metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina

Další 2 fotografie v galerii
Tour de Ralsko umožní bikerům poznat krásy bývalého vojenského prostoru | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tour de Ralsko umožní bikerům poznat krásy bývalého vojenského prostoru

Komerční sdělení Vyznavači horských kol zamíří v sobotu 22. července do Mimoně na devatenáctý ročník Tour de Ralsko.

Ten se za dobu své existence už stal tradiční štací pro všechny, kdo se rádi svezou malebnou přírodou bývalého vojenského prostoru Ralsko a Hradčanských stěn. Organizátoři se chystají na čtyři sta dospělých závodníků a dvě stovky dětí.

Akce je také v tomto roce součástí seriálu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Tour de Ralsko umožní bikerům poznat krásy bývalého vojenského prostoru

„Jezdci se u nás mohou těšit na čistokrevný terén, kde jsme eliminovali asfaltové úseky. Do cesty se tedy cyklistům postaví lesní cesty, kořeny, kamení. Bude to skutečně pěkné svezení. Co zůstává, je klasická dlouhá trasa, změn naopak doznala kratší varianta, která se prodloužila o tři kilometry na celkových třicet, ale věříme, že jí to jen prospělo. Přepracovali jsme i dětské závody. Ty jsou součástí seriálu Dětský MTB Cup Libereckého kraje a spolu s jeho organizátory jsme vymysleli atraktivnější vedení tratě, kdy je čekají zábavné překážky a dostanou se i do lesa,“ prozradil Ondřej Litresits za pořádající sdružení Mimoňští sršni.

V prostorách startovního areálu u motokrosové dráhy v Mimoni bude v sobotu živo od rána. Prolog obstarají dětské závody, kdy se mladé naděje od 9,30 h představí na tratích s obtížností v závislosti na věku. Ve 13 h pak odstartuje třicetikilometrová trať dospělých Na pohodu i sedmačtyřicetikilometrová distance Na Plno, v jejichž rámci bikeři absolvují 290, respektive 700 metrů převýšení.

Tour de Ralsko umožní bikerům poznat krásy bývalého vojenského prostoru

„Vzhledem k předpovědi máme na dlouhé trase připravenu občerstvovací stanici s vodou, iontovými nápoji, banány a melouny. Na celý závod máme také domluvený dohled profesionální zdravotnické služby. V zázemí po dojezdu budou k dispozici sprchy, jídlo pro závodníky a mycí linka pro kola. Každý ze startujících dostane účastnickou medaili a uvítací balíček se sportovními potřebami. Ti nejlepší se dočkají originálních trofejí, které si necháváme každoročně zhotovit na zakázku, stejně jako sportovních doplňků,“ uvedl Ondřej Litresits.

Hlavní zprávy

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek

S postižením sluchu se v tuzemsku potýká více než půl milionu lidí. Ti dál narážejí na problémy

vydáno 21. září 2023  5:01

„Dlouhodobě vnímáme, že mnohdy nejen úřady, ale i různé instituce ani nevědí, jaké mají lidé se sluchovým postižením potřeby, jaké prostředí jim mají...  celý článek