metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina

Další 2 fotografie v galerii
Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem

Komerční sdělení Vyznavači horských kol si dají v sobotu 26. srpna sraz v Kralovicích v okrese Plzeň-sever, kde se uskuteční jubilejní, dvacátý ročník Spoke Maratonu. Bikery čeká jak krátká snadná trať, tak střední a dlouhá varianta, které naopak vyžadují pořádnou fyzičku.

Není divu, ve stejných místech se totiž v minulosti proháněla řada elitních jezdců.

V tomto roce se stala akce součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem

„Mezi známé účastníky patří reprezentanti Ondřej Cink, Martin Stošek nebo Ondřej Lukeš. Dnes už je sem náročný závodní program nepustí, ale můžeme právem říct, že naše tratě prověřili ti nejlepší. Těší nás, že se k nám účastníci rádi vracejí. Najde se jich dost, kdo mají třeba devatenáct účastí a jezdí sem stále. Startuje kolem tří stovek jezdců, což je optimální počet,“ řekl Jiří Tišer z pořádajícího Bike Clubu Kralovice.

Program ve Sportkempu Kralovice zahájí nejprve dětské závody, z nichž první odstartuje v 10 h. Závodit budou děti od nejmenších na odrážedlech až po dvanáctileté, které čekají dva okruhy na 1500 m. Ve 12 h se do zvlněného terénu vydají bikeři na trase dlouhé 73 km, ve 12,30 h vyjedou na 40 km a nakonec ve 13 h na 20 km.

Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem

„Dvacítku v pohodě zvládnou i rodiny s dětmi, samozřejmě když mají nějakou základní výdrž a znalost jízdy na kole. Oproti tomu střední a dlouhá varianta jsou opravdu náročné. Bikery čekají brody přes řeku Střelu i prudké výjezdy. A třeba výšlap na Potvorovskou horu v závěru dlouhé tratě je skutečně síla. Současně je však zajištěna maximální bezpečnost a je připravena řada občerstvovacích stanic,“ přiblížil Jiří Tišer.

Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem

„Pro všechny účastníky máme pamětní medaile a vzhledem k letošnímu jubileu také tematické linecké cukroví ve tvaru medailí. Pro ty nejlepší jsou připraveny drobné ceny. Náš koncept je totiž takový, že o velké ceny hrají následně všichni účastníci v bohaté tombole. Po celý den budeme mít doprovodný program, pro návštěvníky bude k dispozici lezecká stěna, skvělé občerstvení a večer zahraje místní kapela,“ uvedl Jiří Tišer.

Hlavní zprávy

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek

S postižením sluchu se v tuzemsku potýká více než půl milionu lidí. Ti dál narážejí na problémy

vydáno 21. září 2023  5:01

„Dlouhodobě vnímáme, že mnohdy nejen úřady, ale i různé instituce ani nevědí, jaké mají lidé se sluchovým postižením potřeby, jaké prostředí jim mají...  celý článek