metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 9 °C

Sobota, 24. března 2018. Svátek má Gabriel.
Deset lákadel, kvůli kterým stojí za to navštívit Motosalon v Brně
Další 4 fotografie v galerii
Deset lákadel, kvůli kterým stojí za to navštívit Motosalon v Brně | foto: Veletrhy Brno

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Deset lákadel, kvůli kterým stojí za to navštívit Motosalon v Brně

1. března 2018  7:00
Komerční sdělení Svátek všech motorkářů se vrací do Brna a je větší než kdy předtím. Letos se Motosalon uskuteční od 8. do 11. března a rozhodně je na co se těšit!

1)Dorazí všechny významné značky

Novinky od kompletní japonské čtyřky – Hondy, Yamahy, Suzuki a Kawasaki, amerických značek Harley-Davidson a Indian, německého výrobce BMW Motorrad, britského Triumphu či italských značek Ducati, Aprilie, Piaggia či MV Agusta si prohlédnete na rekordní ploše. Chybět nebudou ani firmy KTM nebo Husqvarna.

2)Požitek na čtyřech kolech

Na své si přijdou také milovníci čtyřkolek. Tuto sekci zaplní stroje značek ATV, Can-Am, Arctic Cat, Access Motor, LINHAI, TGB nebo BRP. Těšit se můžete také na bohaté příslušenství.

3)Představí se poprvé…

V pavilonech se kromě známých firem potkáte i s několika nováčky. Představí se například rakouská značka KSR, z Itálie TM Racing či SWM moto a vidět bude i BETA.

4)Servis pro helmy

Kvalitní helma je důležitou sou-částí výbavy každého motorkáře. Jak se o ni ale starat? To vám poradí v servisní dodávce helem značky Arai, která vám na výstavišti bude k dispozici.

5)Světové i české premiéry

Dnem i nocí pracuje tým společnosti Motoscoot na tom, aby v Brně představil ve světové premiéře retro motorku Jawa 50 typ 555 Pionýr v plně elektrické verzi. Kromě ní přiveze firma v české premiéře také elektrický motocykl e-Duck, který cílí zejména na mladé.

6)Veletrh podporují známé tváře

Říkají si Vandráci Vagamundos a na motorkách cestují po světě. Letos se stali také tvářemi Motosalonu – Jan Révai a Pavel Liška. „Motorky miluji od dětství a na tuto akci jezdím každý rok,“ uvedl Révai. Letošní Motosalon ovšem vynechá, protože v době jeho konání bude zrovna v Mexiku. Můžete se však těšit na jinou osobnost z motorkářského světa, která je také tváří letošního ročníku. V Brně se potkáte s Pepou „Sršněm“ Šillerem.

Deset lákadel, kvůli kterým stojí za to navštívit Motosalon v Brně

7)Slavnostní zahájení

Ve čtvrtek ve 13 hodin se určitě přijďte podívat k pódiu v pavilonu P na slavnostní zahájení. Setkáte se jak s populárními tvářemi z motobranže, tak s významnými hosty. Dozvíte se zajímavé informace třeba o jejich vztahu k motorkám.

8)Čtyři dny plné show

V doprovodném programu si užijete parádní vystoupení a show, ze kterých se vám bude tajit dech. Těšte se třeba na Crazy Day, Míru Lisého či Motogymkhanu. Zajímavý program připravil i Automotodrom Brno!

9)Novinky na vlastní kůži

Nekupujte zajíce v pytli. Ještě před pořízením nového stroje si ho vyzkoušejte na testovacích jízdách. Po areálu výstaviště se projedete třeba na skútrech značek Honda, Kymco a Piaggio.

10)Zvolte Motocykl roku

Tradičně rozhodnete také o tom, který stroj si zaslouží titul Motocykl roku 2018. Hlasování odstartovalo už 1. února, tak zamiřte na www.motocyklroku.cz a vyberte si svého favorita.

Fotogalerie

Veletrh Motosalon se koná na brněnském výstavišti od 8. do 11. března. Více informací najdete na bvv.cz/motosalon nebo fb.com/bvvmotosalon.

Hlavní zprávy

Sériová hvězda. Cena pro Peugeot 508

Peugeot 508
vydáno 24. března 2018  11:58

Nový Peugeot 508, který byl představen ve světové premiéře na ženevském autosalonu, získal první cenu od čtenářů časopisu Autoplus a posluchačů rozhlasové...  celý článek

Velikonoce v Techmanii. Tyto svátky jsou věda!

Techmania v Plzni
vydáno 24. března 2018  9:48

V průběhu velikonočních svátků od 29. března do 2. dubna připravilo plzeňské vědecké centrum Techmania speciální doplňkový program. Svátky představí z...  celý článek

Pozor na změnu času, bude kratší noc

V neděli ve dvě hodiny ráno čas posune o hodinu dopředu.
vydáno 24. března 2018  6:53

V noci na zítřek začne platit letní čas a hodinové ručičky se posunou o hodinu dopředu. Kvůli chybějícím 60 minutám se „zpozdí“ osm nočních dálkových...  celý článek

Krátké výluky. Z Florence na Palmovku to nepojede

Kudy dál z Anděla poradí informátoři.
vydáno 23. března 2018  15:51

Pražskou MHD čeká v těchto dnech několik krátkodobých tramvajových výluk. Od zítřka do pondělí bude například přerušen provoz tramvají z Palmovky na...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám