metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 29 °C

Pondělí, 22. července 2019. Svátek má Magdaléna.
Lions hrají o účast v Paddock Czech Bowlu
Lions hrají o účast v Paddock Czech Bowlu | foto: Quantum Ideas s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lions hrají o účast v Paddock Czech Bowlu

3. července 2019  7:00
Komerční sdělení K semifinálovému zápasu Paddock ligy amerického fotbalu nastoupí Prague Lions na domácím hřišti proti Vysočině Gladiators. V pátek od 17:00 vypukne boj o účast ve finálovém Paddock Czech Bowlu. Lions ovládli základní část, ve které si připsali pouze jednu porážku. Proto bude pražský tým favoritem.

Vzájemný zápas ze základní části ovládli Lions 48:13. Dominantní výkon obrany Lions v tomto zápase zastínil pokles formy v závěru základní části. Ve dvou zápasech s Pardubicemi inkasovali Lions 34 a 52 bodů. To by proti útoku Gladiators, který patří mezi nejproduktivnější v lize, mohl být problém. Útok Lions hraje po celou sezonu v parádní formě, což potvrzuje i překonaný rekord quarterbacka Michaela Hayese v počtu naházených touchdownů za sezonu. Americká opora Lions naházela v deseti zápasech 39 touchdownů a o jeden touchdown překonala rekord. Diváci pátečního semifinále se tak mohou těšit na atraktivní fotbal.

Zápas odvysílá ČT sport v přímém přenosu, který začíná v 16:50. Podaří se nejstaršímu českému klubu postoupit do finále a vyhrát titul, na který čeká od roku 2006?

Hlavní zprávy

„Dveře únikovek nezamykají“

Petr Hučík (druhý zleva)
vydáno 22. července 2019  11:25

Kvůli požáru přišlo začátkem tohoto roku o život pět mladých Polek. Navštívily totiž jednu z únikových her v místním zábavním centru a kvůli nedodržení...  celý článek

Ženská parkovací místa. Podle restaurace jsou bezpečnější

Parkovací místa pro ženy
vydáno 22. července 2019  5:55

Testy ukazují, že ženy jsou na parkovištích opatrnější. Potřebují ale místo.  celý článek

Ohníček, barvičky i umělá krev. Vyzkoušeli jsme si Chemii hrou

Redaktorka na workshopu Chemie hrou.
vydáno 21. července 2019  6:02

Na Veletrhu vědy, který začátkem června proběhl v Praze, si návštěvníci mohli prohlédnout hodně věcí, ať už je baví biologie, medicína, nebo astronomie....  celý článek

Sonda do duše českého nohejbalu: Už není sportem pro pivaře

Memoriál Jardy Svobody, tradiční turnaj na osadě Havran se letos konal už po...
vydáno 20. července 2019  6:57

„Chlapi, dáme pivko a čutneme si nohec? Já s bráchou proti vám všem, o panáka!“ Tohle je sonda do duše českého nohejbalu, za kterou v létě možná dostaneme...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám