metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / -2 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina
Více než 500 000 seniorů využívá výhod účtu od ČSOB Poštovní spořitelny | foto: ČSOB, a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Více než 500 000 seniorů využívá výhod účtu od ČSOB Poštovní spořitelny

Komerční sdělení A rozhodně nelitují. Důchod jim spolehlivě a pravidelně chodí na účet, v obchodech mohou platit kartou a když přeci jen potřebují hotovost, využijí svoji nejbližší poštu. S novým Poštovním účtem si mohou peníze vybrat na kterékoliv z 2 900 poboček České pošty nebo ve více než 1 000 bankomatech ČSOB.

Poštovní účet je jediný bankovní účet v České republice, který je možné založit a obsluhovat na všech poštách. ČSOB to umožňuje exkluzivní partnerství s Českou poštou. Založení účtu trvá na poště pár minut a ochotní pracovníci rovnou vyřeší za klienta i navedení výplaty důchodu na účet. Vše je tedy rychlé a bez starostí.

„S účtem se seniorům otevře možnost vybírat celý důchod nebo jeho část na poště, která je zrovna po ruce. Nejsou také vázáni výplatním termínem důchodu a peníze si mohou bezpečně vybrat kdykoliv. Na vybraných poštách navíc seniorům nabízíme možnost objednat se na konkrétní den a hodinu prostřednictvím internetových stránek České pošty nebo mobilní aplikace Pošta Online. Mají tak jistotu, že přijdou hned na řadu,“ říká Martin Vránek, ředitel divize finanční služby a prodej České pošty. 

Výběr hotovosti je na poště 1x měsíčně bez poplatku a zdarma jsou také výběry z bankomatů ČSOB, kterých je více než tisíc.

„Od našich klientů z řad seniorů, kteří v poslední době přešli od výplaty důchodu na poště k založení Poštovního účtu, máme velmi pozitivní ohlasy. Posílat si zasloužený důchod na bankovní účet je rychlejší, pohodlnější, a navíc má člověk nad penězi větší přehled díky podrobným výpisům z účtu nebo bankovnictví přes počítač či mobil,“ říká Přemysl Hanzelka, ředitel ČSOB Poštovní spořitelny.

Založení a vedení Poštovního účtu je zdarma a stejně tak platební karta, se kterou lze snadno a rychle platit v obchodech. Placení kartou je bezpečné i díky tomu, že ji při běžných nákupech nemusíte dávat z ruky. Není divu, že kartu používají skoro dvě třetiny seniorů – klientů ČSOB.

Za placení kartou navíc můžete sbírat body do věrnostního programu Svět odměn a ty potom proměnit například na slevové poukázky do lékárny, knihkupectví nebo třeba prodejny obuvi. Pro klienty jsou připravené také desítky neustále aktualizovaných slev v nejrůznějších obchodech. Elektronika, knihy, vybavení domácnosti nebo potřeby pro mazlíčky – to všechno jde získat díky Světu odměn od ČSOB výrazně levněji.

ČSOB šetří seniorům jejich peníze

Zvýhodnění, které jim během chvilky rádi na poště nastavíme, obsahuje například neomezený počet platebních příkazů zdarma potvrzených platební kartou na pobočkách České pošty a zdarma jsou také platební příkazy včetně trvalých příkazů zadané na pobočce ČSOB.

Nyní odměna 1 000 k novému účtu

Nový klienti, kteří si zřídí Poštovní účet od 1.9. do 31.10.2023 a požádají si o navedení důchodu nejpozdějidp 30 dnů od otevření účtu, dostanou odměnu 1000 Kč.

Více o akci na www.csob.cz/duchod1000.

Jdeme seniorům naproti

ČSOB je díky široké síti poštovních a bankovních poboček po celé České republice nejdostupnější bankou. Infolinka 800 300 300 je navíc zvlášť upravená pro seniory. Systém automaticky pozná, že volá starší klient a přednostně ho spojí se speciálně vyškoleným operátorem. Kdykoliv taky poradí virtuální asistentka Kate v mobilním bankovnictví. Stačí říct nebo napsat, co zrovna potřebujete.

Hlavní zprávy

Naším cílem je, ať jsou lidé tady šťastní, říkají architekti k nové tváři hlavního nádraží

vydáno 28. listopadu 2023  17:01

Hlavní nádraží a jeho okolí projdou velkou proměnou. Architektonická soutěž určila, že těžký úkol dostane na svá bedra kodaňské studio Henning Larsen...  celý článek

Jsme ve vesmíru sami? Odpoví na to chystaná česká komedie Franta mimozemšťan?

vydáno 28. listopadu 2023  15:26

Na Jakuba Prachaře čekal úkol zhostit se dvou postav – reálného Franty a mimozemšťana Franťana. Mají něco společného? „Je tam určitá podoba. Jinak jsou...  celý článek

Světové časy u Florence i chytré displeje na zastávkách MHD. Praha vstupuje do budoucnosti

vydáno 28. listopadu 2023  5:46

„U ikonických hodin ukazujících světový čas na Florenci se finišuje s pokládkou dlažby, aby vše bylo, jak má být. V době, kdy jsem monument fotila, na...  celý článek

„Když se parta, jako jsme my, rozhodne udělat EP o lásce, nemůže to dopadnout dobře“

vydáno 27. listopadu 2023  15:46

Nu-metalová kapela Cocotte Minute působí na české hudební scéně víc než dvě desítky let. Její zpěvák Martin Zeller není v deníku Metro žádný nováček. Nyní...  celý článek