metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 19 °C

Pátek, 17. září 2021. Svátek má Naděžda.
Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily. | foto: KLIMAS Wkręt-met

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily.

Komerční sdělení Stavíš? Montuješ? Kotvíš? Potřebuješ, a nemáš k dispozici kotvicí materiál? Vše potřebné najdete v nově otevřené pobočce KLIMAS Wkret-met, v místě Komerční Park Nehvizdy, ulice Pražská 1109.

V sobotu 26. června se od 9:00 do 17:00 uskuteční ,,Den otevřených dveří“. Účastníky čeká exhibice široké řady našich produktů a k tomu mechanické testy, kterých se může účastnit každý zájemce osobně. Zákazníci mohou také využít speciálně připravené propagační akce při prvním nákupu, a to v rámci kompletního sortimentu.

Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily.
Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily.

Kotevní a upevňovací technika na jednom místě

První prodejna KLIMAS Wkręt-met v Praze se nachází v místě Komerční Park Nehvizdy, Pražská 1109. K dispozici je prostor více než 400 m2., který umožňuje nabízet širokou škálu našich produktů a pohodlné nakupování pro všechny návštěvníky.

Naleznete zde vše potřebné nejen pro kotvení izolací, fasády, opláštění hal, montáž ocelových a dřevěných konstrukcí, ale také potřebné prvky pro montáž v interiéru jako například speciální hmoždinky a kotvy pro uchycení do všech typů používaných materiálů. Každý specialista z různých průmyslových odvětví, ale hlavně z oboru stavebnictví, zde najde více než 3 000 položek. Profesionální tým zaměstnanců poskytuje všem klientům odbornou pomoc a technické poradenství při výběru správných realizačních řešení.

Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily.

„Naše nabídka je určena nejen pro profesionální firmy a podnikatele v oboru stavebnictví, ale také pro všechny hobby kutily, kteří potřebují něco opravit či rekonstruovat doma ve svém volném čase,“ říká Petr Vokoun, regionální ředitel společnosti KLIMAS Wkret-met pro Českou republiku a Slovensko. Velkou výhodou je umístění prodejny v moderní průmyslové zóně a komplexu, kde naši zákazníci nemusí řešit parkovací místa a mohou využít svůj čas i pro jiný druh nákupu.

Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily.
Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily.

Den otevřených dveří.

Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 26. června, je významným dnem nejen pro KLIMAS Wkret-met, ale může být příjemnou oslavou pro všechny stávající i potenciální zákazníky. V průběhu této akce čekají návštěvníky různé propagační soutěže, odborné rady a ukázky jednotlivých produktů v praxi. Akce bude probíhat ve spolupráci se společností MILWAUKEE®, světovým lídrem mezi výrobci akumulátorových nástrojů. Během ukázek, školení a soutěží si bude moci každý vyzkoušet a otestovat všechny typy výrobků KLIMAS Wkret-met, a to pomocí elektrického nářadí MILWAUKEE®. Přítomnost partnera není náhodná, protože obě značky se vzájemně doplňují, a to v případě produktů, tak i formy nabídky, která je vedena podobným posláním: vždy poskytovat trvalá a spolehlivá řešení pro realizace jednotlivých projektů.

Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily.

Klimas Wkręt-met je na trhu jako nadnárodní výrobce kotevní a upevňovací techniky již více než 30 let. Je jedním z lídrů v oboru tohoto druhu výroby a distribuce. Společnost nabízí své výrobky prostřednictvím sítě stacionárních prodejen, obchodních zástupců a internetového obchodu. Výrobce působí v 60 zemích po celém světě včetně Austrálie. O značku roste zájem také v Indii, kde již firma provozuje 9 distribučních míst. Má odborně vyškolené týmy prodejců ve městech, jako je Puné, nebo také na Srí Lance.

Nové místo na mapě Prahy nejen pro montážní experty, ale i pro kutily.

KLIMAS Wkret-met je předním polským výrobcem těch nejkvalitnějších prvků kotevní a upevňovací techniky. Společnost má čtyři výrobní závody – v místě Kuźnica Kiedrzyńska a Wanaty u Częstochowe, které jsou vybavené nejinovativnější vstřikovací lisovnou v Evropě, centrálním skladem a pokročilou laboratoří.

Výrobce se systematicky a dynamicky rozvíjí na domácím i zahraničním trhu. Dnes se její výrobky distribuují do více než 60 zemí po celém světě. Díky zkušenostem špičkových specialistů, spolupráci s výrobci různých průmyslových odvětví, novým investicím a dialogu se zákazníky je značka KLIMAS Wkręt-met synonymem pro nejkvalitnější prvky kotevní techniky používané ve stavebnictví již 30let.

Hlavní zprávy

Hlavu vzhůru! Zamávejte největší vzducholodi světa

vydáno 16. září 2021  21:11

Česko křižuje chlouba hraběte Zeppelina. Sledujte let on-line.  celý článek

Covidu navzdory! Během pandemie v Česku vzniklo třicet pět minipivovarů

vydáno 16. září 2021  14:12

Trend domácího popíjení se stále drží. Zákazníci se do hospod vrací pomalu. Festival na Pražském hradě má připomenout, že minipivovary žijí a mají co...  celý článek

Češi si podzimní dovolenou chtějí užít doma

vydáno 16. září 2021  11:55

Jižní Čechy nebo jih Moravy. Tyto regiony jsou největšími taháky letošního podzimu. Právě sem většina Čechů, kteří zůstanou doma, zamíří. Vyplývá to z...  celý článek

Stinné stránky motorismu lze zmírnit. Zapojit se můžete i vy, a navíc vás to bude bavit

vydáno 16. září 2021  5:51

Automobily se staly neodmyslitelnou součástí našeho života. Kdo by se dobrovolně vzdal výhod v podobě praktičnosti, pohodlí, svobody, takřka neomezených...  celý článek

Vaše fotky z Prahy