metro.cz

Počasí v Praze

-3 °C / 3 °C

Středa, 22. ledna 2020. Svátek má Slavomír.
Adidas Runners
Adidas Runners | foto: adidas ČR

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Adidas Runners Prague mění běh na zábavu

18. listopadu 2019  7:00
Komerční sdělení - Možná jste už po Praze spatřili běhat větší skupinky lidí, mnoho z nich v černých tričkách. Běh je nejlevnějším sportem a taky přirozeným lidským pohybem. Za poslední dekádu se ale posunul na úplně novou úroveň.

Kdysi býval výhradou profesionálních atletů, dnes se stal oblíbenou zálibou, o čemž svědčí i rostoucí počet hobby běžců na všech závodech.

Jednou z největších běžeckých komunit na světě je komunita adidas Runners. Najdete je v Berlíně, Varšavě, Paříži, Barceloně, Los Angeles… celkem v 53 městech po celém světě. Pokud jste tedy na dovolené nebo na služební cestě a nechce se vám běhat samotnému nebo neznáte běžecké trasy, stačí se obrátit na místní členy komunity. Okamžitě jako byste narazili na partu starých přátel.

Tato skvělá komunita si našla své místo samozřejmě i v Praze. Běžce v černých klubových tričkách tak můžete potkat v ulicích, parcích nebo na závodech.

Proč je ale zrovna tato běžecká skupinka výjimečná? Není to totiž jen o běhu. Tato parta kámošů se navzájem podporuje, společně cestuje na závody, třeba i do zahraničí, nebo sbírá kilometry na dobročinné účely.

Aby však při běhu všechny svaly, šlachy a klouby fungovaly, jak mají, je potřeba posilnit střed těla, pravidelně provádět strečink a nezapomínat i na regeneraci.

Proto adidas letos v září otevřel vlastní sportovní prostor, Runbase, kde každý běžec najde komplexní řešení pro svůj sportovní rozvoj, od profesionálních trenérů, hodin jógy přes funkční tréninky až po workshopy o výživě a různé eventy. Protože každý úspěch je potřeba oslavit!

Pokud běháte nebo byste chtěli začít, adidas Runners Prague Vás srdečně zve do Runbase v Karlíně, na Pobřežní 78. Všechny tréninky jsou zdarma, stačí si stáhnout aplikaci adidas RUNNING a přihlásit se na ně.

Více informací na adidas.cz/adidasrunners nebo na facebookové stránce adidas Runners Prague.

#adidasrunnersprague

Adidas Runners

Hlavní zprávy

Na Masarykově nádraží se zastavil čas. Způsobil to poškozený kabel

Hodiny na Masarykově nádraží ukazují 8:33.
vydáno 22. ledna 2020  9:24

Hodiny v hale vlakového nádraží mají opět fungovat koncem ledna.  celý článek

Děti málo mluví. Ve škole i doma s rodiči

Ilustrační snímek
vydáno 22. ledna 2020  6:05

Doma se s dětmi častěji „baví“ televize a počítač než rodiče. Přichází problémy s řečí.  celý článek

Původní vlek jsme našli ve sklepě, říká šéf Monínce

Monínec
vydáno 21. ledna 2020  16:02

Skiareál Monínec leží ve středních Čechách, přesto se lyžařům otevírá jako jeden z prvních. Sníh tu totiž díky unikátní technologii umí vyrobit i v...  celý článek

Do Prahy plují další stovky koloběžek

Nový typ koloběžek
vydáno 21. ledna 2020  10:42

Společnost Lime jedná s městem. Chce do Lítačky.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám