metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 4 °C

Neděle, 23. ledna 2022. Svátek má Zdeněk.
Strážce streamu
Další 4 fotografie v galerii
Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC. | foto: NETFLIX

Randící show s nosorožci a pandami? Sexy příšerky od Netflixu mají spád

  14:00
STRÁŽCE STREAMU - Nezadaní účastníci seznamovacího pořadu Sexy příšery se rozhodli dát sbohem povrchnímu randění a pomocí rafinovaného make-upu a bizarních masek vyzkoušet, jestli je láska opravdu slepá. Tak zní oficiální synopse reality show, kterou nám před časem přinesla streamovací platforma Netflix. Poměrně banální nápad zamaskovat účinkující jako různá zvířata a bytosti všeho druhu nakonec příjemně táhne veskrze průměrnou randící show. Pořad ve svých šesti epizodách postupně vygeneruje šestici párů. Na konci tohoto článku se dozvíte, zda jsou některé stále spolu.

Chcete vědět, zda se můžete zakoukat do osoby, která má hlavu jako delfín, bobr, ufon či stará čarodějnice? To je otázka, která vyvstává s každou epizodou bizarní seznamovací show Sexy příšery. V průběhu šesti epizod se divákům představí osmnáct různých účastníků vybavených převážně zvířecími maskami. Všichni údajně přišli do show s nadějí, že najdou dokonalý protějšek a dokáží, že je láska skutečně slepá.

Sexy příšery možná nejsou nejzábavnější reality show letošního roku. Díky sympatické délce jednotlivých dílů, která jen lehce přesahuje dvacet minut, vám ale příjemně uteče. Svou roli hraje hlavně moment překvapení, kdy čekáte, jak bude ta banda naivů pod maskami vypadat. Nic hlubšího ale nehledejte. Sexy příšery nesměly chybět v naší internetové rubrice Strážce streamu.

Je libo bobra nebo delfína?
Tak si to shrňme. Profesionální modelka Emma už má po krk mužů, které zajímá jen její vzhled. V přestrojení za čertici proto doufá v navázání hlubšího vztahu s myšákem, sochou nebo opičákem. V dalším díle zase sehrává roli dobývaného alfa samce James. Ten má velké bicepsy a k tomu huňatý bobří kožich (nehledě na to, že je to evidentně idiot) a randí se skřítkem, levhartem a zombíkem. V dalších dílech pak hledá lásku profesionální animátorka a panda na částečný úvazek Kariselle. Činí tak při pokecech o sexu, nerdovství a dalších tématech s plecháčem, mimozemšťanem a býkem. 

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Mohl bych pokračovat příběhem vlka Ibrahima, delfínice Niny a kohouta Kelechima, ale asi už je vám to jasné. Prostě se na začátku sejde jedna hlavní příšerka, a ta si dá tři rychlorande s dalšími potvorami. Pak jednu vyřadí a se zbylými vyvolenými si dává další rande. Na konci se pak všichni odmaskovávají, a to těsně poté, co si hlavní příšerka vybírá, s kým chce zůstat. A celé je to svižné, jednoduché a příjemně předvídatelné.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Kdo je ještě spolu
Dvanáct jedinců, kteří v Sexy příšerách utvořili páry, jsem pochopitelně neobvolával. Naštěstí je ale internet plný instagramových šťouralů, kteří za mě zjistili, které z šesti romantických dvojic ještě drží pohromadě, a kdo si dal sbohem. Pokud jste pořad ještě neviděli, raději dál nečtěte:

Démonka Emma a pavián Bennett
Pravděpodobně spolu už nejsou. Navzájem se totiž nesledují na Instagramu. Nové partnery na profilech nemají.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Bobr James a Leopardka Alexis
James a Alexis se navzájem sledují na Instagramu, ale vypadá to, jako by Alexis chodila s někým jiným. Navštěvuje totiž právnickou školu v New Yorku, zatímco James cvičí v L.A.

Panda Kariselle a mimozemšťan Tyler
Sama Kariselle informovala na svém profilu o tom, že se sice s Tylerem „snažili ze všech sil“, aby věci fungovaly, ale vzdálenost a pandemie to nakonec zkomplikovaly.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Vlk Ibrahim a sova Gabi
Pravděpodobně spolu nejsou. Gabin profil je plný fotek jí a jejích přátel na veterinární škole ve Velké Británii. Ibrahim ale na fotkách absentuje.

Delfín Nina a nosorožec Mick
Tady to nejspíš klaplo. Tahle dvojka totiž bydlí jen dvě hodiny jízdy od sebe, což je nejblíž ze všech. Nina navíc Mickeyho příspěvky pravidelně lajkuje a navzájem se sledují.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Kohout Kelechi a Laň Martha
Tahle sympatická dvojka pravděpodobně udržuje vztah na dálku. Mají totiž mezi sebou oceán. Ona je z Velké Británie, on z USA. Navzájem si také lajkují příspěvky a sledují se. Věřme tomu, že to klaplo.

Komentáře

Hlavní zprávy

Tady býval ráj netuzexových československých hifi nadšenců

PRAHA? AHA!
vydáno 22. ledna 2022  23:08

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Youtuberská limuzína stojí. Žáci buštehradské školy se vozí raději ve svém

vydáno 22. ledna 2022  8:46

Na „buštěhradském hrádku“ se studenti učí nejen točit videa, ale také hrát a vytvářet počítačové hry. Pro některé to je splnění velkého snu.  celý článek

Nejen Hra na oliheň. Jižní Korea umí pro Netflix točit i kvalitní reality show

Strážce streamu
vydáno 21. ledna 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU Už jste stihli zkouknout všech osm dílů seznamovací reality show Peklo pro nezadané, která měla na Netflixu premiéru kolem vánoc? Pokud ne, tak to...  celý článek

Chcete-li jezdit autem s ELkovou SPZkou, musíte mít kde dobíjet. Teď je to však snazší

vydáno 21. ledna 2022  12:27

SPZka s písmeny EL vám zajistí spoustu výhod. Od parkování zdarma na modrých zónách, přes umožnění vjezdu tam, kam se ostatní vozy nedostanou, až po...  celý článek

Vaše fotky z Prahy