metro.cz

Počasí v Praze

-5 °C / -2 °C

Neděle, 16. prosince 2018. Svátek má Albína.
Představení The Naked Truth
Větší foto
Představení The Naked Truth | foto: Jan ZrzavýMetro.cz

Na Silvestra můžete na balet, tanec u tyče i electro-swing

23. prosince 2017  7:55 Radek Babička
Silvestr v Brně se dá strávit na mnoho způsobů. Akce chystají nejen kluby, ale i divadla a další místa. Na Flédě si fanoušci za jedno vstupné mohou po celý večer vybírat ze tří pódií rozdělených podle různých hudebních žánrů. Představí se víc než desítka DJ, hudební večer navíc zpestří videomapping a světelná show.

Kdo dává přednost funk-rocku, zamíří nejspíš do Metro Music Baru. Silvestrovský koncert tam totiž obstarají Red Hot Chili Peppers Revival. Silvestrovská noc v Sono Centru se zase ponese v rytmu electro-swingu. Atmosféru elegantních tančíren a kabaretů vdechne klubu ve tvaru koule Živý band, Electro Swing Bohemia, lechtivé burlesque či unikátní boylesque. Silvestrovské zážitky nabízejí i divadla.

Pokud si chcete užít dvě silvestrovské akce, můžete vyrazit do Divadla Bolka Polívky. Tady totiž silvestrovské představení pořádají už 30. prosince. V komedii The Naked Truth – Odhalená pravda se děj točí kolem poledanceové tyče.

„Tento večer bude pro návštěvníky unikátní možností vyzkoušet si, jaké to je tančit na tyči stejně jako hrdinky této divadelní hry, a to přímo na jevišti, pod vedením zkušené trenérky pole dance,“ říká mluvčí divadla Michal Adamík.

Balet Národního divadla Brno připravuje na poslední den roku show v Mahenově divadle. Středobodem večera bude bláznivé silvestrovské Labutí jezero v netradiční podobě. Hudební delikatesy v jazzovém duchu během večera naservíruje trio Three of Spades, pěvecká legenda Laďa Kerndl a brilantní trumpetista a imitátor Louise Armstronga František Procházka. Popůlnoční party pak obstará DJ Schafff.

Zajímavým místem pro přivítání roku 2018 může být i saunový resort Maximus u Brněnské přehrady. Silvestrovská noc včetně ubytování v místním hotelu zahrnuje čtyřchodovou slavnostní večeři, welcome drink, tombolu, živé pěvecké vystoupení a na pokoji také láhev sektu a ovoce. K tomu samozřejmě relaxační zážitky v samotném wellness centru. Za takto strávenou silvestrovskou noc však v páru zaplatíte téměř deset tisíc korun. Samotná silvestrovská party bez noclehu a vstupu do wellness pak pár vyjde na pět tisíc korun.

Komentáře

Hlavní zprávy

GALERIE: TSK letos dokončila rekonstrukci či výstavbu dvanácti mostů a lávek

Zenklova
vydáno 15. prosince 2018  13:15

Technická správa komunikací (TSK) má na území hlavního města na starosti více než sedm set mostů a lávek. Kromě aktuálních diagnostik těch velkých přes...  celý článek

Lev, sova či ježek. Maskota má jen polovina prvoligových týmů

Maskot
vydáno 15. prosince 2018  6:26

V zámoří je celkem běžné, že sportovní týmy mají kromě roztleskávaček své maskoty. Většinou vycházejí z klubového znaku. Často jde o zvířata a nejinak...  celý článek

V kancelářích bez košů? Velké firmy mění zvyky

Recyklační boxy
vydáno 14. prosince 2018  15:04

Asi padesáti pracovníkům pražské centrály ČSOB odebrali minulý měsíc odpadkové koše. Chtějí-li něco vyhodit, musí ujít pár desítek metrů do kuchyňského...  celý článek

Spisovatel z hlavy odvypráví, co, kdy a kam letí. Právě vydal knihu o cestování

Filip Schiller
vydáno 14. prosince 2018  12:49

Na cedulce připevněné na košili, kterou nosí při práci v kavárně na Andělu, má nápis „FILIP – cestovatel :-)“. Za blonďatými kudrnami a úsměvem od ucha k...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám