metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 13 °C

Neděle, 21. října 2018. Svátek má Brigita.
Pražané si stěžují na vzdychání. Řeší to i letáky.
Větší foto
Pražané si stěžují na vzdychání. Řeší to i letáky. | foto: Profimedia.cz

„Královna soulože“ z Letné nezavírá okna a štve sousedy

25. září 2018  5:55 Filip Jaroševský Metro.cz
Milostné výkřiky se rozeznívají ve vnitroblocích nejen v Praze 7.

„Ať se ta uječená uhekaná královna soulože z vnitrobloku Stupkova / Tusarova / U garáží / Jateční uklidní a zavírá si okna. Dneska bylo slyšet i pleskání,“ stěžuje si na Facebooku uživatelka Nikola. Není zdaleka jedinou obyvatelkou Prahy 7, která má problém s náruživou sousedkou. Několik obyvatel dokonce popisuje na sociálních sítích situace, kdy se s hlasitě vzdychající ženou, tentokráte bydlící v Jirečkově ulici na Letné, pustili sousedé do křížku.



„Nejsem nepřející, ale tohle je opravdu moc. V Jateční se už povídá, že je to vydělávající lehká ženština,“ dodává uživatelka Renata Sluková.

Na facebookové stránce Letenská parta se rozhořívá vášnivá diskuse na téma hlučného sexu sousedů pravidelně. Jedni nyní spekulují o tom, že má paní z Jateční ulice multiorgasmickou poruchu, jiní jsou smířlivější a pouze dotyčné radí pořídit si lépe těsnící okna.

Královna soulože, jak se ženě na Facebooku přezdívá, se stala takovou legendou, že na její adresu žertuje i místostarosta Prahy 7 Ondřej Mirovský. Ten chvílemi glosuje o tom, že by si měl odskočit pro popkorn, aby měl kulturní zážitek zcela kompletní, následně si sám naordinovává léky na úzkost. „Mám Neurol, po tom se taky dobře spí,“ žertuje místostarosta.

Vzdychající sousedka z Jirečkovy ulice ale není jediná, kdo se v Praze 7 pravidelně oddává hlasitému sexu u otevřeného okna. Podle uživatelky Heleny Trink bydlí podobně hlasitá kolegyně také mezi ulicemi Šimáčkova, U Smaltovny, Strojnická a Schnirchova. „Budíček v pět ráno nic moc. A ten uječenej čokl na balkoně tamtéž je taky na vraždu,“ stěžuje si Trink.

Sexuální výkony znějící od sousedů umí potrápit také obyvatele Žižkova, kde se v minulosti několikrát objevovaly plakáty s prosbou o dodržování nočního klidu. V Libni se dokonce v loňském roce odehrála situace, kdy vřískající sousedku nahrál jeden z místních a pak celý zvukový záznam postoval na Facebooku. Situace byla o to kurióznější, že na rozdíl od nenávistných reakcí sklidila hlasitá sousedka na záznamu povzbudivé hvízdání z okolních bytů. „U nás v Libni se lidi v hezkejch věcech povzbuzujou,“ napsal tehdy uživatel František.

Za samotné hlasité milování, byť může být někomu jeho poslech nepříjemný, nehrozí žádný trestní postih. Pokud se ovšem odehrává v noci, tedy po 22. hodině, může být definováno jako přestupek proti nočnímu klidu. Ten trvá do šesti ráno, takže se uměřenost doporučuje i ranním ptáčatům. Pokud se s hlučnými sousedy nedá slušně domluvit, dotyčný má právo vše oznámit na tísňovou linku městské policie linku 156.

„Občas má člověk radost, že si někdo užívá. Babička nám s oblibou a úsměvem v tváři vypráví, jak jí noví sousedi nad nima zlepšili sexuální život. Když někdo kopuluje s pravidelností hodinek, nezbývá občas než se na to připravit i vzít si zvyk za svůj,“ doplňuje na Facebooku Lucie Šíma.



Komentáře

Hlavní zprávy

Auta u lamp zbaví trusu nové bodce

Ilustrační snímek
vydáno 21. října 2018  11:55

Holuby chce z Ládví vyhnat místní radnice. Jinde je plaší falešní dravci.  celý článek

Masaryk jako drsňák i frajer

Filmový prezident Masaryk
vydáno 21. října 2018  9:55

Prvního československého prezidenta zase hraje Huba. Pár hovorů již na plátně zažil.  celý článek

Jakpak se ručně točí kornouty

Redaktorka deníku Metro a majitel cukrárny v akci
vydáno 21. října 2018  6:20

Makový, matcha i s čokoládou. Do těch poctivých se vejde víc zmrzliny.  celý článek

První táta na rodičovské dovolené v historii AVU

Mikoláš Růžička se synem Tobiášem
vydáno 20. října 2018  14:55

Mikoláš Růžička na Akademii výtvarných umění (AVU) vystudoval a donedávna pracoval. Od začátku října je manžel herečky Andrey Růžičkové na dovolené, té...  celý článek



Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám