metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 23 °C

Úterý, 15. října 2019. Svátek má Tereza.
Americký jezdec Nate Adams.
Další 2 fotografie v galerii
Americký jezdec Nate Adams. | foto: fmxgladiatorgames.comMetro.cz

Freestylová motokrosová akce FMX Gladiator Games zláká diváky do O2 Areny

23. října 2015  14:49 Petr Holeček Metro.cz
Pokud jste příznivci silných strojů, můžete se zítra podívat, jak auta a motorky létají. Show FMX Gladiator Games se letos odehraje už popatnácté. Minulé ročníky vždy přinesly výjimečné zážitky, třeba salta na motocyklech Harley-Davidson, sněžném skútru, a­ také jezdce, kteří jsou ochotní jít až za hranice svých možností.

Show se zúčastní i pilot dakarského speciálu Martin Macík, který tu představí novou podobu svého závodního kamionu pro Dakar 2016.

„Na FMX Gladiator Games se těším každý rok. Jsou mi sympatické zejména tím, že se v ­jednu chvíli na jednom místě sejde velké množství lidí, kteří jsou stejní blázni jako já. Baví nás adrenalin a nebojíme se výkonů, na které si nikdo normální netroufne. Jsem si jistý, že letos bude na co koukat,“ řekl Martin Macík.

Fanoušci mohou jeho cestu na Dakar podpořit prostřednictvím projektu Todokazeme.cz. První etapa Rallye Dakar 2016 pak odstartuje 3. ledna z Buenos Aires.

Kdo už jednou zažil elektrizující atmosféru FMX Gladiator Games a stal se svědkem výkonů, při kterých se tají dech, určitě si tento ročník nenechá ujít.

Auta, kamiony, motocykly, skútry i buginy a neohrožení jezdci, kteří ve vzduchu předvedou své nové triky, to ­vše podpořené živou muzikou.

Komentáře

Hlavní zprávy

Hrozí mi infarkt nebo mrtvice? Možností, jak si ověřit stav orgánů, v Česku přibývá

Ilustrační snímek
vydáno 14. října 2019  16:03

I když je pořád hodně lidí, kteří na své zdraví příliš nedbají, stále častěji přibývají možnosti, jak si nechat zkontrolovat své zdraví i jinde než v...  celý článek

Radotín i Modřany. Moderní budovy radnic připravuje několik městských částí v metropoli

Podoba nového sídla radnice v Radotíně.
vydáno 14. října 2019  14:58

Nové sídlo bude mít Praha 12 v Modřanech. To bude stát mezi ulicemi Generála Šišky a Písková, tedy v těsné blízkosti stávající radnice. „S vědomím všech...  celý článek

Špačci jsou letos mimořádně agresivní, lamentují vinaři

Ilustrační snímek
vydáno 14. října 2019  10:45

Řada moravských vinařů spí neklidně. Hrozny jim likvidují nenasytní ptáci. Někde zlikvidovali celou úrodu.  celý článek

Primátor a koloběžky. Jde o chytrý tah, tvrdí marketingový expert

Pražané umějí zaparkovat koloběžky i správně.
vydáno 14. října 2019  5:48

Další promyšlená hra o přízeň Pražanů je tady. Alespoň podle marketingového odborníka Roberta Němce, který si vzal na žádost deníku Metro na paškál...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám