metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / -1 °C

Pátek 1. prosince 2023. Svátek má Iva

Další 2 fotografie v galerii
Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem

Komerční sdělení Vyznavači horských kol si dají v sobotu 26. srpna sraz v Kralovicích v okrese Plzeň-sever, kde se uskuteční jubilejní, dvacátý ročník Spoke Maratonu. Bikery čeká jak krátká snadná trať, tak střední a dlouhá varianta, které naopak vyžadují pořádnou fyzičku.

Není divu, ve stejných místech se totiž v minulosti proháněla řada elitních jezdců.

V tomto roce se stala akce součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem

„Mezi známé účastníky patří reprezentanti Ondřej Cink, Martin Stošek nebo Ondřej Lukeš. Dnes už je sem náročný závodní program nepustí, ale můžeme právem říct, že naše tratě prověřili ti nejlepší. Těší nás, že se k nám účastníci rádi vracejí. Najde se jich dost, kdo mají třeba devatenáct účastí a jezdí sem stále. Startuje kolem tří stovek jezdců, což je optimální počet,“ řekl Jiří Tišer z pořádajícího Bike Clubu Kralovice.

Program ve Sportkempu Kralovice zahájí nejprve dětské závody, z nichž první odstartuje v 10 h. Závodit budou děti od nejmenších na odrážedlech až po dvanáctileté, které čekají dva okruhy na 1500 m. Ve 12 h se do zvlněného terénu vydají bikeři na trase dlouhé 73 km, ve 12,30 h vyjedou na 40 km a nakonec ve 13 h na 20 km.

Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem

„Dvacítku v pohodě zvládnou i rodiny s dětmi, samozřejmě když mají nějakou základní výdrž a znalost jízdy na kole. Oproti tomu střední a dlouhá varianta jsou opravdu náročné. Bikery čekají brody přes řeku Střelu i prudké výjezdy. A třeba výšlap na Potvorovskou horu v závěru dlouhé tratě je skutečně síla. Současně je však zajištěna maximální bezpečnost a je připravena řada občerstvovacích stanic,“ přiblížil Jiří Tišer.

Spoke Maraton láká bikery na tratě prověřené Cinkem, Stoškem a Lukešem

„Pro všechny účastníky máme pamětní medaile a vzhledem k letošnímu jubileu také tematické linecké cukroví ve tvaru medailí. Pro ty nejlepší jsou připraveny drobné ceny. Náš koncept je totiž takový, že o velké ceny hrají následně všichni účastníci v bohaté tombole. Po celý den budeme mít doprovodný program, pro návštěvníky bude k dispozici lezecká stěna, skvělé občerstvení a večer zahraje místní kapela,“ uvedl Jiří Tišer.

Hlavní zprávy

Slibované kontroverze i férovost hledejte jinde! Hra na oliheň: Výzva překonává očekávání

Strážce streamu
vydáno 1. prosince 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Zbohatni nebo chcípni. Předtím si ale zahraj sérii v tuzemsku většinou neznámých dětských her. A buď v nich nejlepší ze všech. Tohle jednoduché motto se...  celý článek

Čtyři roky s covidem. Rozhovor s epidemiologem Rastislavem Maďarem Poučili jsme se?

vydáno 1. prosince 2023  5:25

Čas šíleně letí. Právě dnes jsou tomu čtyři roky, co v Číně odhalili neslavně proslulý virus covid-19. Deník Metro přináší rozhovor s epidemiologem...  celý článek

Přízračná oblaka páry v Hostivaři dosyčí. Na Vánoce po nich nebude památky

vydáno 30. listopadu 2023  16:59

Žádná díra není pro deník Metro a jeho čtenáře málo významná. Zní to jako nadsázka, ale tento fakt platí zejména tehdy, když se z ní skoro dva roky valí...  celý článek

Je tu prostě příliš mnoho aut. Praha není nakufovací, líčí náměstek primátora Zdeněk Hřib

vydáno 30. listopadu 2023  11:00

Magistrát chystá reformu zón placeného stání. Účinnost nového nastavení systému by měla začít 1. října 2024.  celý článek