metro.cz

Počasí v Praze

18 °C / 31 °C

Sobota, 8. srpna 2020. Svátek má Soběslav.
Přijďte si užˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞt Vˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘noce na...
Přijďte si užˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěŞt Vˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě˘noce na brnˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§nskˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇě¦ výstavištˇ¦¦¦ˇ¦¦ˇ§ˇěˇ¦¦¦ˇ¦ˇěˇ¦¨§ | foto: Clever Store

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přijďte si užít Vánoce na brněnské výstaviště

2. prosince 2019  7:00
Komerční sdělení Široký výběr dárků, doprovodný program pro děti i dospělé, lákavé občerstvení i vánoční atmosféra. To všechno čeká návštěvníky brněnského výstaviště od 6. do 15. prosince 2019.

Stovky prodejců vánočních dárků

Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti patří mezi největší prodejní akce svého druhu. Najdete zde nabídku více než 300 prodejců, takže na jednom místě pořídíte jak hodnotnější dárky, tak různé maličkosti, kterými potěšíte své blízké. A opravdu bude z čeho vybírat! Ve dvou pavilonech nakoupíte módu, kosmetiku, dekorace, vybavení do domácnosti, ale samozřejmě i hračky, knihy a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani výrobky chráněných dílen, jejichž koupí zároveň pomůžete potřebným.

Řemeslnický jarmark s unikátními výrobky

Na Vánočních veletrzích najdete také věci, které v běžných obchodech nekoupíte. Na tradiční řemeslnický jarmark se chystá 35 řemeslníků ze všech koutů České republiky. Nakoupíte u nich například dekorace ze skla, dřeva, mechu, textilu či keramiky nejen pro krásnou vánoční výzdobu. Chybět nebudou ani tradiční svíčky, bylinné čaje, ručně malované perníčky nebo korálky a náušnice z pryskyřice. Vyberete si tady originální dárky jako plátěné tašky a baťůžky, zimní čepice s LED světlem nebo malovaná trička. Radost udělají i šperky Swarovski nebo výrobky z keramiky.

Veletržní workshopy: ochutnejte kulinářské speciality a navštivte vánoční dílnu

K Vánocům neodmyslitelně patří gastronomické zážitky, které opět zprostředkují žáci jihomoravských odborných středních škol. Veletržní kuchyňské studio zavoní specialitami, o jejichž přípravu se pod dozorem svým mistrů postarají žáci škol ve Slavkově u Brna, Bzenci, Znojmě a Brně. Chystat se budou třeba vánoční nápoje, typicky vánoční cukrářské speciality, vánočka, kapr nebo pokrmy spojené s domácí zabíjačkou. Dozvíte se zde, jak na vyřezávání z ovoce a zeleniny, výrobu adventního věnce a žáci odborných škol ve Cvrčovicích a Znojmě vám poradí také s vazbou květin. Časový harmonogram všech workshopů najdete na www.vanocniveletrhy.cz.

Partner: Koncerty a zábava pro všechny generace

Doprovodný program Vánočních veletrhů se odehraje na pódiu v pavilonu F. Na každý z deseti dnů je připraveno nějaké zajímavé vystoupení. Hned v pátek 6. prosince přijede zahrát a zazpívat František Nedvěd s kapelou Tie Break. V sobotu 7. prosince se návštěvníci mohou těšit na moderátorku Zuzanu Bubílkovou, hudební uskupení Cimballica, Vánoční koncert Karel Gott Revival Morava, ohnivou show a další lákadla. V neděli 8. prosince si nenechte ujít vánoční koncert Josefa Laufera, ve středu 11. prosince vystoupí Poutníci a v sobotu 14. prosince program na pódiu vyvrcholí koncertem Jitky Zelenkové.

Obří leporelo Dějiny udatného národa českého

V rámci oslav 30. výročí od sametové revoluce bude na Vánočních veletrzích v blízkosti podia v pavilonu F vystaven obří barevný komiks Dějiny udatného národa českého. Dílo Lucie Seifertové o rozměrech 2 výškové metry x 70 délkových metrů je desetkrát větší než stejnojmenná kniha a váží skoro jednu tunu. Jak název díla napovídá, vydáte se na vtipnou a veselou procházku českými dějinami, a to od pravěku až po současnost. Podle autorky Lucie Seifertové se jedná o nejdelší knihu na světě!

43. ročník Vánočních veletrhů se na brněnském výstavišti koná od 6. do 15. prosince, denně od 9.00 do 18.00 hodin, poslední den do 16.00 hodin. Vše se uskuteční v komfortním prostředí dvou pavilonů a připraven je i moderní dětský koutek včetně zázemí pro kojící maminky. Navíc zaparkujete přímo v areálu zcela zdarma. Více informací najdete na www.vanocniveletrhy.cz.

Pátek 6. 12.

  • 15:00 – 16:30: František Nedvěd a kapela Tie Break – Tak si s námi přijď pobejt, zazpívat staré i nové nedvědovky

Sobota 7. 12.

  • 12:15 – 13:00: Karel Gott Revival Morava - Vánoční koncert - Pocta legendě
  • 13:15 – 16:30: Dejme šanci dětem – vystoupení dětí z dětských domovů.
    Moderuje Zuzana Bubílková a Ondra Mandík
  • Hosté: Davide Mattioli, Hynek Tom, DJ Daniel Genesis, ohnivá show Petra Dragona Kozáka

Neděle 8. 12.

  • 15:15 – 16:30: Josef Laufer – Vánoční koncert

Pondělí 9. 12.

  • 15:30 – 16:30: Předvánoční zpívání s Jiřím Helánem

Středa 11.12.

  • 15:00 – 16:30: Poutníci – Country Vánoce

Sobota 14. 12.

15:15 – 16:45: Jitka Zelenková s hudebním doprovodem – Vánoční koncert 

Přijďte si užít Vánoce na brněnské výstaviště

Hlavní zprávy

Příští stanice: malá zahrádka. Vyřazené tramvaje „slouží“ dál

Tramvaj T3 nedaleko vesnice Trhomné
vydáno 8. srpna 2020  5:50

Na konci července jsme vyzvali čtenáře, ať nám pošlou snímky vozů MHD, které vlastní někdo jiný než dopravní podnik. Pár fotek dorazilo.  celý článek

STRÁŽCE STREAMU: Druhá řada The Boys se blíží. Superhrdinové budou opět zlobit v září

Queen Maeve a Homelander Strážce streamu
vydáno 7. srpna 2020  15:58

Svěží a brutální seriálová odpověď na superhrdinské trháky se vrátí druhou sezonou 4. září. A my se už na pokračování The Boys z produkce streamovací...  celý článek

Konec levných nákupů. Z tržnice v Praze 5 musí provozovatel odstranit azbest

Cedule u vstupu tržnice
vydáno 7. srpna 2020  13:21

Zklamaní prodejci i zákazníci. Drobné cedule u vchodů do tržnice u autobusového nádraží Na Knížecí oznamují, že místní stánkaři musí do 31. srpna skončit....  celý článek

Liam Neeson si zahrál se svým synem. Vzpomínky na Itálii přinášejí jedinečný příběh

Otec (Liam Neeson) a syn (Micheál Richardson) ve filmu i v reálu
vydáno 7. srpna 2020  11:29

Hned po poslední klapce režisér filmu Vzpomínky na Itálii James d’Arcy zpovídal své hlavní hvězdy Liama Neesona a Micheála Richardsona.  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám