metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 3 °C

Středa, 21. listopadu 2018. Svátek má Albert.
Tomáš Hauptvogel
Větší foto
Tomáš Hauptvogel | foto: TV PrimaMetro.cz

Sloupek Tomáše Hauptvogela: Prima léto

15. července 2018  5:55 Tomáš Hauptvogel, moderátor Partie TV Prima
Letos jsme do velké změny s nástupem prázdnin zapojeni i my ve zpravodajství.

Konečně začaly VELKÉ prázdniny. Jako kluk jsem před prázdninami stříhal metr. Co je vysněnou metou každého školáka (nebo alespoň většiny), je tvrdou prověrkou logistických schopností každého rodiče. Prostě začátek prázdnin je pro děti i rodiče obrovskou změnou.

Letos jsme do velké změny s nástupem prázdnin zapojeni i my ve zpravodajství televize Prima, a také naši diváci. S příchodem velkých prázdnin jsme začali vysílat VELKÉ ZPRÁVY! Jsou opravdu VELKÉ. Během 45 minut v nich dokážeme probrat opravdu velkou část nejzajímavějšího dění po celém světě.

Pro nás v Česku je samozřejmě nejdůležitější dění tady u nás. Jen pro zajímavost: co se stane v České republice, sleduje téměř 70 reportérů. Díky delší stopáži a díky nejmodernější přenosové technice se na řadu míst podíváme v reálném čase díky živým vstupům. Přímo ze studia můžeme také oslovovat hosty, kteří mají k danému tématu co říct. Takže od 18.55 každý den na Primě začínají VELKÉ ZPRÁVY na světové úrovni. Je nám ale jasné, že současný člověk chce informace, pokud možno hned. Od toho máme Facebook Zpravodajství FTV Prima https://www.facebook.com/ftvprimazpravodajstvi/, na kterém naši reportéři už během dne vstupují a informují o tom, co a kde natáčí do VELKÝCH ZPRÁV. Také chápeme, že některá témata si zaslouží výrazně větší prostor, víc názorů, víc pohledů. Proto vysíláme pořad Názory bez cenzury. Ten můžete sledovat na stránkách www.nazorybezcenzury.cz a zpravodajském Facebooku. Nesmím také zapomenout na tradiční PARTII. Ta má ale teď prázdniny, a tak se její znělka na obrazovkách rozjede znova až v neděli 2. září. Takže si užívejte VELKÉ prázdniny a sledujte VELKÉ ZPRÁVY na Primě! Připravujeme je každý den právě pro vás!

Komentáře

Hlavní zprávy

Zoo dá tři koruny z každého lístku na divoká zvířata

Kůň Převalského
vydáno 21. listopadu 2018  10:21

Trojskou zoo letos navštívilo milion čtyři sta tisíc lidí. Ochranáři tak dostanou asi čtyři miliony korun.  celý článek

Miliony turistů zahlcují Česko, hotely marně hledají personál

Ilustrační snímek
vydáno 21. listopadu 2018  9:37

Přinášíme miliardy, dejte nám náměstka. Cestovní ruch se hlásí o svá práva.  celý článek

Komplikace na Jižní spojce. Dělníci opravují vozovku u lanového mostu

Jižní spojka (ilustrační foto)
vydáno 21. listopadu 2018  8:45

Pražští řidiči, kteří jezdí do práce po Jižní spojce, musejí zase jednou vyrážet o pár minut dřív. Od lanového mostu po nájezdovou rampu V Korytech tu...  celý článek

Hurá na kluziště. Deník Metro připravil velký přehled, kde si v Praze zabruslíte

Bruslařskou plochu na Letenské pláni naleznete v blízkosti ulice Milady...
vydáno 21. listopadu 2018  6:29

Zima se blíží a k ní neodmyslitelně patří i ledové radovánky. A protože pražská kluziště pomalu otevírají své brány, přináší vám deník Metro přehled míst,...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám