metro.cz

Počasí v Praze

15 °C / 22 °C

Pondělí, 15. července 2019. Svátek má Jindřich.
Lions hrají o účast v Paddock Czech Bowlu
Lions hrají o účast v Paddock Czech Bowlu | foto: Quantum Ideas s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lions hrají o účast v Paddock Czech Bowlu

3. července 2019  7:00
Komerční sdělení K semifinálovému zápasu Paddock ligy amerického fotbalu nastoupí Prague Lions na domácím hřišti proti Vysočině Gladiators. V pátek od 17:00 vypukne boj o účast ve finálovém Paddock Czech Bowlu. Lions ovládli základní část, ve které si připsali pouze jednu porážku. Proto bude pražský tým favoritem.

Vzájemný zápas ze základní části ovládli Lions 48:13. Dominantní výkon obrany Lions v tomto zápase zastínil pokles formy v závěru základní části. Ve dvou zápasech s Pardubicemi inkasovali Lions 34 a 52 bodů. To by proti útoku Gladiators, který patří mezi nejproduktivnější v lize, mohl být problém. Útok Lions hraje po celou sezonu v parádní formě, což potvrzuje i překonaný rekord quarterbacka Michaela Hayese v počtu naházených touchdownů za sezonu. Americká opora Lions naházela v deseti zápasech 39 touchdownů a o jeden touchdown překonala rekord. Diváci pátečního semifinále se tak mohou těšit na atraktivní fotbal.

Zápas odvysílá ČT sport v přímém přenosu, který začíná v 16:50. Podaří se nejstaršímu českému klubu postoupit do finále a vyhrát titul, na který čeká od roku 2006?

Hlavní zprávy

Nejvíc plýtváme s oblečením, jídlem a časem, říká student sociologie

Alvin Korčák
vydáno 15. července 2019  16:21

Vyznává minimalismus a na přednáškách nabízí i dalším lidem cesty, jak snížit počet věcí, které ani nepotřebují. V rozhovoru pro deník Metro mluvil mladý...  celý článek

Sbohem, Sheldone! Seriálový fenomén končí

Celá parta
vydáno 15. července 2019  13:11

Poslední epizoda seriálu Teorie velkého třesku bude dnes večer k vidění na stanici Prima Cool.  celý článek

Hon na správce rozbitých schůdků trval téměř měsíc

Děravý a bez nájezdu.
vydáno 15. července 2019  10:03

Rozbité chodníky, přerostlá zeleň nebo špatně značené přechody. To jsou časté nešvary, jejichž fotografie pravidelně zasílají čtenáři do rubriky Metro...  celý článek

Bulli bude vozit orosené poklady ze všech koutů Česka

Zleva: Jan „Johny“ Pavliš, Ivo Krejčiřík a Jirka Žardecký
vydáno 15. července 2019  5:44

Česko je známé i díky svému pivu. Většinou ale lidé sáhnou po „komerční“ značce. To se rozhodli změnit tři kamarádi z Brna. „Renovujeme staré hippie auto...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám