metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 3 °C

Úterý, 11. prosince 2018. Svátek má Dana.
Přijďte si užít Vánoce na brněnské výstaviště
Přijďte si užít Vánoce na brněnské výstaviště | foto: Veletrhy Brno

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přijďte si užít Vánoce na brněnské výstaviště

4. prosince 2018  7:00
Komerční sdělení Patříte mezi ty, co se naprosto nechají pohltit vánoční atmosférou? Pak si rozhodně nenechte ujít Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti. Začínají již 7. prosince a potrvají až do 16. prosince. Navíc budete mít možnost spojit příjemné s užitečným a nakoupit všechny dárky u více než 400 prodejců.

Dárky pro celou rodinu

Pokud vás nebaví shánět dárky po nákupních centrech, tak pro vás máme dobrou zprávu. Všechny je lze sehnat na Vánočních veletrzích. U stovek prodejců seženete dárky pro každého z rodiny i vašich blízkých – ať už pro maminku, tatínka, babičku, kamarády nebo třeba i vaši drahou polovičku. A bude opravdu z čeho vybírat. U stovek prodejců nakoupíte oblečení, kosmetiku, dekorace, vybavení do domácnosti, ale samozřejmě i hračky, knihy a mnoho dalšího. Atraktivní bude také prodejní výstava Jaroslavy Fišerové, u které pořídíte originální obrazy a ilustrace.

Řemeslnický jarmark

Součástí Vánočních veletrhů je i řemeslnický jarmark, na kterém se představí desítky řemeslníků z celé České republiky. Pořídíte u nich ručně vyrobené produkty, které pod stromečkem jistě udělají velkou radost. Zakoupíte například dekorace ze skla, dřeva či keramiky, které jsou vhodné také jako doplnění vaší vánoční výzdoby. Chybět nebudou ani pletené čepice, šály, výrobky z ovčí vlny, tkané bytové a oděvní doplňky. Oblíbené jsou i originální šperky a umělecká bižuterie.

Přijďte si užít Vánoce na brněnské výstaviště

Kulinářské speciality

K Vánocům jednoznačně patří i dobré jídlo. Na Vánočních veletrzích budete mít příležitost nakoupit spoustu kvalitních pochutin – například produkty značky Klasa nebo výrobky z pravého českého medu. Opět bude k dispozici i kuchyňské studio, ve kterém předvedou své kulinářské schopnosti žáci odborných středních škol Jihomoravského kraje. Připravovat se budou vánoční nápoje, pokrmy z kapřího masa, perníčky, cukroví, vánočky nebo třeba domácí zabíjačka.

Vánoční dílna

Kromě vánočního vaření si na výstavišti vyzkoušíte i tvorbu dekorací a vánočních ozdob – k dispozici totiž bude vánoční dílna. Opět se jí ujmou žáci ze škol Jihomoravského kraje, se kterými si vyrobíte například vlastní adventní věnce. Dále se budou tvořit výrobky z vosku a medu.

Přijďte si užít Vánoce na brněnské výstaviště

Hudba a zábava

Doprovodný program pro všechny generace se odehraje na pódiu v pavilonu F. Vystoupí zde mnoho zpěváku, hudebníků, pěveckých souborů a dalších umělců. Jmenujme například Yvettu Blanarovičovou, Radku Fišarovou, Petera Lipu nebo Helenu Blehárovou. V pátek 14. prosince vystoupí i oblíbený zpěvák Thom Artway. Pro děti pak budou připravena hudebně-divadelní představení.

Komfortní prostředí výstaviště

Prodejci opět zcela obsadí pavilony F a G1. Těšit se můžete na příjemné prostředí moderních pavilonů, takže si vše užijete v teple a bát se nemusíte ani nepříznivého počasí. Mezi pavilony pak vznikne prostor pro stánky s občerstvením, ať už v podobě dobrého jídla, vánočních specialit a samozřejmě i punče a svařáku. V pavilonu F je připraven také moderní dětský koutek, který uvítají zejména maminky shánějící dárky. Velkou výhodou je možnost parkování v areálu zcela zdarma.

Vánoční veletrhy se konají na brněnském výstavišti od 7. do 16. prosince. Otevřeno je denně od 9 do 18 hodin, poslední den do 16 hodin. Vstupenka stojí 40 Kč a přináší i další výhody. Se slevou budete moci navštívit výstavu betlémů v Letohrádku Mitrovských a také výstavu Alfonse Muchy, která se na výstavišti koná do konce roku.

Hlavní zprávy

Mobilní generace mají méně sexu, než ty starší

Ilustrační snímek
vydáno 10. prosince 2018  16:48

Elektronika nás ovládá na každém kroku. I když si možná myslíme, že ji řídíme my. Mobilní telefony tvoří totiž jednu z nejčastějších položek, kterou...  celý článek

Bajku o záchranářích ze 112 vydávají autoři za skutečnost

(ilustrační foto)
vydáno 10. prosince 2018  15:43

Pokud budete do telefonu fňukat, operátorka linky 112 vás klidně seřve. Na druhou stranu ale snadno pozná přes zvuk ve sluchátku výbuch petardy od...  celý článek

Největší inspirací je pro mě Ed Sheeran, říká mladá zpěvačka

Tereza Balonová
vydáno 10. prosince 2018  13:18

Je čerstvě plnoletá a už objíždí velké kluby na turné s kapelou Jelen. V sobotu vystoupí ve Foru Karlín. A to s vlastními písněmi. Bývalá volejbalová...  celý článek

V ulicích v Praze 8 přibyly tabulky, vysvětlují původ názvů ulic

Michal Švarc s cedulí o Vojtěchu Rakousovi.
vydáno 10. prosince 2018  11:48

Asi to znáte. Bydlíte někde léta, a přesto je pro vás jméno vaší ulice záhadou. Tento fenomén se rozhodli zhruba před čtyřmi měsíci změnit v osmé městské...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám