metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / -1 °C

Pátek 1. prosince 2023. Svátek má Iva

Další 1 fotografie v galerii
Startuje Tour de Zeleňák – cyklistická show ve Šluknovském výběžku | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Startuje Tour de Zeleňák – cyklistická show ve Šluknovském výběžku

Komerční sdělení S devětatřiceti kontinuálními ročníky je cyklistická Tour de Zeleňák nejstarším silničním závodem v České republice. A tentokrát počítá s rekordní účastí, protože v sobotu 2. září by v Rumburku mělo napříč kategoriemi závodit až devět stovek vyznavačů cyklistiky. Pestrý program na příchozí ovšem čeká po celý víkend.

Akce se i v tomto roce stala součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Startuje Tour de Zeleňák – cyklistická show ve Šluknovském výběžku

„Tentokrát začínáme už v pátek. Ráno bude na programu pro zájemce společný trénink, odpoledne vypukne v 15,30 h v Bohemian Coffee House v Rumburku Cyklofest. Součástí bude i vernisáž historických silničních kol ze sbírky Pavla Brabce, beseda se spolukomentátorem České televize Luborem Tesařem o letošní Tour de France či s bývalými závodníky Vojtěchem Řepou a Karlem Tyrpeklem a mnoho dalšího. V neděli chystáme navíc organizovanou společnou vyjížďku,“ láká Jan Novota z pořádajícího sportovního oddílu Mandavan.

Z Lužického náměstí v Rumburku vyjedou v sobotu jako první v 9,55 h závodníci na 106 km dlouhou trasu Obr Zeleňák, aby je v 10 h následovali jezdci v rámci varianty Zeleňák na 54 km. V 10,05 h přijde řada na speciály na 54 km, které se dále dělí do kategorií MTB, koloběžky, historická kola s jedním pevným převodem a classico, jež zahrnuje kola vyrobená před rokem 1993 s ocelovým rámem a řazením na rámové trubce.

Startuje Tour de Zeleňák – cyklistická show ve Šluknovském výběžku

Diváci budou moci jezdce sledovat na velkoplošné obrazovce. Za tím účelem organizátoři na trať vyšlou kameramany na motocyklech, přenos bude doplněn komentářem a bude jej možné sledovat rovněž na webu.

„Snažíme se, aby byl závod skutečnou show. Budeme tedy mít i třeba dva DJe, do vesnic na trase rozvezeme sudy s pivem zdarma, aby to lidi vytáhlo ven a fandili závodníkům podél trati. A když mluvíme o Tour, pochopitelně máme kopce pojmenované ve stylu legendárních vrchařských prémií. Cyklisty tak bude čekat pětice Col du Partyzán, Veselý Peak, Passo Vilémov, Mur de Brtničák a Poustevnaberg,“ usmívá se Jan Novota.

Startuje Tour de Zeleňák – cyklistická show ve Šluknovském výběžku

Pro vítěze jsou připraveny trofeje, pro druhé a třetí v cíli medaile a pro všechny oceněné taška s dárky. Následovat bude tradiční zábava s hudbou.

Hlavní zprávy

Slibované kontroverze i férovost hledejte jinde! Hra na oliheň: Výzva překonává očekávání

Strážce streamu
vydáno 1. prosince 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Zbohatni nebo chcípni. Předtím si ale zahraj sérii v tuzemsku většinou neznámých dětských her. A buď v nich nejlepší ze všech. Tohle jednoduché motto se...  celý článek

Čtyři roky s covidem. Rozhovor s epidemiologem Rastislavem Maďarem Poučili jsme se?

vydáno 1. prosince 2023  5:25

Čas šíleně letí. Právě dnes jsou tomu čtyři roky, co v Číně odhalili neslavně proslulý virus covid-19. Deník Metro přináší rozhovor s epidemiologem...  celý článek

Přízračná oblaka páry v Hostivaři dosyčí. Na Vánoce po nich nebude památky

vydáno 30. listopadu 2023  16:59

Žádná díra není pro deník Metro a jeho čtenáře málo významná. Zní to jako nadsázka, ale tento fakt platí zejména tehdy, když se z ní skoro dva roky valí...  celý článek

Je tu prostě příliš mnoho aut. Praha není nakufovací, líčí náměstek primátora Zdeněk Hřib

vydáno 30. listopadu 2023  11:00

Magistrát chystá reformu zón placeného stání. Účinnost nového nastavení systému by měla začít 1. října 2024.  celý článek