout si tematickou výstavu k sedmdesátinám Volejbalové Dřevěnice.

Počasí se chystá napsat omluvenku jubilejní Volejbalové Dřevěnici

„Na počasí koukám raději hodně opatrně, ale věřím, že se povede tentokrát už vše odehrát podle plánu. Pro účastníky máme připraveny jubilejní medaile a v pátek i v sobotu večer program zpestří tradiční taneční zábava. Vítězové se pak mohou těšit na plakety a dárkové balíčky, v nichž najdou například potraviny, ale také na volejbalové míče a další sportovní potřeby,“ uvedl Václav Nidrle.

Počasí se chystá napsat omluvenku jubilejní Volejbalové Dřevěnici

Hlavní zprávy

Soulož s kostlivcem nemusí být hned Konec světa. Nebe s.r.o. baví i napočtvrté

Strážce streamu
vydáno 22. září 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Děj komediálního seriálu Nebe s.r.o., neboli Miracle Workers se ve čtvrté sérii přesunul do postapokalyptické budoucnost. V ní čelí pouštní válečník Sid...  celý článek

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek