metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 25 °C

Pondělí, 27. května 2019. Svátek má Valdemar.
Paddock liga amerického fotbalu zamíří poprvé do Jihlavy
Paddock liga amerického fotbalu zamíří poprvé do Jihlavy | foto: Quantum Ideas s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Paddock liga amerického fotbalu zamíří poprvé do Jihlavy

24. dubna 2019  7:00
Komerční sdělení Vysočina Gladiators zahájila premiérovou sezonu v elitní Paddock lize amerického fotbalu nevídanou výhrou na hřišti Brna Sígrs.

Gladiators se rychle dostali do ztráty o tři touchdowny. Ještě v úvodu čtvrté čtvrtiny bylo skóre 49:28 pro domácí Sígrs. Že by se podařil nováčkovi obrat v historicky prvním zápase v nejvyšší lize proti loňskému semifinalistovi, čekal málokdo.

K obratu zavelel quarterback Vysočiny, Reginald Langford. Ten dal vzpomenout na rok 2017, kdy v dresu pardubických Stallions vyhrál ocenění pro nejužitečnějšího hráče útoku celé ligy. Především díky Langfordovi se Gladiators podařilo dokonat obrat a zvítězit 50:49.

Teď se poprvé přesune Paddock liga do Jihlavy. V prvním domácím zápase sezony přivítají Gladiators pravděpodobně největšího aspiranta na titul, Ostravu Steelers. V posledních dvou ročnících skončili Steelers na druhém místě, když ve finále nestačili na suverénní Prague Black Panthers. Gladiators ale ukázali, že ve své premiérové sezoně mezi elitou nechtějí být pouze do počtu. Padesát bodů z úvodního zápasu dává najevo, že se Gladiators mohou opírat o produktivní útok.

Domácí zápas s Ostravou bude velký test. Steelers jsou pověstní výbornou obranou. V prvním zápase pustila obrana Ostravy pouze 7 bodů Prague Lions, v dalším zápase pouze 6 Ústí nad Labem Blades. Dokáže se Langford se svými spoluhráči prosadit?

Zápas Gladiators - Steelers bude generálkou na televizní zápas. V přímém přenosu na ČT sport se 27. dubna představí Gladiators proti Brnu Alligators, a to na stadionu FC Vysočina. Reportáže a zajímavosti z počínání Gladiators v Paddock lize můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Hlavní zprávy

Děsivá raketová sila se mají otevřít lidem

Toto je nejvyšší místo vrcholu Čihadlo.
vydáno 27. května 2019  5:55

Turistická vyhlídka má vyrůst na druhém nejvyšším pražském kopci. Dříve tu vojáci s raketami v krytech hlídali nebe nad Prahou.  celý článek

RECENZE: Geniální klavírista padl do průměru

Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald.
vydáno 26. května 2019  17:21

Po Bohemian Rhapsody by to měl v kinech těžké každý hudební snímek o slavné pěvecké hvězdě. O to více potěší, že si film Rocketman vyprávějící příběh...  celý článek

Není velký rozdíl mezi tím, jestli se objímáte se ženou, nebo utíkáte před psem, říká primář

Petr Neužil
vydáno 26. května 2019  15:12

Machr. Nejde sice zrovna o termín z lékařských skript, ale profesora Petra Neužila to slovo vystihuje lépe než celé odborné statě. Z kardiologie Nemocnice...  celý článek

Pod dohledem zlatníků jsem si zkoušela vyrobit prstýnek. Povedlo se

Klasická šperkařina připomíná práci zubaře.
vydáno 25. května 2019  15:26

Do jejich obchodu v centru Prahy si zákazníci chodí především pro šperky vyrobené na zakázku. Redaktorka deníku Metro si vyzkoušela práci ve šperkařství...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám