metro.cz

Počasí v Praze

18 °C / 27 °C

Středa, 19. září 2018. Svátek má Zita.
Mám půjčky, finanční problémy, jsem po insolvenci: Potřebuji pomoct
Mám půjčky, finanční problémy, jsem po insolvenci: Potřebuji pomoct | foto: MDfin

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mám půjčky, finanční problémy, jsem po insolvenci: Potřebuji pomoct

15. března 2018  7:00
Komerční sdělení Celková výše dluhu obyvatel Česka jen loni stoupla na astronomických 1,96 bilionu korun. Taková částka by vystačila menšímu městu na několik desítek let. Ovšem to není jediný problém, který Čechy trápí.

Spousta z nich si totiž napůjčovala peníze za relativně výhodných podmínek, které se ovšem až časem ukázaly jako extrémně nevýhodné. A k tomu všemu se aktuálně nachází 21 343 Čechů v insolvenci a další tisíce ji již mají za sebou. Neřešitelná situace? Prakticky ano!Půjčky, vysoké úroky, insolvence - jak to vyřešit?

Finanční problémy zkrátka drtí Českou společnost. Ze všech stran se na nás valí jeden problém za druhým. A když se nám jej konečně podaří vyřešit, objeví se další. A takto stále dokola. Není proto divu, že si půjčujeme, půjčujeme a půjčujeme. Co hůř, začínají si půjčovat už i teenageři. Budoucnost je proto v tomto ohledu nejistá. Takže jak nastalou situaci vyřešit?

Mám půjčky, finanční problémy, jsem po insolvenci: Potřebuji pomoct

Jednou a provždy!

Shodneme se, že to chce rázný a tvrdý krok. Jednou a provždy! Bude to sice zprvu trochu bolestivé, ale přinese to své ovoce. Řešením je konsolidace všech půjček, úvěrů a kreditek do jedné. Ať už jste po insolvenci či nikoliv, učiňte tak co nejdříve! Jen tak se zbavíte všech půjček, které aktuálně zbytečně zatěžují váš rozpočet.

Nižší úroky, jedna půjčka, menší finanční zátěž

Zkonsolidovat své půjčky do jedné můžete u finanční společnosti MDfin. Jedná se o zprostředkovatele půjček, u kterého můžete zkonsolidovat všechny své stávající úvěry. Pokud máte za sebou čistou finanční minulost, můžete zkonsolidovat až 600 000 Kč. Pokud je za vámi insolvence, můžete si naopak půjčit pro splacení všech svých půjček až 50 000 Kč a začít s čistým štítem.

S řešením neotálejte!

Tak či tak, začněte nastalou situaci rychle řešit. Každý měsíc vám z účtu odchází pořádný balík peněz. A i když jste si na počátku půjčovali s vidinou rychlé finanční pomoci, dnes vás vaše půjčky stahují ke dnu. Zbavte se proto finančních okovů, snižte úroky, zmenšete finanční zátěž a začněte konečně žít!

Mám půjčky, finanční problémy, jsem po insolvenci: Potřebuji pomoct

Pokud vás možnost konsolidace či půjčky po insolvenci od MDfin zaujala, určitě se nebojte je kontaktovat na čísle +420 606 505 032 nebo na e-mailu info@mdfin.cz. Pomocnou ruku dostane každý. Tedy každý, kdo si o ni řekne. Nebojte si proto o ni říct!Hlavní zprávy

Xindl X: Byla zábava zkusit si věci, které jsem na deskách neměl

Ondřej Ládek v civilu
vydáno 19. září 2018  14:45

Ondřej Ládek vydává pod přezdívkou Xindl X pozítří šestou studiovou desku. Nese název Sexy Exity a přináší pestrou škálu písní. Autor většiny z nich se v...  celý článek

„Začalo to vlaštovkou de luxe,“ říká spisovatel Václav Šorel

Z publikace Vzduch je naše moře – Historie českého a československého letectví...
vydáno 19. září 2018  11:32

Podzimní Velký knižní čtvrtek nabídne patnáct novinek napříč žánry. Na pultech knihkupců se objeví mimo jiné i publikace Vzduch je naše moře – Historie...  celý článek

Švédský nábytek dorazí bez kuliček

Interiér prodejny Ikea na Václavském náměstí v Praze.
vydáno 19. září 2018  8:32

Skandinávská firma Ikea otvírá zítra na Václavském náměstí novou malou prodejnu.  celý článek

Rezidenti platí a podvodníci šetří. Zakrývají si espézetky

Zakrytá registrační značka automobilu v Pařížské ulici.
vydáno 19. září 2018  5:55

Bahno. Nálepky. Hadry. Listí. Tohle všechno najdete na SPZ v parkovacích zónách.  celý článekVaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám