metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / -1 °C

Úterý 5. prosince 2023. Svátek má Jitka

Vertex Protocol uvede na trh token $VRTX a uspořádá zaváděcí aukci pro zajištění likvidity (LBA)

  12:20
Grand Cayman (Kajmanské ostrovy) 16. listopadu 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - 

Vertex Protocol, jedna z nejrychleji rostoucích DeFi burz, dnes oznámila, že uvede na trh token $VRTX a uspořádá zaváděcí aukci pro zajištění likvidity (LBA).

Účelem LBA je umožnit postupné zjišťování valuace a také stanovit spravedlivou tržní cenu tokenu $VRTX. Aukce začne 13. listopadu a potrvá do 20. listopadu, dokud nebude spuštěn token $VRTX, a uživatelé se jí budou moci zúčastnit buď dodáním odměn za obchodování s tokenem $VRTX a/nebo USDC.e do aukce až do pátého dne (17. listopadu).

"LBA je příležitostí, jak stanovit spravedlivou tržní cenu pro token $VRTX, zajistit likviditu a zároveň odměnit první uživatele Vertexu za jejich přispění protokolu," řekl spoluzakladatel Darius Tabatabai. "Chceme, aby cenu tokenu $VRTX určoval trh, a ne my, a věříme, že to vytvoří více příležitostí pro všechny uživatele, a nejen pro pár vyvolených."

Společnost Vertex používá LBA jako spravedlivý mechanismus pro spuštění tokenu, který má přinést počáteční likviditu, spravedlnost a nižší volatilitu oproti spuštění s pevně stanovenou cenou, která může, ale nemusí odrážet skutečnou tržní cenu tokenu. Aukce se bude skládat ze dvou fondů, z nichž jeden bude tvořen tokeny USDC.e a druhý $VRTX. Oba fondy likvidity jsou jednostranné a přijímají pouze příslušný token.

LBA tokenu Vertex se bude skládat ze tří fází:

• Fáze 1: Sedmidenní aukce

• Fáze 2: Uvedení tokenu $VRTX na trh a uplatnění nároku na likviditu

• Fáze 3: Přidělování tokenů po skončení LBA a tokenomika $VRTX

Aukce se může zúčastnit kdokoli, ale pouze někteří uživatelé mohou přispívat do fondu likvidity $VRTX. Tokenům bude po skončení LBA v určitých situacích omezena obchodovatelnost. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak budou probíhat jednotlivé fáze a jak se jich zúčastnit, navštivte blog Vertex Protocol, kde je vše vysvětleno mnohem podrobněji.

"Prvních sedm měsíců, kdy byl DEX v provozu na mainnetu Arbitrum, jsme se soustředili především na klíčový produkt Vertex," uvedl spoluzakladatel Alwin Peng. "Věříme, že jsme vytvořili jeden z nejotevřenějších motivačních programů pro uživatele, aby si koupili, drželi a vsadili náš token, a jsme nadšeni, že ho můžeme uvést na trh."

Po skončení LBA se oba fondy likvidity sloučí do jednoho fondu $VRTX-USDC.e, který bude poskytovat základní likviditu pro tokeny $VRTX. Účastníci LBA si pak budou moci nárokovat odměny získané před LBA, poskytovat likviditu, směňovat a obchodovat se svými tokeny $VRTX nebo je vsadit a získat tak výhody plynoucí z poskytování další likvidity tokenu $VRTX.

$VRTX je nativní token pro protokol Vertex, který má odměňovat věrné uživatele Vertexu různými výhodami. Chcete-li se dozvědět více o $VRTX, navštivte blog Vertex Protocol.

O společnosti Vertex

Společnost Vertex Protocol byla založena týmem obchodníků a inženýrů, kteří mají zkušenosti s budováním obchodu na trzích TradFi i DeFi. Viděli, že trh potřebuje, aby uživatelé mohli s DeFi komunikovat flexibilnějším způsobem, a rozhodli se využít rostoucí ekosystém na blockchainu Arbirtrum a uvést na trh vlastní obchodní protokol. Dnes jsou nadšeni, že mohou stát v čele odvětví inteligentních kontraktů a tržních inovací pro Arbitrum a pomáhat spolupracovat s některými z nejzajímavějších jmen v oblasti kryptoměn při vytváření protokolu DeFi, který funguje pro všechny uživatele.

Vertex Protocol má za cíl vytvořit nejférovější kryptoměnu na trhu a v současné době je jednou z nejrychleji rostoucích DeFi burz.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.vertexprotocol.com a/nebo přejděte na následující stránky:

Komunita na Discordu: https://discord.gg/xRdut3NyG3Twitter: https://twitter.com/vertex_protocolVeřejná dokumentace: https://vertex-protocol.gitbook.io/vertex-protocol/getting-started/vertex-overview 

Kontakt pro média

Ryan Gorman

Ředitel společnosti Gorman Strategies

ryan@gormanstrategies.com

+1 347-229-8109

 

Hlavní zprávy

Centrum Paprsek funguje již třicet let, stará se o více než sto klientů

vydáno 5. prosince 2023  5:54

Před pár dny otevřené centrum slouží hlavně klientům od šestnácti do čtyřiceti pěti let, kterým byla diagnostikována porucha autistického spektra.  celý článek

Poslouchají nás také babičky, říkají autorky úspěšného podcastu Vyhonit ďábla

vydáno 4. prosince 2023  14:09

Věci nazývají pravými jmény. Zároveň se i snaží správně pojmenovávát části pohlavních orgánů. Zuzana Kašparová a Terézia Ferjančeková jsou dvě kamarádky,...  celý článek

Streamu vládnou ještěři. Animovaný Leo vás pobaví. Mariňák Adam Driver si konečně zastřílí

vydáno 4. prosince 2023  12:55

Máme pro vás hned dva filmové tipy na chladné večery. Jeden najdete na Netflixu, druhý pro změnu na HBO Max.   celý článek

Vysokoprocentní čokoláda by určitě neměla být hořká, říká odbornice

vydáno 4. prosince 2023  5:14

Michaela Dohnálková začala s kakakovými boby pracovat v roce 2015 doma v kuchyni, s válečkem a fénem.  celý článek