metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / 12 °C

Neděle, 17. února 2019. Svátek má Miloslava.
Americký jezdec Nate Adams.
Další 2 fotografie v galerii
Americký jezdec Nate Adams. | foto: fmxgladiatorgames.comMetro.cz

Freestylová motokrosová akce FMX Gladiator Games zláká diváky do O2 Areny

23. října 2015  14:49 Petr Holeček Metro.cz
Pokud jste příznivci silných strojů, můžete se zítra podívat, jak auta a motorky létají. Show FMX Gladiator Games se letos odehraje už popatnácté. Minulé ročníky vždy přinesly výjimečné zážitky, třeba salta na motocyklech Harley-Davidson, sněžném skútru, a­ také jezdce, kteří jsou ochotní jít až za hranice svých možností.

Show se zúčastní i pilot dakarského speciálu Martin Macík, který tu představí novou podobu svého závodního kamionu pro Dakar 2016.

„Na FMX Gladiator Games se těším každý rok. Jsou mi sympatické zejména tím, že se v ­jednu chvíli na jednom místě sejde velké množství lidí, kteří jsou stejní blázni jako já. Baví nás adrenalin a nebojíme se výkonů, na které si nikdo normální netroufne. Jsem si jistý, že letos bude na co koukat,“ řekl Martin Macík.

Fanoušci mohou jeho cestu na Dakar podpořit prostřednictvím projektu Todokazeme.cz. První etapa Rallye Dakar 2016 pak odstartuje 3. ledna z Buenos Aires.

Kdo už jednou zažil elektrizující atmosféru FMX Gladiator Games a stal se svědkem výkonů, při kterých se tají dech, určitě si tento ročník nenechá ujít.

Auta, kamiony, motocykly, skútry i buginy a neohrožení jezdci, kteří ve vzduchu předvedou své nové triky, to ­vše podpořené živou muzikou.

Komentáře

Hlavní zprávy

„Chceš knihu? Jeď na Čerňák!“

Sídliště Černý Most
vydáno 17. února 2019  11:11

Vojtěch Havlovec spolu s kamarády vydal knihu o Černém Mostě. Název Linka č. 141 připomíná legendární autobus, který v době před postavením metra lidem ze...  celý článek

Prostor39 má kavárnu i ateliér

V Prostoru39 se konají i různé workshopy.
vydáno 17. února 2019  5:55

Budovu v oblíbené hipsterské čtvrti předělali vlastníma rukama.  celý článek

O dani z koček ministerstvo financí v této chvíli neuvažuje

Kočka (ilustrační foto)
vydáno 16. února 2019  13:30

Za dva miliony psů platí majitelé místní poplatky. Za milion koček ne.  celý článek

V Hitlerově armádě umírali také Češi

František Emmert
vydáno 16. února 2019  9:55

Historik František Emmert otevřel ve své nové knize Češi ve wehrmachtu třináctou komnatu éry hitlerismu. „V uniformách wehrmachtu bojovaly – často...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám