metro.cz

Počasí v Praze

3 °C / 7 °C

Čtvrtek, 20. února 2020. Svátek má Oldřich.
Adidas Runners
Adidas Runners | foto: adidas ČR

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Adidas Runners Prague mění běh na zábavu

18. listopadu 2019  7:00
Komerční sdělení - Možná jste už po Praze spatřili běhat větší skupinky lidí, mnoho z nich v černých tričkách. Běh je nejlevnějším sportem a taky přirozeným lidským pohybem. Za poslední dekádu se ale posunul na úplně novou úroveň.

Kdysi býval výhradou profesionálních atletů, dnes se stal oblíbenou zálibou, o čemž svědčí i rostoucí počet hobby běžců na všech závodech.

Jednou z největších běžeckých komunit na světě je komunita adidas Runners. Najdete je v Berlíně, Varšavě, Paříži, Barceloně, Los Angeles… celkem v 53 městech po celém světě. Pokud jste tedy na dovolené nebo na služební cestě a nechce se vám běhat samotnému nebo neznáte běžecké trasy, stačí se obrátit na místní členy komunity. Okamžitě jako byste narazili na partu starých přátel.

Tato skvělá komunita si našla své místo samozřejmě i v Praze. Běžce v černých klubových tričkách tak můžete potkat v ulicích, parcích nebo na závodech.

Proč je ale zrovna tato běžecká skupinka výjimečná? Není to totiž jen o běhu. Tato parta kámošů se navzájem podporuje, společně cestuje na závody, třeba i do zahraničí, nebo sbírá kilometry na dobročinné účely.

Aby však při běhu všechny svaly, šlachy a klouby fungovaly, jak mají, je potřeba posilnit střed těla, pravidelně provádět strečink a nezapomínat i na regeneraci.

Proto adidas letos v září otevřel vlastní sportovní prostor, Runbase, kde každý běžec najde komplexní řešení pro svůj sportovní rozvoj, od profesionálních trenérů, hodin jógy přes funkční tréninky až po workshopy o výživě a různé eventy. Protože každý úspěch je potřeba oslavit!

Pokud běháte nebo byste chtěli začít, adidas Runners Prague Vás srdečně zve do Runbase v Karlíně, na Pobřežní 78. Všechny tréninky jsou zdarma, stačí si stáhnout aplikaci adidas RUNNING a přihlásit se na ně.

Více informací na adidas.cz/adidasrunners nebo na facebookové stránce adidas Runners Prague.

#adidasrunnersprague

Adidas Runners

Hlavní zprávy

Převládat bude klasika, ale pozval jsem i hosty z oblasti jiných žánrů, láká na koncert Svěcený

Jaroslav Svěcený
vydáno 20. února 2020  12:00

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený se nezastaví. Koncertuje v Česku i ve světě, chystá tři CD a zároveň už myslí na narozeninové koncerty. Letos totiž...  celý článek

Prvorepublikové metro. Mohli jsme mít stanice jako Berlín

Takto chtěl architekt Jan Hird Pokorný ve 30. letech vyřešit dopravu na náměstí...
vydáno 20. února 2020  11:11

Publicista Jan Charvát zkoumal nerealizované plány pražského metra. Jak by se nyní pod zemí cestovalo, kdyby byla stavba zahájena o několik desítek let...  celý článek

Rocková hudba navodí blažené pocity

Karolína Kubešová
vydáno 20. února 2020  9:51

Existují různé způsoby, jak docílit pohody a vnitřního klidu. Jednou z osvědčených cest jsou meditace. Stav bytí, kdy má člověk uvolněné tělo, klidnou...  celý článek

Fandění může zastavit srdce. Kolapsy fanouškům přivádí hlavně Baník

Ilustrační snímek
vydáno 20. února 2020  5:31

Sportem ku zdraví pokaždé neplatí. Někdy může být i pouhé povzbuzování pro příznivce infarktových zápasů životu nebezpečné.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám