metro.cz

Počasí v Praze

22 °C / 36 °C

Středa, 26. června 2019. Svátek má Adriana.
Lions čekají na titul v Paddock lize dvanáct let
Lions čekají na titul v Paddock lize dvanáct let | foto: Jakub Pláteník

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lions čekají na titul v Paddock lize dvanáct let

31. května 2019  0:01
Komerční sdělení Nejstarší český klub amerického fotbalu, Prague Lions, by letos rád ukončil dlouhé čekání na titul. Z trofeje se naposled Lions radovali v roce 2006. Od té doby na další titul čekají. Velmi blízko byl pražský tým po deseti letech. V roce 2016 odehráli Lions finále proti pražským rivalům, Prague Black Panthers.

Po dominantní základní části, ve které vyhráli Lions všechny zápasy, přišlo nešťastné finále. V něm Lions podlehli i kvůli chybnému rozhodnutí rozhodčích, kteří nesprávně vyhodnotili poslední akci zápasu. Lions měli získat dva body, které by překlopili vítězství na jejich stranu. Místo toho přišlo velké zklamání.

Letos jsou Lions opět ve skvělé formě a základní částí prochází suverénně. Naposledy si na pražském týmu vylámala zuby Vysočina Gladiators. V zápase dvou neporažených týmů vyhráli Lions 48:13. Pražané potvrzují roli favoritů a po šesti zápasech mají šest výher. Lions jsou blízko k vítězství ve skupině, které zaručuje domácí semifinále. Po dvou semifinálových porážkách v řadě Lions věří, že tento rok jim účast ve finálovém Czech Bowlu neuteče. Cíl však mají jiný. Vyhrát titul a ukončit dlouhé čekání na titul. V neděli čeká Lions další soupeř. V sedmém kole Paddock ligy přivítají plzeňské Patriots.

Lions čekají na titul v Paddock lize dvanáct let

Hlavní zprávy

Nabíječi koloběžek si vydělají méně, ale za adrenalin to stojí

Koloběžky přivezly zábavu i problémy na chodnících.
vydáno 25. června 2019  19:58

Viděli jste někdy člověka, jak jede po ulici na dvou zelených elektrokoloběžkách? Není to zloděj ani vtipálek, je to takzvaný dobíječ – juicer. Když...  celý článek

Nový viadukt dřív než za rok. Využití najde většina oblouků

Takto by mohl viadukt vypadat v roce 2022.
vydáno 25. června 2019  13:09

Změny okolí karlínského vlakového přemostění vyjdou na zhruba 343 milionů korun.  celý článek

Na Smetance chtějí chránit ptáky i javor

Pozůstatky kácení u školy.
vydáno 25. června 2019  5:22

Radní Prahy 2 dnes diskutují o kácení v areálu školy. „Setkání svolali s několikaletým zpožděním,“ reagují obyvatelé.  celý článek

Milostné vzdechy sousedů zákony neutiší, říká právník

Pražané si stěžují na vzdychání. Řeší to i letáky.
vydáno 24. června 2019  8:20

Deník Metro oslovil právníka Jana Lukeše s otázkou, jak by se dal v Praze vyřešit problém s takzvanými „královnami soulože“. Téma, které se s příchodem...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám