metro.cz

Počasí v Praze

3 °C / 15 °C

Pondělí, 22. října 2018. Svátek má Sabina.
Festival Life! - zábava pro celou rodinu.
Festival Life! - zábava pro celou rodinu. | foto: Festival Life!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Festival Life! - zábava pro celou rodinu

3. listopadu 2017  0:01
Komerční sdělení Deset hal plných sportu, tance a zábavy nabídne od 10. do 12. listopadu festival Life! na brněnském výstavišti. Abyste věděli, na co se těšit, vybrali jsme pro vás 10 největších lákadel.

SPORT Life! je stěžejní součástí celého festivalu a nabízí na 50 sportovních a zábavných aktivit pro celou rodinu. V prodejní části se představí mnoho značek vybavení pro sport a volný čas.

V pátek 9. listopadu začneme programem SPORT Life! pro mládež, který je určen žákům 6. – 9. tříd. Od pátku do neděle bude probíhat v pavilonu V oblíbená soutěž LA SPORTIVA SPORT Life! bouldercontest, zkoušet lezení i lanové atrakce mohou dospělí i děti. Pokud se chcete umět proběhnout městem nebo přírodou trochu jinak, na SPORT Life! se můžete naučit základy parkouru. Ve Freestyle zóně v pavilonu A se uskuteční tři mistrovství České republiky a také workshopy pro návštěvníky.

Zhruba dvacítka sportů čeká na sportovně zaměřené rodiny v Family hall (G2), kde bude možné také vyzkoušet atrakci z televizní show Drtivá porážka (Wipeout). Návštěvníci výstaviště si také budou moci zafandit u mistrovství ČR v Headisu, v dalším celorepublikovém klání se utkají špičky trickline v Czech Trickline Cup 2017 v pavilonu A. Do tří sekcí bude rozdělena kondiční zóna AC Fitness pro všechny, kteří už začali nebo chtějí začít s aktivním a zdravým životním stylem. Návštěvníkům se bude věnovat několik zkušených trenérů a k dispozici bude spousta nářadí a pomůcek.

Už poněkolikáté si užijeme syrový zvuk rally speciálů – v sobotu v pavilonu Z a jeho okolí proběhne exhibiční loučení se sezónou AGROTEC SportLife Rally Show 2017. V pavilonu V připravujeme oblíbenou hokejbalovou střelnici. Nejtěžší triky už teď pilují závodníci MERCEDES-BENZ GRAND BMX 2017, vy je uvidíte v pavilonu G1. Připraveno je i spousta dalších atrakcí a sportů, podívejte se na kompletní program SPORT Life! 2017.Extrémní sporty

Milovníky adrenalinu potěší množství extrémních sportů. V pavilonu A1 si užijete Meatfly Freestyle Arenu, v pavilonu G1 na vás zase čeká 5. ročník závodu MERCEDES-BENZ GRAND BMX 2017 o titul Mistra ČR ve Freestyle BMX PARKU. Na stejném místě se uskuteční také biketrialové Halové mistrovství Evropy 2017 a 9. závod seriálu MČR, PČR a Poháru ČMF.

Mistrovství ČR v počítačových a mobilních hrách

Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends. Ve dvou nejhranějších počítačových titulech současnosti zabojují ti nejlepší na Mistrovství ČR v počítačových hrách v pavilonu B. Po druhé událost pro hráče na PC doplní také Vodafone Mistrovství ČR v mobilních hrách. Na něm se utkají mistři v hrách Hearthstone a Clash Royale.

YOU2BER Life!

Jsou mladí a úspěšní – youtubeři. V sobotu 11. listopadu opět zavítají do Brna, aby se potkali s fanoušky a udělali si s nimi selfie. Proto zveme všechny příznivce House, Pedra, Fattyho, Makyny, Anny Šulc a dalších, aby přišli na VIP program, který chystáme v hale C. Pozor, lístky se na něj kupují zvlášť!

DANZA Life! cup

Jive, waltz, tango i další standardní a latinskoamerické tance musí ovládat páry, které budou bojovat v soutěži DANZA Life! CUP. Ta se premiérově uskuteční v neděli 12. listopadu ve 2. patře pavilonu E. Parket MEGA STUDIA jí bude patřit od 9 do 16 hodin. Přijďte tanečníky podpořit!

Flash mob se Simonou Krainovou, Leošem Marešem a Ondřejem Sokolem

Sobotní flash mob – tedy pokus o překonání rekordu v počtu lidí tančících stejnou choreografii na jednom místě – už neodmyslitelně patří k festivalu Life! Nejinak tomu bude i letos. Po dlouhé době si na pódiu zatančí i hvězdná žena. Šarmantní Simona Krainová opráší taneční znalosti, které získala ve slovenské soutěži Let’s Dance, a určitě předvede skvělý výkon.

Life! STYLE - vše pro moderní ženu

Dámy, nechte si poradit s líčením a oblékáním. Zavítejte do pavilonu A2 na nový projekt Life! STYLE. Dostanete se do péče profesionálních stylistů a vizážistů. Z výstaviště tak odejdete o několik let mladší. Navíc si nakoupíte zdravé a chutné potraviny.

Večerní párty

Zábava na výstavišti nekončí ani po zavření veletrhu. V pátek a sobotu jsme pro vás připravili párty. Techno akce PRIGL HALL vás roztančí v pátek. V sobotu pak potěšíme příznivce HIP HOPu. Na své si přijdou i milovníci masek – po druhé se do pavilonu E vrací oblíbená DANCE Life! Movie

Carneval Party

V zaplněných pavilonech toho na vás ale čeká mnohem více. Sledujte nás na Facebooku, kde se každý den dozvíte něco nového.Hlavní zprávy

Auta u lamp zbaví trusu nové bodce

Ilustrační snímek
vydáno 21. října 2018  11:55

Holuby chce z Ládví vyhnat místní radnice. Jinde je plaší falešní dravci.  celý článek

Masaryk jako drsňák i frajer

Filmový prezident Masaryk
vydáno 21. října 2018  9:55

Prvního československého prezidenta zase hraje Huba. Pár hovorů již na plátně zažil.  celý článek

Jakpak se ručně točí kornouty

Redaktorka deníku Metro a majitel cukrárny v akci
vydáno 21. října 2018  6:20

Makový, matcha i s čokoládou. Do těch poctivých se vejde víc zmrzliny.  celý článek

První táta na rodičovské dovolené v historii AVU

Mikoláš Růžička se synem Tobiášem
vydáno 20. října 2018  14:55

Mikoláš Růžička na Akademii výtvarných umění (AVU) vystudoval a donedávna pracoval. Od začátku října je manžel herečky Andrey Růžičkové na dovolené, té...  celý článekVaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám