metro.cz

Počasí v Praze

-4 °C / -1 °C

Sobota, 15. prosince 2018. Svátek má Radana, Radan.
Dívky v sukních opět budou rozdávat deník Metro.
Větší foto
Dívky v sukních opět budou rozdávat deník Metro. | foto: Metro.cz

Fanděte s námi fotbalu. Deník Metro opět rozdává odměny!

11. června 2018  9:52 Metro.cz
Vyfoťte se ve čtvrtek a pátek s kameloty a kamelotkami v ulicích Prahy a získejte finanční odměnu a věcné ceny.

Ve čtvrtek začíná fotbalové mistrovství světa a vy se v ulicích můžete ve stejný den setkat se třiceti kameloty v zelených dresech s logem deníku Metro. O den později se na různých místech hlavního města objeví zase stejný počet jejich kolegyň v sukních vyrobených z novin. Například na Václavském náměstí, na Andělu či náměstí Míru.

Metro navazuje na úspěšnou akci z konce března s názvem Vítáme jaro. Tehdy chodily na desítkách frekventovaných míst dívky v sukních a zájemci se s nimi fotili a mohli vyhrát finanční odměny i věcné ceny. Stejnou příležitost máte tento týden.

Vaše fotografie s chlapci nebo dívkami posílejte na naši adresu mms@metro.cz. Vždy uveďte místo, kde k fotce došlo, a vaše celé jméno. Na snímku skutečně musíte být s kameloty či kamelotkami vy nebo vaši blízcí.

Snímky posílejte do neděle 17. června. Následující úterý budou nejzajímavější fotografie vybrané redakcí zveřejněny v deníku Metro. Jejich autoři získají 300 nebo 500 korun. Pětice autorů vybraných snímků dostane také věcné ceny – mikinu, deštník a fotbalový míč.

Kde budou kameloti a kamelotky

  • Ve čtvrtek a pátek můžete vidět chlapce a dívky na těchto místech. Stačí se s nimi vyfotit a poslat nám snímek. Můžete vyhrát i vy.
  • Pařížská ulice, Václavské náměstí, Na Příkopě, Národní třída, I. P. Pavlova, náměstí Míru, Budějovická, Anděl, Dejvice, Hradčanská, Holešovice, Florenc.

Komentáře

Hlavní zprávy

V kancelářích bez košů? Velké firmy mění zvyky

Recyklační boxy
vydáno 14. prosince 2018  15:04

Asi padesáti pracovníkům pražské centrály ČSOB odebrali minulý měsíc odpadkové koše. Chtějí-li něco vyhodit, musí ujít pár desítek metrů do kuchyňského...  celý článek

Spisovatel z hlavy odvypráví, co, kdy a kam letí. Právě vydal knihu o cestování

Filip Schiller
vydáno 14. prosince 2018  12:49

Na cedulce připevněné na košili, kterou nosí při práci v kavárně na Andělu, má nápis „FILIP – cestovatel :-)“. Za blonďatými kudrnami a úsměvem od ucha k...  celý článek

Velký přehled betlémů v Praze. Poradíme, kam se vydat za Ježíškem

Slaměný betlém v životní velikosti[AUTOR_FOTO]
vydáno 14. prosince 2018  9:24

Některé výstavy jsou už tradiční. Také letos se vánoční výjev objeví v Betlémské kapli, u Lorety či v Senátu.  celý článek

Vymysleli školní budovu, kde se žáci budou cítit dobře

Nově navržený objekt trojské základní školy
vydáno 14. prosince 2018  6:47

Český tým architektů zazářil na mezinárodní soutěži.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám