metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / -1 °C

Pátek 8. prosince 2023. Svátek má Květoslava

Další 2 fotografie v galerii
Tour de Ralsko umožní bikerům poznat krásy bývalého vojenského prostoru | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tour de Ralsko umožní bikerům poznat krásy bývalého vojenského prostoru

Komerční sdělení Vyznavači horských kol zamíří v sobotu 22. července do Mimoně na devatenáctý ročník Tour de Ralsko.

Ten se za dobu své existence už stal tradiční štací pro všechny, kdo se rádi svezou malebnou přírodou bývalého vojenského prostoru Ralsko a Hradčanských stěn. Organizátoři se chystají na čtyři sta dospělých závodníků a dvě stovky dětí.

Akce je také v tomto roce součástí seriálu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Tour de Ralsko umožní bikerům poznat krásy bývalého vojenského prostoru

„Jezdci se u nás mohou těšit na čistokrevný terén, kde jsme eliminovali asfaltové úseky. Do cesty se tedy cyklistům postaví lesní cesty, kořeny, kamení. Bude to skutečně pěkné svezení. Co zůstává, je klasická dlouhá trasa, změn naopak doznala kratší varianta, která se prodloužila o tři kilometry na celkových třicet, ale věříme, že jí to jen prospělo. Přepracovali jsme i dětské závody. Ty jsou součástí seriálu Dětský MTB Cup Libereckého kraje a spolu s jeho organizátory jsme vymysleli atraktivnější vedení tratě, kdy je čekají zábavné překážky a dostanou se i do lesa,“ prozradil Ondřej Litresits za pořádající sdružení Mimoňští sršni.

V prostorách startovního areálu u motokrosové dráhy v Mimoni bude v sobotu živo od rána. Prolog obstarají dětské závody, kdy se mladé naděje od 9,30 h představí na tratích s obtížností v závislosti na věku. Ve 13 h pak odstartuje třicetikilometrová trať dospělých Na pohodu i sedmačtyřicetikilometrová distance Na Plno, v jejichž rámci bikeři absolvují 290, respektive 700 metrů převýšení.

Tour de Ralsko umožní bikerům poznat krásy bývalého vojenského prostoru

„Vzhledem k předpovědi máme na dlouhé trase připravenu občerstvovací stanici s vodou, iontovými nápoji, banány a melouny. Na celý závod máme také domluvený dohled profesionální zdravotnické služby. V zázemí po dojezdu budou k dispozici sprchy, jídlo pro závodníky a mycí linka pro kola. Každý ze startujících dostane účastnickou medaili a uvítací balíček se sportovními potřebami. Ti nejlepší se dočkají originálních trofejí, které si necháváme každoročně zhotovit na zakázku, stejně jako sportovních doplňků,“ uvedl Ondřej Litresits.

Hlavní zprávy

Vražda na samém konci světa je moderní vykrádačkou Agathy Christie

Strážce streamu
vydáno 8. prosince 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Už měsíc nám streamovací platforma Disney+ každý týden servíruje novou epizodu seriálu Vražda na samém konci světa. Dva závěrečné díly nás ještě čekají....  celý článek

Nacvičování sletové skladby s sebou nese i práci na sobě samé, říká Machů

vydáno 8. prosince 2023  5:00

Cvičit v Sokole začala nyní 30letá Kateřina Machů ve svých přibližně deseti letech. V současnosti je pro ni ale komunita České obce sokolské jako druhá...  celý článek

Zpěv, fazole a LSD. Rozervané srdce Jima Morrisona dobilo nad Seinou

vydáno 7. prosince 2023  15:07

Jim Morrison by oslavil 80 let. Byl vtělením báječného doktora Jekylla, kterého flaška whisky měnila v odpudivého pana Hyda.  celý článek

Frajeři ze Slovenska učí radnice „kecat“ s místními. Pomůže i asistent Charlie

vydáno 7. prosince 2023  10:00

Po úspěšných českých projektech typu Avast či Rohlík se podobně perspektivní startup objevil i u sousedů. Aplikace má být k dispozici uživatelům...  celý článek