metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / -2 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina
Pořídili jste si byt ve městě? Kde vzít peníze na jeho renovaci? | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pořídili jste si byt ve městě? Kde vzít peníze na jeho renovaci?

Komerční sdělení Pořízení staršího bytu ve městě je finančně náročné. Mnohdy na něj padnou veškeré úspory nebo celá hypotéka. Kde vzít peníze na jeho rekonstrukci, aby odpovídal nárokům moderního člověka?

Když chcete vzít renovaci od podlahy

Pokud si pořídíte byt, který je více jak 20 let starý a do jeho renovace se po celou dobu neinvestovalo, čeká vás velká rekonstrukce. Jen tak bude bydlení splňovat nejen nároky moderního člověka, ale také bezpečnostní vyhlášky. Čemu byste měli věnovat pozornost?

Elektroinstalace, která zvládne moderní spotřebiče

Elektroinstalace ve starém bytě odpovídá technickým normám, které byly platné v dřívějších dobách. Během let se však situace změnila a hliníkové rozvody neodolají tak velkému zatížení proudem jako elektroinstalace v mědi. Rozvody vedené v mědi zajistí bezproblémový chod všech moderních spotřebičů, mezi které patří myčky, pračky, sušičky a další.

Vodoinstalace z kvalitních materiálů

Výměnu si zaslouží i vodovodní potrubí a sanita v koupelně, která má již odslouženo. Současné vodovodní potrubí se vyrábí z moderních, odolných a hlavně neškodných materiálů. Díky nové vodoinstalaci nebudete muset řešit problémy s prasklým potrubím nebo nedostatečným těsněním. Navíc nové materiály odpovídají požadavkům na moderní sanitární zařízení.

Další části bytu, které si zaslouží rekonstrukci

Kromě elektřiny a vody si zkontrolujte také stav podlah, oken a dveří. Pokud má byt stará okna a dveře, vyplatí se investovat do nových. Platová okna s trojskly a nové vchodové dveře vám v zimě ušetří náklady za vytápění. Energetickou náročnost bytu snížíte i zateplením podlah nebo snížením stropů.

Pořídili jste si byt ve městě? Kde vzít peníze na jeho renovaci?

S rekonstrukcí pomůže nebankovní půjčka

S modernizací bytu vám pomůže nebankovní půjčka, kterou jednoduše sjednáte online nebo po telefonu. U některých nebankovních institucí může být online půjčka v řádu až statisíců. Financovat z ní můžete prakticky cokoliv.

Internet se online půjčkami jen hemží, a proto je důležitý pečlivý výběr. Vyberte si takovou nebankovní půjčku, která pro vás bude nejvýhodnější. Jakmile se rozhodnete, prověřte si poskytovatele půjčky. Solidní nebankovní instituce má dlouhou historii, známé jméno a srozumitelně napsané smlouvy. Ve smlouvě nesmí chybět hodnota RPSN, která vás informuje o celkových nákladech na půjčku.

Pořídili jste si byt ve městě? Kde vzít peníze na jeho renovaci?

Hlavní zprávy

Karlův most byl až do roku 1841 jediným mostem v Praze. Tramvaje přes něj jezdily jen tři roky

vydáno 29. listopadu 2023  6:15

Na slavnou památku se před lety vrátily plynové lampy. V současnosti je má na starost nejvyšší muž v oboru. Do ulic metropole vyráží 205 centimetru vysoký...  celý článek

Naším cílem je, ať jsou lidé tady šťastní, říkají architekti k nové tváři hlavního nádraží

vydáno 28. listopadu 2023  17:01

Hlavní nádraží a jeho okolí projdou velkou proměnou. Architektonická soutěž určila, že těžký úkol dostane na svá bedra kodaňské studio Henning Larsen...  celý článek

Jsme ve vesmíru sami? Odpoví na to chystaná česká komedie Franta mimozemšťan?

vydáno 28. listopadu 2023  15:26

Na Jakuba Prachaře čekal úkol zhostit se dvou postav – reálného Franty a mimozemšťana Franťana. Mají něco společného? „Je tam určitá podoba. Jinak jsou...  celý článek

Světové časy u Florence i chytré displeje na zastávkách MHD. Praha vstupuje do budoucnosti

vydáno 28. listopadu 2023  5:46

„U ikonických hodin ukazujících světový čas na Florenci se finišuje s pokládkou dlažby, aby vše bylo, jak má být. V době, kdy jsem monument fotila, na...  celý článek