metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 18 °C

Čtvrtek, 5. srpna 2021. Svátek má Kristián.
Mustangs přivítají v Paddock lize ústecké Blades | foto: Miroslav Beneš

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysočina i díky posilám z Prahy dominuje Paddock lize

  7:00
Komerční sdělení Paddock liga amerického fotbalu má po dvou odehraných kolech jasného favorita. Vysočina Gladiators využila toho, že Prague Black Panthers se letos kvůli koronaviru nepředstaví v prestižní rakouské lize a nepřihlásili se ani do té české.

Na Vysočinu tak zamířila zvučná jména, která vyztužila obranu Gladiators. V dresu Vysočiny tak nastupuje například Hráč roku 2019 Karel Augusta. S ním jsou v obranné linií také jeho spoluhráči z Black Panthers Tomáš Svoboda, Jan Kabát nebo Jakub Smutný. Všechno hráči se zkušenostmi z kvalitní rakouské ligy nebo české reprezentace.

Mustangs přivítají v Paddock lize ústecké Blades

Obrana Gladiators zatím hraje podle papírových předpokladů. Jako první si vylámal zuby reprezentační quarterback Jan Bláha v dresu Ústí nad Labem Blades. Útok kolem Bláhy nasbíral za celý zápas pouhých 37 yardů, v zápase nezaznamenal jediný bod. Podobně si vedli i Prague Mustangs, kteří podlehli Vysočině vysoko 6:69. Pokud se obraně Gladiators vyhnou zranění nebo jiné zdravotní problémy, mají našlápnuto odehrát pravděpodobně nejdominantnější sezonu v nejvyšší lize.

Paddock liga vstoupí o víkendu do 3. kola. V základní části odehrají týmy 8 zápasů a dva nejlepší týmy ze skupiny Východ a Západ postoupí do semifinále. O mistrovský titul se pak utkají dva nejlepší týmy v Paddock Czech Bowlu na přelomu října a listopadu. Aktuální dění z prostředí amerického fotbalu můžete sledovat v magazínu Touchdown, který v pátek vysílá ČT sport.

Mustangs přivítají v Paddock lize ústecké Blades

3. kolo Paddock ligy:

  • Prague Mustangs - Ústí nad Labem Blades, sobota 16:00, Praha - Hostivař
  • Pilsen Patriots - Vysočina Gladiators, sobota 14:00, Plzeň - Bolevec
  • Brno Alligators - Ostrava Steelers, sobota 15:00, Brno - Bystrc
  • Přerov Mammoths - Brno Sígrs, neděle 14:00, Přerov - Spartak

Hlavní zprávy

Königsmühle. Do krajiny u zaniklé horské osady opět vstoupí land art

vydáno 5. srpna 2021  7:18

O víkendu se v krušnohorském Königsmühle uskuteční v Česku stále netradiční festival.  celý článek

Šotoušův sen? S foťákem jej pouštějí do zákulisí metra

vydáno 4. srpna 2021  18:45

Nápis „Vstup pro zaměstnance“ novináře Borise Koguta nezastavil v pražských, pařížských, vídeňských, moskevských ani lisabonských tunelech podzemní dráhy.  celý článek

V životě potřebuje pomocnou ruku. Psaní jde však milovníkovi cestování samo

vydáno 4. srpna 2021  6:00,  aktualizováno  15:53

Cestovatel Filip Schiller má své tempo, a využívá proto odborné poradce. Jeho knihy jsou „limitované edice“.  celý článek

Sběratelé autíček se při výběru modelů předhánějí v klikání

vydáno 4. srpna 2021  12:18

Dá se říci, že nadšenci pro modely z Nového Hrádku kupují výjimečně (a svým způsobem) i zajíce v pytli. Objednali si v klubovém členství vozy, které zatím...  celý článek

Vaše fotky z Prahy