metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 19 °C

Sobota, 19. září 2020. Svátek má Zita.
Paddock liga se o víkendu přehoupne do druhé poloviny
Paddock liga se o víkendu přehoupne do druhé poloviny | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Paddock liga se o víkendu přehoupne do druhé poloviny

17. září 2020
Komerční sdělení Po týdnu volna je o víkendu na programu páté kolo Paddock ligy amerického fotbalu. Prague Mustangs ve své nečekané premiéře v nejvyšší lize stále čekají na první vítězství. Náhradník na poslední chvíli za Prague Lions vyrazí v pátém kole na půdu největšího favorita ligy, Vysočiny Gladiators. Zápas se hraje v neděli od 16:00 na stadionu FC Vysočina v Jihlavě.

Po týdnu volna je o víkendu na programu páté kolo Paddock ligy amerického fotbalu. Prague Mustangs ve své nečekané premiéře v nejvyšší lize stále čekají na první vítězství. Náhradník na poslední chvíli za Prague Lions vyrazí v pátém kole na půdu největšího favorita ligy, Vysočiny Gladiators. Zápas se hraje v neděli od 16:00 na stadionu FC Vysočina v Jihlavě.

Sbírání zkušeností mezi elitou. Tak by se dalo popsat počínání Prague Mustangs v Paddock lize. Přechod z druhé ligy do nejvyššího patra bývá pro týmy náročný. Své o tom ví i trojnásobní vicemistři z Ostravy. Steelers se po návratu do nejvyšší ligy dočkali jednoho vítězství z deseti zápasů základní části. A tak není s podivem, že v tabulce svítí u Mustangs v kolonce výher nula.


Nejvyšší prohru zaznamenal pražský tým proti svému nadcházejícímu soupeři. V Hostivaři prohráli Mustangs nad Vysočinou vysoko 6:69. Hlavní trenér MustangsJosef Fuksa ale neskládá zbraně. „Zápas neprobíhal podle představ a věděli jsme, že do něj jdeme jako outsider,” vzpomínal Fuksa. „Jsou to smrtelníci z masa a kostí a ne hvězdy NFL a každý by měl být hratelný. Musíme eliminovat chyby a pak není důvod prohrát tak vysokým rozdílem,” uzavřel.

Dění na českých trávnících amerického fotbalu můžete sledovat v pravidelném magazínu Touchdown na ČT sport. Čtvrtý díl je na programu v pátek od 13:25.

5. kolo Paddock ligy

Vysočina Gladiators - Prague Mustangs

Brno Sígrs - Brno Alligators

Ostrava Steelers - Přerov Mammoths

Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades

Tabulka Paddock ligy

Západ:

Vysočina Gladiators 4-0

Ústí nad Labem Blades 3-1

Pilsen Patriots 1-3

Prague Mustangs 0-4

Východ

Brno Sígrs 3-1

Ostrava Steelers 3-1

Přerov Mammoths 1-3

Brno Alligators 1-3

Hlavní zprávy

Biblická hora i klády přes močály daly jména „druhým“ městům

Vlakem na výlet: Klatovy
vydáno 19. září 2020  12:17

„Co si v Praze vyprávíme o Brně? Vůbec nic!“ Starý vtip ukazuje, že „věčně druhá“ města to nemají jednoduché. A platí to i v jednotlivých krajích. Víte...  celý článek

Pomalá jízda některé řidiče rozčiluje. Na nepřiměřené reakce cílí nová kampaň

Ilustrační snímek
vydáno 19. září 2020  5:27

Nevyrazili jste na křižovatce na zelenou do půl sekundy? Šance, že na vás někdo zatroubí, je v Česku velká.  celý článek

STRÁŽCE STREAMU: Nedívej se. Neptej se. Neklikej. Seriál #martyisdead dostane pokračování

Seriál #martyisdead inspirovaný skutečnými případy kyberšikany získal hlavní... Strážce streamu
vydáno 18. září 2020  16:45

Český webový seriál #martyisdead, který v loňském roce uvedla tuzemská internetová televize Mall.tv, se dočká pokračování. Po kyberšikaně má být jeho...  celý článek

Přes dva měsíce komplikací. V úseku Pražského povstání a Vozovna Pankrác nepojedou tramvaje

Od neděle do dnešního dne probíhala výměna opotřebených kolejnic. Chuť...
vydáno 18. září 2020  13:28

Jak mnozí cestující poznali, při jízdě tramvají na trati mezi Vozovnou Pankrác a Pražského povstání to v posledních týdnech pěkně drnčelo. Své o tom vědí...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám