metro.cz

Počasí v Praze

5 °C / 6 °C

Sobota, 14. prosince 2019. Svátek má Lýdie.
Prague Black Panthers ovládli Paddock Junior Bowl a obhájili titul
Prague Black Panthers ovládli Paddock Junior Bowl a obhájili titul | foto: Quantum Ideas s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prague Black Panthers ovládli Paddock Junior Bowl a obhájili titul

14. listopadu 2019  7:00
Komerční sdělení Hráči Prague Black Panthers se opět stali mistry ČR v americkém fotbale. Ve finálovém Paddock Junior Bowlu porazili Vysočinu Gladiators 29:6. Pražský favorit se dlouho v deštivém úvodu zápasu nedokázal prosadit. První čtvrtina tak skončila bez bodů.

Od druhé čtvrtiny se zlepšilo počasí, což začalo nahrávat passovému útoku Black Panthers. Ten začal na hřišti dominovat a brzy se Black Panthers ujali vedení po touchdownu Martina Mandíka. Hosté ještě dokázali snížit na 6:7 po touchdownu Romana Málka, ale od třetí čtvrtiny kralovali na hřišti Black Panthers. Po vítězství 29:6 se pražský tým radoval z druhého titulu v Juniorské lize v řadě. „Od konce druhé čtvrtiny jsme hráli fotbal, který jsme předváděli celou sezonu. Kluci ukázali, že jsou nejlepším týmem a zaslouženě si odnesli vítězství,” hodnotil finále trenér Black Panthers, Jan Štiegler.

„Od konce druhé čtvrtiny jsme hráli fotbal, který jsme předváděli celou sezonu. Kluci ukázali, že jsou nejlepším týmem a zaslouženě si odnesli vítězství,” hodnotil finále trenér Black Panthers, Jan Štiegler.

Podzimní soutěže zakončily o víkendu ženy. Čtvrtý titul v řadě po velkém boji získaly brněnské Amazonky, které ve finálovém Paddock Rose Bowlu porazily Warsaw Sirens 26:18. Na reportáže z obou finálových zápasů se můžete podívat v dalším díle magazínu Touchdown na ČT sport, a to v pátek od 15:55. Po zimní pauze odstartuje na konci března soutěž mužů.

Hlavní zprávy

Vyzkoušeli jsme tvořit ozdoby z perliček. V Poniklé je vyrábějí už sto let

V Poniklé se ozdoby ze skleněných perliček dělají už po staletí.
vydáno 14. prosince 2019  5:27

V Poniklé se ozdoby ze skleněných perliček dělají už po staletí. Navlékání a sestavování samotných tvarů už jsou jen pomyslnou třešničkou na dortu.  celý článek

Ze slavného hotelu má být Staroměstská brána

Úpravy okolí budovy vytvořilo architektonické studio TaK.
vydáno 13. prosince 2019  16:46

Hotel InterContinental příští rok přejmenují. Poté je v plánu rekonstrukce i úpravy Pařížské a náměstí Miloše Formana.  celý článek

Děti závislé na počítačovém hraní utrácejí až desetitisíce

Jarmila Vedralová má od loňského roku na starosti drogové a další závislosti...
vydáno 13. prosince 2019  12:11

Jarmila Vedralová je jedna z těch, kteří se zasloužili o zavedení „protikuřáckého“ zákona. Od loňského srpna je ředitelkou odboru protidrogové politiky a...  celý článek

Komerční sdělení

Začátkem prosince se sešli u jednoho stolu klíčoví dodavatelé energií

Začátkem prosince se sešli u jednoho stolu klíčoví dodavatelé energií
vydáno 13. prosince 2019  7:00

Za účasti Ministerstva průmyslu, Svazu obchodu a cestovního ruchu, Energetického regulačního úřadu a České obchodní inspekce dodavatelé energií vyjednali...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám